8897 відвідувачів онлайн

"Ще 10 днів тому тут була ферма", - українські бійці в Мар'їнці про атаку російських терористів із застосуванням ракети великої потужності УР-83. ВIДЕО

Як повідомляє Цензор.НЕТ, російським терористам вдалося знищити подвір'я ферми, застосувавши таку зброю.

"Почалося все з обстрілу 120-х мінометів. І між ними прилетіла ця "чудова" штука. Повністю знищила будівлю. Ось воронка", - розповідає один із бійців із позивним Дядя Вова головному редактору Цензор.НЕТ Юрію Бутусову, який побував на місці атаки.

Про цю атаку терористів пише блогер Necro Mancer. Він опублікував пости найманців РФ, у яких вони зізнаються в обстрілі ферми.

Никто и не сомневался, в общем-то https://t.co/dNCm8ieYu5 #Марьинка #ур83п #Деки pic.twitter.com/YY56HTEtTU

— Necro Mancer (@666_mancer) 10 июля 2019 г.

Також Necro Mancer опублікував карту з позначенням імовірного місця здійснення обстрілу.

Ще 10 днів тому тут була ферма, - українські бійці в Марїнці про атаку російських терористів із застосуванням ракети великої потужності УР-83 01

Російські найманці активно розповідають у соцмережах про застосування нового типу зброї під час атаки в Мар'їнці. Вихваляються її руйнівною силою, розповідають про деталі атаки.

Ще 10 днів тому тут була ферма, - українські бійці в Марїнці про атаку російських терористів із застосуванням ракети великої потужності УР-83 02
Ще 10 днів тому тут була ферма, - українські бійці в Марїнці про атаку російських терористів із застосуванням ракети великої потужності УР-83 03

Фото обстрілу

Ще 10 днів тому тут була ферма, - українські бійці в Марїнці про атаку російських терористів із застосуванням ракети великої потужності УР-83 04
Ще 10 днів тому тут була ферма, - українські бійці в Марїнці про атаку російських терористів із застосуванням ракети великої потужності УР-83 05
Ще 10 днів тому тут була ферма, - українські бійці в Марїнці про атаку російських терористів із застосуванням ракети великої потужності УР-83 06
Ще 10 днів тому тут була ферма, - українські бійці в Марїнці про атаку російських терористів із застосуванням ракети великої потужності УР-83 07

Топ коментарі
+19
Ще далі війська відводьте ...
показати весь коментар
11.07.2019 19:07 Відповісти
+17
Ферму восстановим за инвестиции, ополченцев амнистируем. Ничего не забыл в мирном плане ?
показати весь коментар
11.07.2019 19:13 Відповісти
+15
Зачем разбомбили ферму местных рузьгоязычных жителей дамбаса? Как утверждают некоторый любители ездить в Мацкву, ето так окупанты борятся за рузький языг. Как вам анекдот?
показати весь коментар
11.07.2019 19:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ще далі війська відводьте ...
показати весь коментар
11.07.2019 19:07 Відповісти
В Марьинке отводили?Когда?
показати весь коментар
11.07.2019 19:14 Відповісти
поки що ні.
а далі побачимо.
показати весь коментар
11.07.2019 19:20 Відповісти
Так к чему ты то написала?
Что плохого в отводе? это же пэтина мечта, вообще то
показати весь коментар
11.07.2019 19:27 Відповісти
к тому человек без имени вот к чему приводит замирение и слова о том что нужно просто перестать стрелять. В то время как твои хозяева понимают только силу
показати весь коментар
11.07.2019 19:51 Відповісти
Це результат бездіяльності розвідки ЗСУ! Ми не знали про плани терористів влаштувати теракт, а терористи відкрито готувались і якби була налагоджена агентурна робота серед місцевих і серед терористів, ми б не тільки знали про підготовку теракту а й могли б його попередити і знищити позиції терористів ще до того як вони застосують цю потужну зброю! Розвідка, розвідка і ще раз розвідка і трохи ударних безпілотників, які знищують терористів керованим ударом прямо на позиціях чи в дорозі. Хтось же ж віз цю установку, збирав її на позиціях терористів! Якби була інформація можна було б підірвати все це лайно ще до запуску! Тепер потрібно визначити причетних і ліквідувати незалежно від того де вони будуть знаходитись, а ще краще вивезти їх в Україну і судити як міжнародних терористів!
показати весь коментар
12.07.2019 11:43 Відповісти
За інформацію та за голови терористів потрібно призначити велику винагороду пару мільйонів доларів і цих ідіотів видадуть або знищать їхні ж подєльники!
показати весь коментар
12.07.2019 11:44 Відповісти
Отведи до там где ты живёшь , там потом нам и напишешь про хорошее?
показати весь коментар
11.07.2019 20:23 Відповісти
То ви не згодні з планом Порошенко?
показати весь коментар
12.07.2019 07:08 Відповісти
Не згоден
показати весь коментар
12.07.2019 09:42 Відповісти
А чем тебе Станицы мало?Или те шо за неё погибли квартал плохо смотрели?
показати весь коментар
11.07.2019 20:19 Відповісти
я не хвилююсь, бо знаю, що коли там були мої знайомі, кацапіки смажились регулярно і результативно.
показати весь коментар
11.07.2019 19:20 Відповісти
Ферму восстановим за инвестиции, ополченцев амнистируем. Ничего не забыл в мирном плане ?
показати весь коментар
11.07.2019 19:13 Відповісти
Украине с союзниками понадобятся подобные машинки. В ростове, белгороде... москве.
Надеюсь, НАТОвские союзники не откажут.
показати весь коментар
11.07.2019 19:15 Відповісти
В Нежине на складе выпишем
показати весь коментар
11.07.2019 20:15 Відповісти
Зеленский: Мы движемся к устойчивому прекращению огня на Донбассе (с)
показати весь коментар
11.07.2019 19:24 Відповісти
Ракета УР - 83 тільки тягне за собою "ковбасу" начинену вибухівкою великої потужності. Бибухає не сама ракета, а багато метрова "ковбаса" з вибухівкою. Таким чином роблять проходи в мінних полях.
показати весь коментар
11.07.2019 19:34 Відповісти
То они шо, ферму разминировали?
показати весь коментар
11.07.2019 23:12 Відповісти
Зачем разбомбили ферму местных рузьгоязычных жителей дамбаса? Как утверждают некоторый любители ездить в Мацкву, ето так окупанты борятся за рузький языг. Как вам анекдот?
показати весь коментар
11.07.2019 19:34 Відповісти
Что бы иааааа иааааа покричать а потом нае...нится бояры
показати весь коментар
11.07.2019 20:17 Відповісти
Чем больше смешарик будет говорить как он хочет мира,тем больше путлер будет обстреливать наших парней.
показати весь коментар
11.07.2019 20:03 Відповісти
Це як гопнику казати "навіщо ти мене б'єш, я такий слабкий".
показати весь коментар
11.07.2019 20:53 Відповісти
Давайте отводите войска, а то вдруг денерывцы обидятся !!!!
показати весь коментар
11.07.2019 20:33 Відповісти
***
Знову із неба залізо..
Стали до бою солдати…
Це...горе сусіднє прилізло
Нищити нас і вбивати…

Горе прилізло сказати,
Хто ми і звідки ми родом...
Кров'ю на нас написати
Те, що не є ми народом!..

Стогне скалічене місто,
Плаче від болю утрати…
От би ці сльози в намисто..
Й жінкам в Росію віддати
показати весь коментар
11.07.2019 20:45 Відповісти
не захотів фермер башляти дирі от і поплатився ...
показати весь коментар
11.07.2019 20:45 Відповісти
Цікаво було б побачити наслідки роботи такої машини десь у містах РФ. Місця займає мало, а наслідки руйнівні.
показати весь коментар
11.07.2019 20:52 Відповісти
Когда ольха начнет работать?
показати весь коментар
11.07.2019 22:27 Відповісти
укр аккупантов--как то так..по моему в оккупации только запорожье в рыго оккупации...
показати весь коментар
11.07.2019 22:56 Відповісти
мрази кацапо-фашисткие понимают только силу.
все остальное они воспринимают как слабость
показати весь коментар
12.07.2019 01:19 Відповісти
маскву треба так обробити, давно вона не палала...!!
показати весь коментар
12.07.2019 07:11 Відповісти
там они сами по себе огонь не ведут, команда с москвы идет, за жидовцы, недавно там пиарились, ни слова о том шо каждый день люди гибнут, грубо говоря эти каждодневные обстрелы - огневая поддержка медведчука, это их союзники каждый день убивают украинцев. Я вообще не понимаю почему эти уроды баллотируются в ВР ведя антигосударственную политику и предавая интересы Украины каждый день, представляя по сути политсилу финансируемую с москвы, ведь команда пулять по украинцам тоже идут с москвы. Заметьте накануне выборов в парламент обстрелы усилились, каждый день раненые и погибшие, это на фоне мирных инициатив и развода войск, зачем они это делают? Только для того что бы поддержать за жиддя и собрать вокруг них как можно больше ватного электората, каждая смерть это плюс в копилку медведчука, ведь он может договорится, а зеленский нет, а если кто сомневается можно еще пару ферм разнести и с десяток машин ВСУ с живой силой... Хотели бы эти ****** остановить войну, одним пальцем путин это может сделать, но это им не нужно.
показати весь коментар
12.07.2019 12:25 Відповісти