"Ще 10 днів тому тут була ферма", - українські бійці в Мар'їнці про атаку російських терористів із застосуванням ракети великої потужності УР-83. ВIДЕО
Як повідомляє Цензор.НЕТ, російським терористам вдалося знищити подвір'я ферми, застосувавши таку зброю.
"Почалося все з обстрілу 120-х мінометів. І між ними прилетіла ця "чудова" штука. Повністю знищила будівлю. Ось воронка", - розповідає один із бійців із позивним Дядя Вова головному редактору Цензор.НЕТ Юрію Бутусову, який побував на місці атаки.
Про цю атаку терористів пише блогер Necro Mancer. Він опублікував пости найманців РФ, у яких вони зізнаються в обстрілі ферми.
Никто и не сомневался, в общем-то https://t.co/dNCm8ieYu5 #Марьинка #ур83п #Деки pic.twitter.com/YY56HTEtTU
— Necro Mancer (@666_mancer) 10 июля 2019 г.
Також Necro Mancer опублікував карту з позначенням імовірного місця здійснення обстрілу.
Російські найманці активно розповідають у соцмережах про застосування нового типу зброї під час атаки в Мар'їнці. Вихваляються її руйнівною силою, розповідають про деталі атаки.
Фото обстрілу







а далі побачимо.
Что плохого в отводе? это же пэтина мечта, вообще то
Надеюсь, НАТОвские союзники не откажут.
Знову із неба залізо..
Стали до бою солдати…
Це...горе сусіднє прилізло
Нищити нас і вбивати…
Горе прилізло сказати,
Хто ми і звідки ми родом...
Кров'ю на нас написати
Те, що не є ми народом!..
Стогне скалічене місто,
Плаче від болю утрати…
От би ці сльози в намисто..
Й жінкам в Росію віддати
все остальное они воспринимают как слабость