У чиновника-хабарника Держпраці Київської області вилучили 70 тис. грн на робочому місці та понад $120 тис. - удома, - СБУ. ФОТОрепортаж
Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби СБУ в Facebook.
Оперативники спецслужби встановили, що чиновник налагодив механізм отримання неправомірної вигоди від приватних підприємців та працівників державних підприємств, установ і організацій за сприяння в наданні дозвільних документів для допуску до роботи з електричним обладнанням.
Правоохоронці затримали зловмисника на робочому місці під час одержання другої частини хабара у розмірі вісім тисяч гривень за видачу відповідного посвідчення та неперешкоджання роботі приватного підприємства.
Зазначається, що раніше правоохоронці задокументували факт отримання зловмисником двадцяти тисяч гривень - першої частини неправомірної вигоди.
Під час слідчих дій правоохоронці вилучили сімдесят тисяч гривень у службовому кабінеті чиновника та понад сто двадцять тисяч доларів США за місцем проживання зловмисника.
У межах кримінального провадження відкритого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України зловмиснику оголошено про підозру у скоєнні злочину.
Тривають слідчі дії.




Откаты, взятки, все как и при януковоще, может даже хуже.
Те то хоть были зажравшиеся, а эти вечно голодные.
Заступник начальника відділу
Самойленко Віталій Володимирович?
При завгарові було тяжко, але перебув у тіні.
Поки що виходить і без цього.
Сомневаюсь я однако , что его посадят, надо еще обыск у тещи и у мамы провести, не все нашли, откупится в Печерском Суде.