Сім'я з трьох осіб загинула через ДТП у Краматорську, - поліція. ФОТОрепортаж
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу поліції Донецької області.
"61-річний водій авто ВАЗ 2110 не впорався з керуванням транспорту, виїхав на зустрічну смугу та скоїв зіткнення з громадським автобусом. Внаслідок чого 3 пасажири легковика загинули на місці. Ще одну пасажирку доставлено в реанімацію у важкому стані, водій має тілесні ушкодження.
Попередньо встановлено, що чоловік не вибрав безпечний швидкісний режим.
20 пасажирів маршрутного таксі не постраждали.
За фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст. 286 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху особами, які керують транспортними засобами, якщо вони спричинили смерть потерпілого).
Топ коментарі





А тут еще и с фото прям шоу какое то из этого делают. Может я и ошибаюсь но такое ощущение что или намеренно население пичкают такой информацией.
...хы... -- я с трёх автошкол и с Баварской Транспортной Академии корочки имею... -- так шо -- они теперь за меня все в ответке, по гроб жизни ? *)
-- свою первую автошколу, с закрытыми глазами найду! ...на Кардачах... -- хороший там препод был -- Степан Андреич -- ...!
иди жить в морг и там наслаждайся новостями...
А в нормальных машинах сначала деформируется корпус и к пассажиру удар доходит уже немного смягченный.
61-річний водій авто ВАЗ 2110 не впорався з керуванням транспорту, виїхав на зустрічну смугу та скоїв зіткнення з громадським автобусом.Джерело: https://censor.net/ua/p3106168
Шанс на выживание имеют только те, кто прижимается вправо к обгоняемому ТС, а то в свою очередь тоже идёт правее, уступая место. И если встречник даст правее, тогда разъезжаются.
Мабудь так думали пасажири
И везде, грят: Та не пристёгивайтесь -- у нас полицаи за это не наказывают.
-- Я для себя пристёгиваюсь.
...но народ этого не понимает...