Діти бійців, які загинули у війні на Донбасі, відпочиватимуть в Угорщині, - посольство. ФОТО
Як повідомляють у посольстві України в Угорщині, більшість дітей втратила батьків у цій війні, інформує Цензор.НЕТ.
Діти відпочиватимуть у дитячому таборі на березі озера Веленце.
Міністерство зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини виділило на відпочинок дітей з України 15 млн угорських форинтів. Організацією відпочинку дітей опікується Державне самоврядування українців Угорщини у співпраці з Державним секретаріатом із питань національних меншин, релігії та цивільних зав’язків Міністерства канцелярії прем’єр-міністра Угорщини.
Заплановано три заїзди дітей, кожен із яких триватиме 7 днів.
Топ коментарі

вот интересно, чё их не называют бандерами, фашистами или изменниками
так откровенно призывают американ бой, уеду с тобой... москва прощай ))
Цитата:
В угорському місті Хайдусобосло 11 учасників АТО проходять арт-реабілітацію, яка триває з 18 по 25 березня.
Про це повідомляє прес-служба Посольства України в Угорщині.
"У нинішньому курсі реабілітації бере участь 11 учасників проекту "Зігрій душу". Серед них - медики з 128-ої окремої гірсько-піхотної Закарпатської бригади; учасники боїв під Дебальцевим, Іловайськом, Савур-Могилою; "Кіборги", що обороняли Донецький аеропорт", - повідомили у дипустанові.
В рамках реабілітації у середу, 21 березня, в українському посольстві в Угорщині відбулася зустріч з учасниками протидії російській агресії на Донбасі, під час якої українські військові разом зі співробітниками дипустанови провели флешмоб Stop Russian Aggression.
Зазначається, що це вже третя арт-реабілітація, яка проходить на території Угорщини. Дві попередніх відбулися минулого року в угорських містах Печ та Хайдусобосло.
Министерство внешней экономики и иностранных дел Венгрии выделило на отдых детей из Украины 15 млн. венгерских форинтов. Организацией отдыха детей занимается Государственное самоуправление украинцев Венгрии в сотрудничестве с Государственным секретариатом по вопросам национальных меньшинств, религии и гражданских связей Министерства канцелярии Премьер-министра Венгрии. Источник: https://censor.net.ua/p3077852
А в Україні є Державне Самоуправління Угорців України?
1) сім днів дуже мало, за сім днів не відпочинуть - залік
2) це дешевий піар - теж залік
Поки що немає
3) українцям це нецікаво, у них інші проблеми
4) злочинна влада все вкрала, дітям немає грошей на відпочинок, платять угорці
Чекаємо з нетерпінням ))
обригоанальний порохоботе?
порохоботы умиляют...сумочку самочке за налоги купите...
народ оценит...ха-ха....
спамньте порохоботы сколько хотите...
НО...на отдых своих отпрысков у президента Украины нашлось поллярда...
а дети погибших воинов отдыхают за счет бедной Венгрии? Вы это серьезно?
смешно...
на донбассе уже даже не ато, а хрен знает что.
и заметьте. нигде и никогда никто не пишет ""погибли на войне с Россией