Залізничний вокзал у Києві стане модерним, охайним, комфортним і безпечним простором, - Омелян. ФОТО

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це написав у Facebook міністр інфраструктури Володимир Омелян, який сьогодні разом з мером Києва Віталієм Кличком, головою "Укрзалізниці" Євгеном Кравцовим, начальником поліції Києва Андрієм Крищенком інспектували центральний київський залізничний вокзал і прилеглу територію.
Він зазначив, що багато людей, які приїжджають до Києва потягом, перше враження про столицю України складають саме за зовнішнім виглядом, порядком і загальною атмосферою київського вокзалу, а вона, за словами міністра, далека від досконалості.
"Всі разом домовилися перетворити цей об’єкт на модерний, охайний, комфортний та безпечний громадський простір. За 2 тижні збираємося, аналізуємо пропозиції від Міністерства інфраструктури України, "Укрзалізниці", Національної поліції та мерії Києва. Торговельні майданчики, зали очікування, парковки - все це має бути приведено в порядок, в єдиному естетичному стилі. Окрема тема - боротьба з кишеньковими злодіями і загальна безпека пасажирів", - зазначив Омелян.
Він також повідомив, що ескалатор після проведеного ремонту вже працює, а спецпідрозділ Нацполіції "Тор" приступив до чергування на вокзалі.





А то вон столько полицаев нагнали к приезду народной влады - слуг народа.
Да не будет вокзал в Киеве современным, опрятным, комфортным и безопасным пространством, цыгане приедут и разобьют там табор, а Аваков будет его крышевать.
Вокзал в Славянске. То же самое.
Трускавец. Не хуже.
Это так. на вскидку.
- Да везде!
(с)
Даже не знаю, где находится общественная писюганщина, о которой вы говорите.
Попробуй в Европе найти бесплатный туалет на вокзале. Бесплатное = плохое, давно пора понять.
Даже на убитом автовокзале в яме - приличный туалет и душ.
Может у вас и воняет. В Киеве все Ок!
Уже построен новый автовокзал, а этот снесут.
Там решается вопрос с собственником, т.к. Омельченко и Черновецкий раздерибанили его по частям и что то даже принадлежит Фирташу, с которым не могут найти консенсус.
Но там инвестор строил рядом торговый комплекс, тут ещё и Юлька вмешалась и отдала комплекс банку родовид, банк лопнул..
Короче, чёрт ногу сломает.
Вы для начала хотя бы организуйте нормальное исполнение обязанностей и работу того, что уже есть. Если полиция за свою ЗП брезгует гонять бомжей и пьянчуг, то гоните нафиг такую полицию.
привокзальная площадь в 1943-м при немцах (где-то не могу найти фото) и сегодня - две больших разницы..
"Сеть автомобильных дорог общего пользования включает 172,4 тыс. км дорог, из них с твёрдым покрытием - 164,1 тыс. км (без учёта муниципальных, ведомственных, внутрихозяйственных дорог)."
172400000 / 44830000 = 3,85 метра длины дороги (не считая её ширины) на каждого человека в Украине (включая стариков и младенцев).
но тебе, дебилу, всё равно, что такой объём работ выполнить ни за год, ни за пять невозможно в принципе.
З певного часу п.Кличко цілком респектабельний чоловік. Все заробив своїми кулаками перед пристойною публікою. Але від такого кашкета треба відмовитися однозначно. Звісно, що капелюх йому не пасує, але пристойний "бейс" з правильним написом мав би цілком нейтральний вигляд. А ще треба поекспериментувати з вусами-бородою (як "Арні"). Це може надати йому легкий відтінок богемного вигляду, якщо додати до цього светра
Раньше народ избивало с.подразделение Беркут, потом будет избивать с.подразделение Тор.
Досягнення.
В Киеве платформы критые.
\Кличко, кстати, сам на какого-то вокзального гопника похож.)