12 634 50

Льотчики морської авіаційної бригади освоюють санітарний вертоліт Ка-226, який був куплений понад 10 років тому, але не експлуатувався, - Міноборони. ФОТОрепортаж

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Міноборони, влітку вертоліт урочисто передали в експлуатацію командиру 10-ї авіаційної бригади Військово-Морських Сил Збройних Сил України і вже через кілька днів його доставили бортом транспортного літака Іл-76 на аеродром "Кульбакине".

Цей вертоліт був придбаний і завезений в Україну більше ніж десять років тому для Державної служби з надзвичайних ситуацій. Однак із моменту будівництва вертоліт досі не експлуатували, він перебував на зберіганні на Львівському державному авіаремонтному заводі.

Перший офіційний політ відбувся 8 грудня вже цього року. На даний час було проведено 15 навчально-тренувальних польотів, в ході яких Ка-226 був випробуваний у різних режимах та за різних погодних умов.

Загалом українські авіатори машиною дуже задоволені і відмічають її маневрені характеристики, легкість в експлуатації.

Льотчики й інженерно-технічний персонал бригади відзначають, що новий вертоліт досить простий в експлуатації та обслуговуванні. Він набагато економічніший своїх попередників.

Також у командуванні бригади розповіли: планують використовувати нову машину для санітарних перевезень. Вертоліт може транспортувати двох важкопоранених на ношах у супроводі медпрацівника — для цього є все необхідне медичне обладнання. Крім того, для доставки пораненого на борт вертольота необов’язково здійснювати посадку, можна скористатися лебідкою.

Довідка. Ка-226 — це палубний вертоліт, який обладнаний для виконання медично-евакуаційних завдань. Цей вертоліт буде використовуватися при евакуації поранених та під час пошуково-рятувальних робіт. Екіпаж вертольоту, окрім льотчиків, може складатися з двох медиків, які зможуть реанімувати одразу двох поранених ще на борту, адже все необхідне обладнання є.

Льотчики морської авіаційної бригади освоюють санітарний вертоліт Ка-226, який був куплений понад 10 років тому, але не експлуатувався, - Міноборони 01

Льотчики морської авіаційної бригади освоюють санітарний вертоліт Ка-226, який був куплений понад 10 років тому, але не експлуатувався, - Міноборони 02
Льотчики морської авіаційної бригади освоюють санітарний вертоліт Ка-226, який був куплений понад 10 років тому, але не експлуатувався, - Міноборони 03
Льотчики морської авіаційної бригади освоюють санітарний вертоліт Ка-226, який був куплений понад 10 років тому, але не експлуатувався, - Міноборони 04
Льотчики морської авіаційної бригади освоюють санітарний вертоліт Ка-226, який був куплений понад 10 років тому, але не експлуатувався, - Міноборони 05
Льотчики морської авіаційної бригади освоюють санітарний вертоліт Ка-226, який був куплений понад 10 років тому, але не експлуатувався, - Міноборони 06

Льотчики морської авіаційної бригади освоюють санітарний вертоліт Ка-226, який був куплений понад 10 років тому, але не експлуатувався, - Міноборони 07
Фото: mil.gov.ua

Топ коментарі
+17
Т.е. больше 4-х лет война, а санитарный вертолёт, за который заплачено, не использовался....
Допускаю наличие и другого оборудования и оружия, про которое неведомо.
У меня уверенность в том, что бОльшая часть оборонительных ресурсов государства - не использовалось вообще! Наверно без ВП тут вообще не разобраться!
показати весь коментар
03.01.2019 18:05 Відповісти
+12
нормально, вже декілька років війни, медичний гвинтокрил десь стоїть у Львові на заводі, без експлуатації, поранених вивозять хто як може, волонтери за народні та свої гроші купували автівки. А тепер просто якесь диво, передвиборча пора (5-та пора року!) та перерізання стрічок у посиленому режимі.
показати весь коментар
03.01.2019 18:11 Відповісти
+8
Цей гвинтокрил був куплений в 2008 році, для МНС яким тоді керував Шухрич, примудрившись купити його за 6 млн. долярів, коли базова модель коштувала в 2 рази дешевше.
показати весь коментар
03.01.2019 18:30 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сів та й полетів - для чого його освоювати. І довго будуть "освоювати"? Рік-два? Чи поки не проп'ють?
показати весь коментар
03.01.2019 18:04 Відповісти
Значит 10 лет не эксплуатировался, а виноват Порошенко?
показати весь коментар
03.01.2019 23:46 Відповісти
Да , ещё одна ПОБЕДА Украины - это , на вертолёт не напали россияне !!!
показати весь коментар
04.01.2019 01:16 Відповісти
Т.е. больше 4-х лет война, а санитарный вертолёт, за который заплачено, не использовался....
Допускаю наличие и другого оборудования и оружия, про которое неведомо.
У меня уверенность в том, что бОльшая часть оборонительных ресурсов государства - не использовалось вообще! Наверно без ВП тут вообще не разобраться!
показати весь коментар
03.01.2019 18:05 Відповісти
Нет никакого другого! Поинтересуйся судьбой полевого госпиталя, что подарили американцы - ахереешь!
показати весь коментар
03.01.2019 18:34 Відповісти
а то что до этого 6 лет стоял в ангаре ничего?
показати весь коментар
03.01.2019 18:56 Відповісти
Вертолет не имел документации и ввести его в эксплуатацию было проблематично.
показати весь коментар
03.01.2019 19:41 Відповісти
А ты откуда такой ОСВЕДОМЛЕННЫЙ ??? !!!
показати весь коментар
03.01.2019 20:20 Відповісти
https://censor.net.ua/photo_news/3070722/lvovschina_peredala_vms_ukrainy_novyyi_vertolet_ka226_fotoreportaj
Поиском умею пользоваться, а не лайки тыкать кому непопадя.
На дэфэнс более детальная история.
показати весь коментар
03.01.2019 21:08 Відповісти
Ты " поиски " еще читал бы внимательно ( Не использовался ни на гражданке , ни на фронте . Разворовали . Реанимировали сердобольные люди . ) НИКТО не виноват !!
показати весь коментар
04.01.2019 01:13 Відповісти
Мария хозяюшка ты ***** наша))) мне не горячо и не холодно от одного **** вертолета
. Цей вертоліт був завезений у 2013 році з Литви. Проте через тривалу судову тяганину він зберігався у львівському авіаційному заводі в розібраному стані майже п'ять років.
«Було зроблено велику кількість роботи по його опануванню, складність полягала в тому що в Збройних сил України таких вертольотів не має. В даний момент це транспортно-пасажирський варіант, і за потреби ми переобладнаємо його в санітарний», - йдеться в повідомленні МОУ.
Він оснащений двома двигунами Rolls-Royce Allison 250-С20 / R2 потужністю по 450
показати весь коментар
04.01.2019 14:22 Відповісти
Не треба кобилі х..ер дрочити. Випробуйте , намалюйте пачпорт і передайте в експлуатацію. Тільки не кажіть, що це "не відповідає якимось нормам."
показати весь коментар
03.01.2019 23:02 Відповісти
У себя в расии нарисуешь. ***** иди.
показати весь коментар
03.01.2019 23:12 Відповісти
В нашму селі казали: " Кусай за куй - зліше будеш".
показати весь коментар
03.01.2019 23:53 Відповісти
нашому
показати весь коментар
03.01.2019 23:54 Відповісти
Вы утверждаете, что куплен вертолёт был без документов? Такие средства на него потрачены и никто не ответил, что документов нет?
показати весь коментар
04.01.2019 10:58 Відповісти
Цей вертоліт був завезений у 2013 році з Литви. Проте через тривалу судову тяганину він зберігався у львівському авіаційному заводі в розібраному стані майже п'ять років.
«Було зроблено велику кількість роботи по його опануванню, складність полягала в тому що в Збройних сил України таких вертольотів не має. В даний момент це транспортно-пасажирський варіант, і за потреби ми переобладнаємо його в санітарний», - йдеться в повідомленні МОУ.
Він оснащений двома двигунами Rolls-Royce Allison 250-С20 / R2 потужністю
показати весь коментар
04.01.2019 14:24 Відповісти
Ка-226 годится только для тренировки стрельб ПЗРК. Летать надо на Sikorsky , Augusta или Eurocopter.
показати весь коментар
03.01.2019 18:07 Відповісти
Он для сельского хозяйства создавался изначально. Поля опрыскивать, опылять.
показати весь коментар
03.01.2019 18:11 Відповісти
нормально, вже декілька років війни, медичний гвинтокрил десь стоїть у Львові на заводі, без експлуатації, поранених вивозять хто як може, волонтери за народні та свої гроші купували автівки. А тепер просто якесь диво, передвиборча пора (5-та пора року!) та перерізання стрічок у посиленому режимі.
показати весь коментар
03.01.2019 18:11 Відповісти
1 вертолет а шума как будто их 100... могем.
показати весь коментар
03.01.2019 18:17 Відповісти
Так эти ка и шумят...один как сто сикорских..😀
показати весь коментар
03.01.2019 18:18 Відповісти
это фоновый шум от зрады...
показати весь коментар
03.01.2019 19:31 Відповісти
а айрбасы???
показати весь коментар
03.01.2019 18:26 Відповісти
Цей гвинтокрил був куплений в 2008 році, для МНС яким тоді керував Шухрич, примудрившись купити його за 6 млн. долярів, коли базова модель коштувала в 2 рази дешевше.
показати весь коментар
03.01.2019 18:30 Відповісти
что то стрёмно, не изпользовать 10 лет и тестировать летательный апарат, не ну понятно авто или что то, что по земле передвыгается, на краинии случый по воде, там подосреет спасатели, но в воздухе
показати весь коментар
03.01.2019 18:45 Відповісти
скорее всего капремонт - тоисть замена основных узлов, даже кольца в моторе, если не заводить мотор проседает, не ну если камикадзе наити, то ради бога, писал что стрёмно а не запрещенно - даёт подписать пилотам что они летает на свои риск и всё, полетели.
показати весь коментар
03.01.2019 18:51 Відповісти
Википедия: «Вертолет и большинство его агрегатов будут эксплуатироваться по техническому состоянию без плановых заводских капитальных ремонтов. При этом назначенный ресурс составляет 18000 летных часов, а календарный срок службы - 25 лет.»
показати весь коментар
03.01.2019 19:11 Відповісти
не ну не сказанно сколько и что меняли, да и не сказанно, был новый или б/у, а мотор, какая разница чей
показати весь коментар
03.01.2019 19:15 Відповісти
Какие в турбине могут быть кольца? матчасть учите....
показати весь коментар
03.01.2019 19:25 Відповісти
хрен его знает какие или какой там двигатель, ведь не турбореактивный ужь точно нет, мать твою.
показати весь коментар
03.01.2019 21:18 Відповісти
Зато ментам купили
показати весь коментар
03.01.2019 18:45 Відповісти
кокарды на килях....
показати весь коментар
03.01.2019 18:54 Відповісти
А толку? - Всё равно разломают....
показати весь коментар
03.01.2019 19:23 Відповісти
Чергові "експерти"набігли - хочут усього, одразу і багато ...
показати весь коментар
03.01.2019 19:27 Відповісти
Во-во! Тут ще за мерси броньовані не розрахувались, а їм гелікоптери подавай!
показати весь коментар
03.01.2019 19:55 Відповісти
а покупали зачем
показати весь коментар
03.01.2019 20:38 Відповісти
у липні бачив схожий в Угорщині щось прискав на поля
показати весь коментар
03.01.2019 21:51 Відповісти
менший , але Ка
показати весь коментар
03.01.2019 21:52 Відповісти
НЕ ПОНИМАЮ, ЗАЧЕМ ПОКУПАТЬ ВЕЩИ, КОТОРЫЕ НЕ ЭКСПЛУАТИРУЮТСЯ ДОЛГОЕ ВРЕМЯ? ВИДАТЬ "ТАК НУЖЕН!" БЫЛ ВЕРТОЛЕТ, ЧТО 10 ЛЕТ СТОЯЛ ГДЕ-ТО.

И ТАКИХ ПРИМЕРОВ ПОЛНО. НАПРИМЕР, ДОРОГОСТОЯЩЕЕ ОБОРУДОВАНИЕ ДЛЯ БОЛЬНИЦ, КОТОРОЕ ПЫЛИТСЯ В ПОДВАЛАХ ГОДАМИ.
показати весь коментар
04.01.2019 00:40 Відповісти
Не гоніть зраду!!! Кожен пілот повинен відлітати на тренажері, так до вашого відома навіть у кацапів від аж в одному екземплярі, на КА 32. Що до цієї машини навіть і не знаю як наші вивернулись в цій ситуації. Звідки знаю? Брат пілот КА 32 на кацапстані. І до речі Мотор Січ й на цей день постачає запчастини в кацапстан і фахівці туди їздять (ресурсники) подовжують терміни експлуатації
показати весь коментар
04.01.2019 07:29 Відповісти
Дякую пілоти, що освоїли, зробили машину, щоб літала. А зрабофіли все побачили тільки зараз, а те, що 10 років нічого не робилося не бачили. Те, що Богуслаєв, чи як там його, регіонал викупив цев заводік і все постачає в парашу, навіть попри заборону, пофік. А якщо дійсно і фахівці їздять в парашу їх обслуговувати, то це алес цу. Ну хай вже там СБУ в тому Мелітополі не українське, а ви суки куди їдете - трахані специ. Замість того, щоб боронити свою країну, їдете допомагати ворогу. Заробляєте гроші? То їх можна заробити і в Польщі, Чехії,Німеччині і т.п. Куди ви їдете?
показати весь коментар
04.01.2019 12:45 Відповісти