Схованку з продуктовими наборами та озброєнням виробництва РФ виявили на Луганщині, - ГПУ. ФОТО
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Відділ зв'язків з громадськістю та засобами масової інформації Генеральної прокуратури України.
Під час досудового розслідування кримінального провадження за фактами порушення з боку Збройних сил РФ, а також підпорядкованих їм терористичних організацій "ЛНР", "ДНР" законів і звичаїв війни, процесуальним шляхом задокументовано факти фінансування Росією тероризму на тимчасово окупованій території Луганської області.
Так, у районі села Лобачеве Новоайдарського району Луганської області (перебуває під контролем Збройних сил України) і села Жовте Слов'яносербського району Луганської області (підконтрольне терористичній організації "ЛНР") виявлено схованку, яка за всіма ознаками облаштована диверсійно-розвідувальними групами противника.
У ній зберігалися два продуктові набори для військовослужбовців Збройних сил Російської Федерації, один реактивний піхотний вогнемет "Джміль" і інші вибухонебезпечні предмети, виробником яких є Російська Федерація.
Отримані докази будуть використані у справах проти Російської Федерації в міжнародних судових інстанціях.


и ваше ***** либо сдохнет либо сядет...
как ползти начнут - на поражение.
а взагалі, я знову ж, в 2494-й раз переконуюсь: яка це лжива і підла продажна мерзота цей руSSкій мір!
https://censor.net/comments/locate/3104851/019215d3-5a71-7222-b25e-f8c8da5f2586
А может, это схрон кого-то из ихтамнетов, который "слинять" решил?
После Магнитогорска желание "сделать ноги" у мышебратьев очень сильно усилилось.
Полагаю, что строительство схронов за поребриком дожно принять большие размеры, если, конечно, у популяции мозга на это хватает.
Защищать ыщебратья будут теперь только одно: свои холодильники и схроны, а не "Крымнаш", "Донбасс-тоже-наш".