7 512 90

Справу щодо ДТП, в якій постраждала адвокат Закревська, закрито через те, що поліція пізно передала її в суд. ФОТО+ДОКУМЕНТ

Як інформує Цензор.НЕТ, про це Закревська написала на своїй сторінці в Фейсбуці.

Вона нагадала, що 8 липня 2018 року в її "Дайхатс", що стояв у пробці, врізалася "Ауді ТТ", практично викинувши машину Закревської на зустрічну смугу. Також "Ауді" зачепила іншу машину і двічі перекинулася сама.

Справу щодо ДТП, в якій постраждала адвокат Закревська, закрито через те, що поліція пізно передала її в суд 01

Закревська повідомила, що водія "Ауді" звати Надія Геннадіївна Рагозіна. Також вона поінформувала, що поліція передала справу в суд на наступний день після закінчення тримісячного терміну притягнення до адмінвідповідальності.

Справу щодо ДТП, в якій постраждала адвокат Закревська, закрито через те, що поліція пізно передала її в суд 02

"На відміну від Зайцевої їй (і нам) дуже пощастило - ніхто не загинув. Дивом. Але пощастило їй не тільки в цьому. За неймовірним збігом обставин матеріали щодо її адмінки передали в суд з поліції чітко на наступний день після закінчення тримісячного терміну притягнення до адмінвідповідальності. Вражаюча точність, особливо з огляду на те, що з боку потерпілих була купа нагадувань, скарг і вимог передати справу до суду вчасно.

Тому суд, встановивши вину, яка була очевидною від самого початку, просто закрив справу. Отже ніякого позбавлення прав, жодного штрафу, ніякого притягнення до відповідальності - НІЧОГО - немає і не буде. Жодної компенсації постраждалим (лікування, ремонт автомобіля), звичайно ж теж не буде.

Так що Надія Рагозіна знову на дорогах столиці. З повною і обґрунтованою впевненістю у своїй безкарності і праві ігнорувати ПДР і закони фізики. Зустрічайте... Або краще не зустрічайте. Загалом, живіть тепер із цим. Тільки будьте обережні... Комусь може не пощастити так як нам...", - написала адвокат.

Справу щодо ДТП, в якій постраждала адвокат Закревська, закрито через те, що поліція пізно передала її в суд 03

Закревська додала, що її машина досі в ремонті, через це вона була змушена пропустити багато резонансних судових засідань.

Топ коментарі
+36
Будни "правохранительных" органов и судочинства по "новому".
показати весь коментар
04.01.2019 18:07 Відповісти
+32
странно чего молодежь с Польши не возвращается в такую чудесную страну
показати весь коментар
04.01.2019 18:15 Відповісти
+23
Просто в Києві відсутнє Управління поліції м. КиєвІ, а є просто "а@уєнна ін-СТАНЦІЯ". щ візьмеш з "а@уєнних ін-СТАНЦІЙОВИХ"
показати весь коментар
04.01.2019 18:12 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Будни "правохранительных" органов и судочинства по "новому".
показати весь коментар
04.01.2019 18:07 Відповісти
Просто в Києві відсутнє Управління поліції м. КиєвІ, а є просто "а@уєнна ін-СТАНЦІЯ". щ візьмеш з "а@уєнних ін-СТАНЦІЙОВИХ"
показати весь коментар
04.01.2019 18:12 Відповісти
странно чего молодежь с Польши не возвращается в такую чудесную страну
показати весь коментар
04.01.2019 18:15 Відповісти
Не заважайте Зозолі на стакані сидіти.
показати весь коментар
04.01.2019 19:00 Відповісти
Пора бы Сосуле на бутылку пересаживаться. Там ему самое место.
показати весь коментар
04.01.2019 20:48 Відповісти
Якраз по старому. Судочинна система прогнила з 90-хх. Була надія на реформи, але марно
показати весь коментар
04.01.2019 18:20 Відповісти
Карательная система сгнила до рождения в Савке и после!
показати весь коментар
04.01.2019 18:29 Відповісти
да, только "новая полиция" не передала дело в суд в течение 90 дней!!! мусора - казлы!!!
показати весь коментар
04.01.2019 18:36 Відповісти
Этих деятелей, которые не передали вовремя дело в суд - под арест и организовать расследование, суд и конфискация всего "майна" и лайна.
Иначе кончится правосудием на улице, на месте.
показати весь коментар
04.01.2019 20:53 Відповісти
ща соєві набіжать і розкажуть тобі за перемогу!)))
показати весь коментар
05.01.2019 07:25 Відповісти
рехормы рулят
показати весь коментар
04.01.2019 18:07 Відповісти
Уже просто надоело возмущаться...
показати весь коментар
04.01.2019 18:08 Відповісти
с Украиной уже все и так ясно,можно пойти попить чаю
показати весь коментар
04.01.2019 18:11 Відповісти
Каждый зарабатывает как может.
Можно подумать, что если б передали вовремя её ь наказали.
Разница лишь в сумме, у ментов дешевле стоит амнезия.
показати весь коментар
04.01.2019 18:08 Відповісти
Та відповіла б, будьте впевнені.
показати весь коментар
04.01.2019 18:23 Відповісти
Мразь !!
показати весь коментар
04.01.2019 18:08 Відповісти
Кто?
показати весь коментар
04.01.2019 18:22 Відповісти
Если там такой страшный ущерб как описала пани адвокат то почему дело административное? Кто-то звиздит, не?
показати весь коментар
04.01.2019 18:09 Відповісти
Оскарженя і перекваліфікація - лише через суд, а до нього справа, як бачиш, не дійшла. Не хила відмазка через ментуру. Насторожує те, що в цей час адвокатеса, вела (та й досі веде) справи Майдану, Каті Гандзюк....
показати весь коментар
04.01.2019 18:21 Відповісти
А что без потерпевших есть дела по дтп уголовные?
показати весь коментар
04.01.2019 18:21 Відповісти
Если адвокат не может себя защитить, то это, - не адвокат!
показати весь коментар
04.01.2019 18:29 Відповісти
нет, просто мусора саботировали и не передали вовремя дело в суд, а адвокат здесь не причем.
показати весь коментар
04.01.2019 18:38 Відповісти
Це реформовані поліцаї.
показати весь коментар
04.01.2019 18:10 Відповісти
ну и рожа у блондини,брови как с дурдома и губы как у сома
показати весь коментар
04.01.2019 18:13 Відповісти
ты на рожу свою смотрел, имбецил?))))
показати весь коментар
04.01.2019 18:43 Відповісти
Хотелось бы услышать компетентное мнение работников министерства правды.. надеюсь всё сейчас, нам сирым, растолкуют..
показати весь коментар
04.01.2019 18:15 Відповісти
В нашей феодальной стране все банально просто - кто платит больше, тот и заказывает музыку. Светлое шоколадное будущее будет нам светить вечно.............
показати весь коментар
04.01.2019 18:17 Відповісти
Я, конечно, на стороне Закревского, но умилила фраза:ее машина до сих пор находится в ремонте, из-за этого она была вынуждена пропустить много резонансных судебных заседаний.
А на общественном транспорте или на такси не судьба доехать в суд? Только личный транспорт? Ты зажралась, адвокатша.
показати весь коментар
04.01.2019 18:17 Відповісти
Ну для чого так одразу, "зажралась адвокатша" . Щось від вас темною аурою "повіяло".
показати весь коментар
04.01.2019 18:29 Відповісти
Зося, катайся на чем хочешь, а этот адвокат имеет право на свой транспорт, почему она из-за какой-то мрази должна ущимлять себя в своем праве на свободное передвижение?
показати весь коментар
04.01.2019 18:40 Відповісти
Ну тогда пусть купит себе новую машину и не жужжит.
Мне не кажется нормальной ситуация,когда адвокат не приходит в судебные заседания только потому, что смешно авто что-то случилось. Это не уважительная причина для пропуска. Пусть возьмёт такси и приедет или клиент пусть везёт эту прынцессу, не слишком она брезгует ехать в метро или другом транспорте. Ппц,первый раз слышу, чтобы из-за такой причины пропускали заседания.
показати весь коментар
04.01.2019 19:40 Відповісти
зато я уже не первый раз слышу что мусора специально затягивают и не передают вовремя дела в суд!
показати весь коментар
04.01.2019 19:56 Відповісти
так вот как можно? просто забывать : приходить на суд, на допрос, передавать дело...Все платежи больше 100 долл. только через карточку...И все кто на госсредства(налоги )живет--декларации о доходах и расходах...
показати весь коментар
04.01.2019 18:19 Відповісти
Гройсман , уже четвертый год зазывает в Украину, иностранных бизнесменов, в страну, где: мента,прокурора и судью,можно купить с потрохами. Удивительно,почему же не идут к нам, эти самые бизнесмены...
показати весь коментар
04.01.2019 18:19 Відповісти
их пугает рожа гроси винницкого)))
когда они узнали, что президент воюющей страны отдыхает на мальдивах , когда его военных уничтожают снарядами и минами не хилого калибра,просто о)(уели .
показати весь коментар
04.01.2019 18:48 Відповісти
Можно смело подавать на полицию в суд!
p.s. Почем сейчас амнезия полицая?
показати весь коментар
04.01.2019 18:19 Відповісти
да вот сегодня целый день здесь обсуждают что пожизненную амнезию мусора могут получить и другим способом (на пешеходном переходе).
показати весь коментар
04.01.2019 18:42 Відповісти
Надо ментам ещё зарплату повысить, а то не хотят работать за копейки.
показати весь коментар
04.01.2019 18:25 Відповісти
Правильно,как судьям. Они после повышения зарплат, резко перестали брать взятки! У верховных судей, сейчас зп в районе 10 штук баксов и пожизненное содержание, при выходе на пенсию, в размере до 90% от оклада. В голове не укладывается,каким нужно быть клептоманом,чтобы при таких условиях оплаты труда и льгот,брать взятки...
показати весь коментар
04.01.2019 18:33 Відповісти
Потому,что нужно старых всех под корень извести ,научить новых и прописать им максимальные срока за любой проступок.
показати весь коментар
04.01.2019 18:44 Відповісти
Да хоть теперешние "минимальные" но с реальной отсидкой попробуйте судье впаять.
А напринимать можно хоть по 100 пожизненных - бумага все стерпит.
показати весь коментар
05.01.2019 11:04 Відповісти
поліції ніколи було, бо пиячили. От коли прокинулися, тоді й помітили, що вкрай треба і одразу ж наступного дня віднесли до суду.
показати весь коментар
04.01.2019 18:28 Відповісти
Н да...Губёнки там рабочие,такими шо хошь высосет.Кто ж её накажет???
показати весь коментар
04.01.2019 18:32 Відповісти
Так, так, так, соска зачотна. Хоча гріх так поза очі
показати весь коментар
04.01.2019 20:21 Відповісти
оффшоренковські рехформи чи таки аваковські?!
показати весь коментар
04.01.2019 18:36 Відповісти
В 2009 году
то же самое
Дело правда в суд передали раньше
но судья вызывала, вызывала ментов
да и сроки закончились
Тогда Юга правил ментов

Потом админсуд что-то присудил
Но в апелляции и кассации всё похеряли
ЕСПЧ куда-то засунуло
Так и закончился бег за украинским ипподромным зайцем правосудия
показати весь коментар
04.01.2019 18:40 Відповісти
Той випадок коли БАБЛО ПОБЕЖДАЕТ ЗЛО...
показати весь коментар
04.01.2019 18:41 Відповісти
Я не зовсім зрозумів, чому це не буде компенсації? Як мінімум, страхова виплата точно має бути. Рішення суду хоч і ідіотське, але звільняє водійку Ауді тільки від штрафу, а бабло з неї збити можна. Я не думаю, що така недешева тачка як Ауді ТТ без страховки (там, скоріше за все, ще й КАСКО є).

Страховій компанії пофіг на те, присудив суд штраф чи ні, їм головне, кого суд визнав винним у ДТП. Із цією постановою суду треба йти у страхову, яка застрахувала ту Ауді і страхова буде змушена виплатити компенсацію...

І навіть якщо компенсація не покриє збитки, гроші з цієї блондінки можна буде збити, проте потрібен буде окремий позов про компенсацію збитків. Суд ж її визнав винною? Визнав! Значить і позов про компенсацію цілком можна подавати.
показати весь коментар
04.01.2019 18:41 Відповісти
Ну, это как бы характеризует адвоката. Может и к лучшему для ее клиентов, что она пропустила заседания резонансных дел?
показати весь коментар
04.01.2019 18:44 Відповісти
В чому саме характеризує і як?
показати весь коментар
04.01.2019 18:48 Відповісти
В першому рядку постанови суду Рагозіну визнано винною. Значить, або страхова виплатить або позов на відшкодування можна подавати.
показати весь коментар
04.01.2019 19:03 Відповісти
"Справу закрито"- в останьому рядку.
показати весь коментар
04.01.2019 20:02 Відповісти
Ви вважаєте, що закриття справи скасовує факт визнання її винною?
показати весь коментар
04.01.2019 22:07 Відповісти
мил человек, не разбираетесь вы в вопросе совсем , страховая делает выплату в течение 90 дней, при условии определения вины клиента-страховщика, а у них админку отклонили, так что страховая ничего не будет возмещать! суд ее не признал виновной, так как дело закрыто!!!
показати весь коментар
04.01.2019 18:46 Відповісти
Вы первую строку постановления читали (выделено желтым)
показати весь коментар
04.01.2019 19:00 Відповісти
Ні. Це не так. Суд першої інстанції визнав рагозіну винною і для страхової це підстава для виплати страхового відшкодування згідно полісу ОСЦПВ. Решту відшкодування шляхом подання позову в порядку цивільного судочинства згідно ст.1166, 1187 ЦК України. Обов'язок відшкодовувати завдану шкоду виникає у її завдавача за умови, що дії останнього були неправомірними, між ними і шкодою є безпосередній причинний зв'язок; та є вина зазначеної особи, а коли це було наслідком дії джерела підвищеної небезпеки - незалежно від наявності вини.
показати весь коментар
04.01.2019 20:20 Відповісти
херню вы написали!!! страховая делает выплату сроком до 90 дней со дня ДТП!!! у моего товарища была такая же херня. не спорте, а спросите у своего страхового агента.
показати весь коментар
04.01.2019 20:35 Відповісти
Прошу пана. Я не не сперечаюся з ніким і не мав такого наміру. Мій коментар грунтується виключно на нормах чинного законодавства і власному 23-х річному досвіді адвокатської діяльності. А щодо 90 днів виплати згідно ЗУ «Про обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» то, в цьому законі прямо не передбачено обов'язку потерпілого водія надавати постанову суду про притягнення винуватця ДТП до адміністративної відповідальності. Але цей же Закон виключає виплату страхового відшкодування у випадках, коли відповідно до законодавства винуватець не повинен нести цивільно-правову відповідальність. Однією з підстав відповідальності є наявність вини. Відповідно, якщо суд не встановив провину, то немає відповідальності і немає виплати.
І ще. Закриття справи відповідно до ст. 247 КУаАП у зв'язку із закінченням строків притягнення до відповідальності - є НЕРЕАБІЛІТУЮЧОЮ обставиною.
показати весь коментар
04.01.2019 22:36 Відповісти
Поэтому суд, установив вину, которая была очевидна изначально, просто закрыл дело. Поэтому никакого лишения прав, никакого штрафа, никакого привлечения к ответственности - НИЧЕГО - нет и не будет. Никакой компенсации пострадавшим (лечение, ремонт автомобиля), конечно же тоже нет. - дело закрыто!!!Источник: https://censor.net/p3105064
показати весь коментар
04.01.2019 18:50 Відповісти
И судья Отвинтовскиий сказал "От винта!"
показати весь коментар
04.01.2019 18:43 Відповісти
Той випадок коли БАБЛО ПОБЕЖДАЕТ ЗЛО...
показати весь коментар
04.01.2019 18:43 Відповісти
На полицию в суд подать нельзя (за невыполнение своих обязанностей, повлекших за собой...)
показати весь коментар
04.01.2019 18:49 Відповісти
остается решить вопрос силой. Оружие, например, можно попросить у футболиста.
показати весь коментар
04.01.2019 18:52 Відповісти
не могу понять, чего народ возмущается?))))
харант офшоренко сказл что будем жить по новому? сказал. сказанное выполняется в полном объеме? выполняется.

делайте выводы , впереди выборы. или вам нравится жить по новому?))))
показати весь коментар
04.01.2019 18:56 Відповісти
Хреновый видно адвокат Закревская, что можно подавать гражданский иск о возмещении вреда, так как факт вины уже установлен судом.
показати весь коментар
04.01.2019 19:04 Відповісти
Розумієте,у вашому напівкоматозному стані не можна надавати такі категоричні оціночні висновки. В-третє можна повторити :" Суд закрив справу, Вироку немає"
показати весь коментар
04.01.2019 20:12 Відповісти
У вас похоже проблемы со зрением, что не осилили прочитать в постановление что подчеркнуто желтым цветом.
показати весь коментар
04.01.2019 23:44 Відповісти
" Суд закрив справу, Вироку немає"
показати весь коментар
05.01.2019 21:26 Відповісти
Явно проблемы со зрением.
показати весь коментар
05.01.2019 22:11 Відповісти
Я Вас теж поздоровляю з наданям томосу.
показати весь коментар
05.01.2019 22:15 Відповісти
Справу щодо ДТП, в якій постраждала адвокат Закревська, закрито через те, що поліція пізно передала її в суд - Цензор.НЕТ 8848
показати весь коментар
04.01.2019 19:08 Відповісти
А фамилия следователя известна?
показати весь коментар
04.01.2019 19:17 Відповісти
Конечно же ментяры "опоздали" с подачей в суд не бесплатно и, очевидно, никто за такое, мягко говоря, раздолбайство не понесет наказания. А бы за такие косяки увольнял бы со службы без выходного пособия или обязывал выполнять ремонт за счет той суки которая накосячила. Иначе с этими зажравшимися уродами нельзя.
Славо богу, никто не пострадал, но ремонт тачки теперь выльется в круглую скмму.
показати весь коментар
04.01.2019 19:19 Відповісти
Если уж адвокаты не могут добиться справедливости, то что могут сделать обычные люди.Опять будем реформировать нереформируемое?
показати весь коментар
04.01.2019 19:21 Відповісти
А что адвокат не в курсе, что у нас дела по ДТП даже не расследуют?
показати весь коментар
04.01.2019 19:46 Відповісти
А нас є поліція? У ОЗУ аваківськи мразоти.
показати весь коментар
04.01.2019 19:46 Відповісти
Клас. Отаке епічне ТП за кермом - гірше мавпи з гранатою. А про реФФормованих мусорів і казати годі.
Невже нарешті ми досягли дна?
показати весь коментар
04.01.2019 19:48 Відповісти
Не сподівайтесь, мрійнику, знизу ще постукають...
показати весь коментар
04.01.2019 20:14 Відповісти
Хотів би я, щоб Ви помилились...
Але будьмо реалістами. Жодних підстав сподіватися на зміни до кращого я не бачу. Радше навпаки. Але моєї (далеко не бідної) фантазії бракує, щоб уявити, яку ще чуму на нашу голову вигадають наші саморобні реФФорматори. Тому мрійником мене називати не потрібно.
показати весь коментар
04.01.2019 21:56 Відповісти
Сам не хочу...
показати весь коментар
04.01.2019 22:00 Відповісти
показати весь коментар
04.01.2019 20:35 Відповісти
Ну и долго будет такое безобразие твориться в стране, или пока Порошенко во власти, то так и будет продолжаться, а эту мразь и дальше будут покрывать и никакого наказания, во суды какие - охринеть.
показати весь коментар
04.01.2019 21:03 Відповісти
полудурок...
показати весь коментар
05.01.2019 08:59 Відповісти
Видать это авакова шлёндра, по этому она чиста перед законом.
показати весь коментар
04.01.2019 21:05 Відповісти
Не може гроші отримати за шкоду? що за безпорадний адвокат?
показати весь коментар
04.01.2019 22:29 Відповісти
ДайхаЦу! ЦУ, а не "тсу"!!!

"Убилаб!" (ц)
показати весь коментар
05.01.2019 01:31 Відповісти
Нічого нового у цій схемі немає.
Ця схема працює ще за часів Кучми......
Але нічого у цьому провального немає.
Адвокат знає що має право звернутись до суду з позовом про відшкодування збитків спричинених неправомірними діями особи що закріплено у постанові суду.
Головне у цьому випадку ВІДШКОДУВАННЯ ЗБИТКІВ, оце і є покарання.
показати весь коментар
05.01.2019 11:00 Відповісти