СБУ затримала за систематичні хабарі керівника райвідділу поліції на Одещині. ФОТОрепортаж
Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-центр СБУ.
Оперативники спецслужби встановили, що полковник поліції протягом року вимагав гроші від приватного підприємця за безперешкодне здійснення оборудок з металобрухтом та непритягнення до кримінальної відповідальності.
Правоохоронці затримали поліцейського на пункті прийому металобрухту під час одержання чергової частини неправомірної вигоди в розмірі десять тисяч гривень.
Під час санкціонованих обшуків за місцем служби зловмисника правоохоронці виявили в сейфі готівку в іноземній та національній валюті в еквіваленті понад шістдесят тисяч гривень.
Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Наразі вирішується питання щодо оголошення затриманому про підозру в скоєнні злочину та обрання міри запобіжного заходу. Триває досудове розслідування для встановлення інших осіб, причетних до протиправної діяльності.




+ к карме СБУ....
Год собирали фактаж (жалобы от пострадавших), готовились взять с поличным чтобы даже все-все лучшие друзья-адвокаты (а они там именно друзья и подельники) не смогли придраться вообще ни к чему. Иначе через 3 дня он выйдет из СИЗО под залог 100 гривен, а через месяц восстановится по суду на прежней должности.
Кого волнуют проблемы вороватых бизнесменов? Они прекрасно знают что рискуют этими деньгами, но всё-таки несут, да ещё и радуются. Теперь что, отпустить всех взяточников только из-за того, что кто-то дал взятку и не получил желаемое?
Как он прошел люстрацию?
Наверняка местные власти горой за него стояли.