10450 відвідувачів онлайн
8 172 18

Масове отруєння дітей сталося в дитячому таборі "Орлятко", а не "Яструбок", - Денісова. ФОТО

Про це за результатами візиту регіонального координатора в Донецькій і Луганській областях Павла Лисянського повідомляє Уповноважений з прав людини Людмила Денісова, передає Цензор.НЕТ.

"Павло Лисянський уже побував у дитячому таборі. Відвідав дітей, у лікарнях Краматорська, Слов'янська, Лимана", - розповіла вона.

За попередньою інформацією, можливими причинами отруєння називають такі: порушення правил зберігання продуктів, недотримання норм гігієни і правил санобробки посуду співробітниками харчоблоку.

Також є версія, що діти вживали неякісні продукти, які їм передавали батьки, або вони купували їх самостійно.

Людмила Денісова виїхала в Донецьку область, щоб розібратися самостійно.

Масове отруєння дітей сталося в дитячому таборі Орлятко, а не Яструбок, - Денісова 01
Масове отруєння дітей сталося в дитячому таборі Орлятко, а не Яструбок, - Денісова 02

Нагадаємо, 17 липня прес-секретар Генеральної прокуратури України Андрій Лисенко повідомив, що в таборі в Донецькій області отруїлися понад 60 дітей.

ДСНС інформувала, що протягом двох діб, 17 та 18 липня, з дитячого табору "Яструбок" у селі Соснівка Лиманського району Донецької області госпіталізували 84 особи, з яких 68 - діти.

Масове отруєння дітей сталося в дитячому таборі Орлятко, а не Яструбок, - Денісова 03

Топ коментарі
+4
Что за страна идиотов, хоть один человек понес наказание за массовое отравление детей.Если взрослые травятся, так хер с ними, они зидят то едят, но дети.
показати весь коментар
19.07.2018 11:53 Відповісти
+4
Вы гляньте на эту кухню, всё ещё совковое, кастрюлям лет по 40
показати весь коментар
19.07.2018 12:31 Відповісти
+3
это мы еще не знаем, что в "Беркутёнке" творится ...
показати весь коментар
19.07.2018 11:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Что за страна идиотов, хоть один человек понес наказание за массовое отравление детей.Если взрослые травятся, так хер с ними, они зидят то едят, но дети.
показати весь коментар
19.07.2018 11:53 Відповісти
Власти похрену на отравления и детей и взрослых. Разве непонятно. Если мораторий на проверки производителей продуктов питания и их продажи до сих пор существует,то о чем можно говорить. Власть олигархов -для олигархов и их интересов, а не для народа.Думайте за кого голосовать на выборах.Если партия связана с олигархом,то за нее пусть рука отсохнет голосовать.
показати весь коментар
19.07.2018 12:44 Відповісти
А можна прізвище ідіота, який висунув версію, що неякісні продукти такій кількості дітей передали батьки? Це ж напевне батьки змовилися, щоб одночасно закупити стільки неякісних продуктів.
показати весь коментар
19.07.2018 19:35 Відповісти
АРЬЛЛЬЙОНАКЬ єта!!
показати весь коментар
19.07.2018 23:12 Відповісти
это мы еще не знаем, что в "Беркутёнке" творится ...
показати весь коментар
19.07.2018 11:56 Відповісти
Хтось навмисне спотворив назву?
показати весь коментар
19.07.2018 11:59 Відповісти
https://censor.net/user/27028 - это Днепр

взвейтесь кострами синие ночи
мы пионеры дети рабочих....
Масове отруєння дітей сталося в дитячому таборі "Орлятко", а не "Яструбок", - Денісова - Цензор.НЕТ 7484

https://www.google.com.ua/url?sa=i&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwjKr-i156rcAhWG1ywKHdSXDZsQjhx6BAgBEAM&url=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DwJqp3GYdCpU&psig=AOvVaw3OGSzL3RqO1iAvcua5WNpx&ust=1532077418751068
показати весь коментар
19.07.2018 12:07 Відповісти
и кухня с тех же лет
показати весь коментар
19.07.2018 13:32 Відповісти
Я точно таку кухню застав у піонертаборі ще в 1976 році.
показати весь коментар
19.07.2018 17:53 Відповісти
Также есть версия, что дети употребляли некачественные продукты, которые им передавали родители, или они покупали их самостоятельно.

Тогда бы отравилось несколько человек а не сотня.
показати весь коментар
19.07.2018 12:02 Відповісти
Николаю Петрову. А Вы что, лично присутствовали при объявлении результатов расследований и раздаче "орденов"? Или вам лично докладывали?
показати весь коментар
19.07.2018 12:06 Відповісти
Название исказили специально. Поскольку, "Орлёнок" тесно асоциируется с совком и кацапщиной, а "Ястребок", это скорее "биндеровское" название. Вот и решилии создать информационную провокацию.
показати весь коментар
19.07.2018 12:26 Відповісти
Ятрєбкі мали такий же стосунок до бандерівців, як тітушня до євромайданівців.
показати весь коментар
19.07.2018 17:56 Відповісти
Вы гляньте на эту кухню, всё ещё совковое, кастрюлям лет по 40
показати весь коментар
19.07.2018 12:31 Відповісти
чисто не там, где убирают, а там, где не мусорят - эти кастрюли еще 40 лет проживут
показати весь коментар
19.07.2018 13:34 Відповісти
жорик иди броди
показати весь коментар
19.07.2018 14:36 Відповісти
У слові "виїзжаю" дві помилки.
показати весь коментар
19.07.2018 17:58 Відповісти