Масове отруєння дітей сталося в дитячому таборі "Орлятко", а не "Яструбок", - Денісова. ФОТО

Про це за результатами візиту регіонального координатора в Донецькій і Луганській областях Павла Лисянського повідомляє Уповноважений з прав людини Людмила Денісова, передає Цензор.НЕТ.
"Павло Лисянський уже побував у дитячому таборі. Відвідав дітей, у лікарнях Краматорська, Слов'янська, Лимана", - розповіла вона.
За попередньою інформацією, можливими причинами отруєння називають такі: порушення правил зберігання продуктів, недотримання норм гігієни і правил санобробки посуду співробітниками харчоблоку.
Також є версія, що діти вживали неякісні продукти, які їм передавали батьки, або вони купували їх самостійно.
Людмила Денісова виїхала в Донецьку область, щоб розібратися самостійно.
Нагадаємо, 17 липня прес-секретар Генеральної прокуратури України Андрій Лисенко повідомив, що в таборі в Донецькій області отруїлися понад 60 дітей.
ДСНС інформувала, що протягом двох діб, 17 та 18 липня, з дитячого табору "Яструбок" у селі Соснівка Лиманського району Донецької області госпіталізували 84 особи, з яких 68 - діти.



взвейтесь кострами синие ночи
мы пионеры дети рабочих....
https://www.google.com.ua/url?sa=i&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwjKr-i156rcAhWG1ywKHdSXDZsQjhx6BAgBEAM&url=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DwJqp3GYdCpU&psig=AOvVaw3OGSzL3RqO1iAvcua5WNpx&ust=1532077418751068
Тогда бы отравилось несколько человек а не сотня.