Справу щодо ДТП, в якій постраждала адвокат Закревська, закрито через те, що поліція пізно передала її в суд. ФОТО+ДОКУМЕНТ
Як інформує Цензор.НЕТ, про це Закревська написала на своїй сторінці в Фейсбуці.
Вона нагадала, що 8 липня 2018 року в її "Дайхатс", що стояв у пробці, врізалася "Ауді ТТ", практично викинувши машину Закревської на зустрічну смугу. Також "Ауді" зачепила іншу машину і двічі перекинулася сама.
Закревська повідомила, що водія "Ауді" звати Надія Геннадіївна Рагозіна. Також вона поінформувала, що поліція передала справу в суд на наступний день після закінчення тримісячного терміну притягнення до адмінвідповідальності.
"На відміну від Зайцевої їй (і нам) дуже пощастило - ніхто не загинув. Дивом. Але пощастило їй не тільки в цьому. За неймовірним збігом обставин матеріали щодо її адмінки передали в суд з поліції чітко на наступний день після закінчення тримісячного терміну притягнення до адмінвідповідальності. Вражаюча точність, особливо з огляду на те, що з боку потерпілих була купа нагадувань, скарг і вимог передати справу до суду вчасно.
Тому суд, встановивши вину, яка була очевидною від самого початку, просто закрив справу. Отже ніякого позбавлення прав, жодного штрафу, ніякого притягнення до відповідальності - НІЧОГО - немає і не буде. Жодної компенсації постраждалим (лікування, ремонт автомобіля), звичайно ж теж не буде.
Так що Надія Рагозіна знову на дорогах столиці. З повною і обґрунтованою впевненістю у своїй безкарності і праві ігнорувати ПДР і закони фізики. Зустрічайте... Або краще не зустрічайте. Загалом, живіть тепер із цим. Тільки будьте обережні... Комусь може не пощастити так як нам...", - написала адвокат.
Закревська додала, що її машина досі в ремонті, через це вона була змушена пропустити багато резонансних судових засідань.



Иначе кончится правосудием на улице, на месте.
Можно подумать, что если б передали вовремя её ь наказали.
Разница лишь в сумме, у ментов дешевле стоит амнезия.
А на общественном транспорте или на такси не судьба доехать в суд? Только личный транспорт? Ты зажралась, адвокатша.
Мне не кажется нормальной ситуация,когда адвокат не приходит в судебные заседания только потому, что смешно авто что-то случилось. Это не уважительная причина для пропуска. Пусть возьмёт такси и приедет или клиент пусть везёт эту прынцессу, не слишком она брезгует ехать в метро или другом транспорте. Ппц,первый раз слышу, чтобы из-за такой причины пропускали заседания.
когда они узнали, что президент воюющей страны отдыхает на мальдивах , когда его военных уничтожают снарядами и минами не хилого калибра,просто о)(уели .
p.s. Почем сейчас амнезия полицая?
А напринимать можно хоть по 100 пожизненных - бумага все стерпит.
то же самое
Дело правда в суд передали раньше
но судья вызывала, вызывала ментов
да и сроки закончились
Тогда Юга правил ментов
Потом админсуд что-то присудил
Но в апелляции и кассации всё похеряли
ЕСПЧ куда-то засунуло
Так и закончился бег за украинским ипподромным зайцем правосудия
Страховій компанії пофіг на те, присудив суд штраф чи ні, їм головне, кого суд визнав винним у ДТП. Із цією постановою суду треба йти у страхову, яка застрахувала ту Ауді і страхова буде змушена виплатити компенсацію...
І навіть якщо компенсація не покриє збитки, гроші з цієї блондінки можна буде збити, проте потрібен буде окремий позов про компенсацію збитків. Суд ж її визнав винною? Визнав! Значить і позов про компенсацію цілком можна подавати.
І ще. Закриття справи відповідно до ст. 247 КУаАП у зв'язку із закінченням строків притягнення до відповідальності - є НЕРЕАБІЛІТУЮЧОЮ обставиною.
харант офшоренко сказл что будем жить по новому? сказал. сказанное выполняется в полном объеме? выполняется.
делайте выводы , впереди выборы. или вам нравится жить по новому?))))
Славо богу, никто не пострадал, но ремонт тачки теперь выльется в круглую скмму.
Невже нарешті ми досягли дна?
Але будьмо реалістами. Жодних підстав сподіватися на зміни до кращого я не бачу. Радше навпаки. Але моєї (далеко не бідної) фантазії бракує, щоб уявити, яку ще чуму на нашу голову вигадають наші саморобні реФФорматори. Тому мрійником мене називати не потрібно.
"Убилаб!" (ц)
Ця схема працює ще за часів Кучми......
Але нічого у цьому провального немає.
Адвокат знає що має право звернутись до суду з позовом про відшкодування збитків спричинених неправомірними діями особи що закріплено у постанові суду.
Головне у цьому випадку ВІДШКОДУВАННЯ ЗБИТКІВ, оце і є покарання.