2 619 38

Діти бійців, які загинули у війні на Донбасі, відпочиватимуть в Угорщині, - посольство. ФОТО

Як повідомляють у посольстві України в Угорщині, більшість дітей втратила батьків у цій війні, інформує Цензор.НЕТ.

Діти відпочиватимуть у дитячому таборі на березі озера Веленце.

Міністерство зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини виділило на відпочинок дітей з України 15 млн угорських форинтів. Організацією відпочинку дітей опікується Державне самоврядування українців Угорщини у співпраці з Державним секретаріатом із питань національних меншин, релігії та цивільних зав’язків Міністерства канцелярії прем’єр-міністра Угорщини.

Заплановано три заїзди дітей, кожен із яких триватиме 7 днів.

Діти бійців, які загинули у війні на Донбасі, відпочиватимуть в Угорщині, - посольство 01

Топ коментарі
+4
За 7 днів діти відпочинуть? Скоріше це піар-акція на тему допомоги Україні на фоні блокади засідань НАТО.
показати весь коментар
23.07.2018 00:01 Відповісти
+4
Є закриті очі на другий угорський паспорт.
показати весь коментар
23.07.2018 00:18 Відповісти
+3
Так, тут треба б визначитись, або хрестик зняти або труси вдягнути.
показати весь коментар
23.07.2018 00:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
https://www.youtube.com/watch?v=W7hAo28NCXc

вот интересно, чё их не называют бандерами, фашистами или изменниками
так откровенно призывают американ бой, уеду с тобой... москва прощай ))
показати весь коментар
22.07.2018 23:57 Відповісти
За 7 днів діти відпочинуть? Скоріше це піар-акція на тему допомоги Україні на фоні блокади засідань НАТО.
показати весь коментар
23.07.2018 00:01 Відповісти
Так, тут треба б визначитись, або хрестик зняти або труси вдягнути.
показати весь коментар
23.07.2018 00:14 Відповісти
Просто блокада засідань НАТО замість знаходження рішення по освітнім питанням багатьом в НАТО незрозуміла, от і знайшли слабке місце України - діти. От і використали дітей, яких тепер не можуть забезпечити батьки.
показати весь коментар
23.07.2018 00:23 Відповісти
Дикунські, печерні переконання нацюка.
Цитата:
В угорському місті Хайдусобосло 11 учасників АТО проходять арт-реабілітацію, яка триває з 18 по 25 березня.
Про це повідомляє прес-служба Посольства України в Угорщині.

"У нинішньому курсі реабілітації бере участь 11 учасників проекту "Зігрій душу". Серед них - медики з 128-ої окремої гірсько-піхотної Закарпатської бригади; учасники боїв під Дебальцевим, Іловайськом, Савур-Могилою; "Кіборги", що обороняли Донецький аеропорт", - повідомили у дипустанові.

В рамках реабілітації у середу, 21 березня, в українському посольстві в Угорщині відбулася зустріч з учасниками протидії російській агресії на Донбасі, під час якої українські військові разом зі співробітниками дипустанови провели флешмоб Stop Russian Aggression.

Зазначається, що це вже третя арт-реабілітація, яка проходить на території Угорщини. Дві попередніх відбулися минулого року в угорських містах Печ та Хайдусобосло.
показати весь коментар
23.07.2018 01:20 Відповісти
І це дозволяє блокувати засідання НАТО? Досить тут перекручувати!
показати весь коментар
23.07.2018 01:47 Відповісти
Цитата:
Министерство внешней экономики и иностранных дел Венгрии выделило на отдых детей из Украины 15 млн. венгерских форинтов. Организацией отдыха детей занимается Государственное самоуправление украинцев Венгрии в сотрудничестве с Государственным секретариатом по вопросам национальных меньшинств, религии и гражданских связей Министерства канцелярии Премьер-министра Венгрии. Источник: https://censor.net.ua/p3077852

А в Україні є Державне Самоуправління Угорців України?
показати весь коментар
23.07.2018 00:15 Відповісти
Є закриті очі на другий угорський паспорт.
показати весь коментар
23.07.2018 00:18 Відповісти
Тобто, закриті очі української влади на порушення українського закону? Так кого це в світі дивує.
показати весь коментар
23.07.2018 00:21 Відповісти
Навіть так, але чи це порушення треба встановлювати. Поки є небажання вчити мову держави де вони живуть.
показати весь коментар
23.07.2018 00:25 Відповісти
Сталін з Гітлером теж хотіли керувати бажаннями людей.
показати весь коментар
23.07.2018 01:17 Відповісти
Розповідай це полякам! Мені добре відомо їх реакція на подібні дії.
показати весь коментар
23.07.2018 01:43 Відповісти
Не оскудеет рука дающего. И эта помощь тоже нужна Украине.
показати весь коментар
23.07.2018 00:47 Відповісти
Дурачек ватный...
показати весь коментар
23.07.2018 11:40 Відповісти
а почему не на Мальдивах за поллярда долларов?
показати весь коментар
23.07.2018 00:13 Відповісти
Оце так удар по ватоголовим? Яку ж зраду тут знайдуть придурки? О, вже є, дивимось
1) сім днів дуже мало, за сім днів не відпочинуть - залік
2) це дешевий піар - теж залік

Поки що немає
3) українцям це нецікаво, у них інші проблеми
4) злочинна влада все вкрала, дітям немає грошей на відпочинок, платять угорці
Чекаємо з нетерпінням ))
показати весь коментар
23.07.2018 00:49 Відповісти
Чекай, а ще виправдав блокаду засідань НАТО, бо писали не тобі.
показати весь коментар
23.07.2018 00:54 Відповісти
Сім днів мало? А скільки не мало? Сімдесят? Як ти визначаєш що мало а що не мало? Аби ляпати щось язиком, форум все стерпить.
показати весь коментар
23.07.2018 01:10 Відповісти
Більше двадцяти днів повинен бути відпочинок дітей. Це добре відомо. І далі розмова закінчена.
показати весь коментар
23.07.2018 01:45 Відповісти
Тобто 19 днів - це не відпочинок? а 14 днів - тим більше не відпочинок? Я їздив з дітьми відпочивати на 10 днів, я поганий батько, мої діти не відпочили як слід, так? Крім "це добре відомо" інші аргументи є? "Це добре відомо" - так завжди говорять мокші і камуністи, коли більше немає чого сказати. "Лєнін гєніальний, це добре відомо всєму прагрєсівнаму чілавєчіству". Ну-ну.
показати весь коментар
23.07.2018 10:17 Відповісти
Ну если уже Хасан ватаголовый....то тебя я первый раз вижу тут..оценщик ты великий
показати весь коментар
23.07.2018 00:57 Відповісти
Та і я тебе тут вперше бачу, критик
показати весь коментар
23.07.2018 01:06 Відповісти
а де відпочивав ти?
обригоанальний порохоботе?
показати весь коментар
23.07.2018 01:13 Відповісти
А тобі яке діло до мого відпочинку, какошнікавий балалаєчнік?
показати весь коментар
23.07.2018 01:17 Відповісти
а ніякого...просто лижи шоколад мовчки!
показати весь коментар
23.07.2018 01:19 Відповісти
Іді дамой, рєпа стинєт
показати весь коментар
23.07.2018 01:26 Відповісти
цирк на дроті...
порохоботы умиляют...сумочку самочке за налоги купите...
народ оценит...ха-ха....
показати весь коментар
23.07.2018 01:37 Відповісти
куку на муню? )))
показати весь коментар
23.07.2018 10:19 Відповісти
смешно читать...
спамньте порохоботы сколько хотите...
НО...на отдых своих отпрысков у президента Украины нашлось поллярда...
а дети погибших воинов отдыхают за счет бедной Венгрии? Вы это серьезно?
смешно...
показати весь коментар
23.07.2018 01:06 Відповісти
Залік ))
показати весь коментар
23.07.2018 01:07 Відповісти
а разве на донбассе война??????
на донбассе уже даже не ато, а хрен знает что.
и заметьте. нигде и никогда никто не пишет ""погибли на войне с Россией
показати весь коментар
23.07.2018 02:04 Відповісти
Уже пишут. Я видел стеллу на кладбище в Киеве.
показати весь коментар
23.07.2018 04:00 Відповісти
Угорці "відпочили" угорських дітей, які в подальшому стануть підтримувати угорську політику в Україні. Кацапи "відпочивають" українських дітей і роблять їх прокацапленими адептами "русского міра" , тобто такими, які завтра вбиватимуть українців за те, що вони не ******* *****. Різницю бачите?
показати весь коментар
23.07.2018 03:58 Відповісти
Підлота ще та, як і їх родичі-запоребриканці... Дивно що фіни нормальні люди, хоча й родичі, братья з росіянами.
показати весь коментар
23.07.2018 06:45 Відповісти
Ещё мой сын, учась в Киеве в школе и не имея никакого отношения к венгерским нац.меньшинствам, ездил отдыхать на неделю на озеро Балатон . Очень понравилось .
показати весь коментар
23.07.2018 06:32 Відповісти