11077 відвідувачів онлайн
11 791 19

Схованку з продуктовими наборами та озброєнням виробництва РФ виявили на Луганщині, - ГПУ. ФОТО

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Відділ зв'язків з громадськістю та засобами масової інформації Генеральної прокуратури України.

Під час досудового розслідування кримінального провадження за фактами порушення з боку Збройних сил РФ, а також підпорядкованих їм терористичних організацій "ЛНР", "ДНР" законів і звичаїв війни, процесуальним шляхом задокументовано факти фінансування Росією тероризму на тимчасово окупованій території Луганської області.

Так, у районі села Лобачеве Новоайдарського району Луганської області (перебуває під контролем Збройних сил України) і села Жовте Слов'яносербського району Луганської області (підконтрольне терористичній організації "ЛНР") виявлено схованку, яка за всіма ознаками облаштована диверсійно-розвідувальними групами противника.

У ній зберігалися два продуктові набори для військовослужбовців Збройних сил Російської Федерації, один реактивний піхотний вогнемет "Джміль" і інші вибухонебезпечні предмети, виробником яких є Російська Федерація.

Отримані докази будуть використані у справах проти Російської Федерації в міжнародних судових інстанціях.

Схованку з продуктовими наборами та озброєнням виробництва РФ виявили на Луганщині, - ГПУ 02
Фото: gp.gov.ua

Топ коментарі
+16
Схованку з продуктовими наборами та озброєнням виробництва РФ виявили на Луганщині, - ГПУ - Цензор.НЕТ 5440
показати весь коментар
09.01.2019 22:24 Відповісти
+8
жерти касабську гімно-їжу небезпечно для здоров"я
показати весь коментар
09.01.2019 22:03 Відповісти
+7
тю..а в 2014 кацапских солдёров пачками брали..и отпускали..а тут доказательства..
показати весь коментар
09.01.2019 21:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Мало вато конечно. С пол Камаза бы. И судьям как вещь-доки и солдатам нашим раздать. Надо не афишировать---пусть закладывают. Всё для фронта---всё для победы!
показати весь коментар
09.01.2019 21:56 Відповісти
жерти касабську гімно-їжу небезпечно для здоров"я
показати весь коментар
09.01.2019 22:03 Відповісти
Победителей не судят. Победить бы.
показати весь коментар
09.01.2019 22:20 Відповісти
судят.
и ваше ***** либо сдохнет либо сядет...
показати весь коментар
10.01.2019 00:11 Відповісти
тю..а в 2014 кацапских солдёров пачками брали..и отпускали..а тут доказательства..
показати весь коментар
09.01.2019 21:57 Відповісти
та бросьте им колбасы кусок на пристреляное место.
как ползти начнут - на поражение.
показати весь коментар
09.01.2019 22:01 Відповісти
Вооружение производства РФ... Что за абсурд? Все оружие, во всех конфликтах производства РФ. Или они склад с джавелинами хотели найти?
показати весь коментар
09.01.2019 22:10 Відповісти
всё верно написано. Есть производства СССР, которое по территории Совка у всех есть, а есть производство Рашки сраной, которое могло быть доставлено исключительно незаконно.
показати весь коментар
09.01.2019 22:15 Відповісти
Вооружение производства РФ в Украину поставлялось с 1991 по 2014 год.
показати весь коментар
10.01.2019 07:05 Відповісти
Та ты шо?????
показати весь коментар
10.01.2019 09:13 Відповісти

а взагалі, я знову ж, в 2494-й раз переконуюсь: яка це лжива і підла продажна мерзота цей руSSкій мір!
https://censor.net/comments/locate/3104851/019215d3-5a71-7222-b25e-f8c8da5f2586
показати весь коментар
09.01.2019 22:14 Відповісти
Ну и сыпанули бы в эти суповые наборы что нибудь типа НОВАЧКА
показати весь коментар
09.01.2019 22:21 Відповісти
Схованку з продуктовими наборами та озброєнням виробництва РФ виявили на Луганщині, - ГПУ - Цензор.НЕТ 5440
показати весь коментар
09.01.2019 22:24 Відповісти
Коли касаби стругають подібні новини, вони то візитки Яроша кладуть, то гумові шльопанці. Треба нашим також щось придумати, щоб пострашніше було.
показати весь коментар
09.01.2019 22:28 Відповісти
Страшніше за лапті із онучами нічо8го немає. Бо вони дуже смердять.
показати весь коментар
09.01.2019 22:39 Відповісти
мордовецвася,в том то и дело ,что тут уже ничего не добавить не убавить нечего ,твои соостадники- оккупанты сделали схрон ,факт -на твое рябое лицо морды....
показати весь коментар
09.01.2019 22:44 Відповісти
А сколько двухжопые орки попрятали этаких тайничков. За такой паёк воевать можно и пох за кого.Жрать давай...
показати весь коментар
10.01.2019 01:15 Відповісти
"тайник, который по всем признакам обустроен диверсионно-разведывательными группами противника." Источник: https://censor.net/p3105687

А может, это схрон кого-то из ихтамнетов, который "слинять" решил?
После Магнитогорска желание "сделать ноги" у мышебратьев очень сильно усилилось.
Полагаю, что строительство схронов за поребриком дожно принять большие размеры, если, конечно, у популяции мозга на это хватает.
Защищать ыщебратья будут теперь только одно: свои холодильники и схроны, а не "Крымнаш", "Донбасс-тоже-наш".
показати весь коментар
10.01.2019 01:42 Відповісти