27 430 156

У Львові 21-річна дівчина на Mercedes, намагаючись втекти з місця ДТП, врізалася в дерево і загинула. ФОТОрепортаж

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, за інформацією начальника відділу комунікації Головного управління Нацполіції у Львівській області Світлани Добровольської, ДТП сталася 13 липня о 5:10.

"Водійка автомобіля Mercedes-Benz не впоралася з керуванням, з‘їхала з проїжджої частини і збила електроопору, після чого легковик врізався в дерево. 21-річна водійка, жителька Пустомитівського району, загинула на місці. 21-річного пасажира автомобіля, він також є жителем Пустомитівського району, госпіталізовано", - сказала Добровольська.

Вона зазначила, що всі обставини ДТП наразі встановлюються, призначено низку експертиз. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 КК України (порушення правил дорожнього руху).

Як повідомив на сторінці у фейсбуці громадської організації "Варта-1", яка співпрацює з правоохоронними органами, депутат Львівської міськради Ігор Зінкевич, у смертельну ДТП потрапив автомобіль із номерами іноземної реєстрації, водійка якого втікала з місця попередньої ДТП.

"На вул. Городоцькій автомобіль Mercedes-Benz на іноземній реєстрації здійснив зіткнення з деревом. 21-річна кермувальниця загинула на місці, пасажира забрали у лікарню. Також є інформація, що водійка скоїла ДТП з іншим автомобілем раніше. І там, зі слів іншого водія, поводилася неадекватно, можливо, перебувала у стані алкогольного сп’яніння. З місця першої ДТП жінка втекла зі словами: "Я вмію їздити, дивись як", - і погнала, а вже через кілька хвилин сталася смертельна ДТП, де жінка загинула", - зазначив Зінкевич.


У Львові 21-річна дівчина на Mercedes, намагаючись втекти з місця ДТП, врізалася в дерево і загинула 01У Львові 21-річна дівчина на Mercedes, намагаючись втекти з місця ДТП, врізалася в дерево і загинула 02
У Львові 21-річна дівчина на Mercedes, намагаючись втекти з місця ДТП, врізалася в дерево і загинула 03
У Львові 21-річна дівчина на Mercedes, намагаючись втекти з місця ДТП, врізалася в дерево і загинула 04
У Львові 21-річна дівчина на Mercedes, намагаючись втекти з місця ДТП, врізалася в дерево і загинула 05
У Львові 21-річна дівчина на Mercedes, намагаючись втекти з місця ДТП, врізалася в дерево і загинула 06

Топ коментарі
+81
Главное,что люди не погибли!
показати весь коментар
13.07.2019 11:01 Відповісти
+34
одной зайцевой меньше
показати весь коментар
13.07.2019 11:34 Відповісти
+29
Умеют делать авто немцы. Машина в хлам, а фара светит
показати весь коментар
13.07.2019 11:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
А у мене 3 таких сраних мотоцикліста. Бажаю їм "здоров'я". А є ще бидло з прямотоком і наклейкою " Сам нє сплю і другім нє дам". І йому також здоров'ячка.
показати весь коментар
13.07.2019 12:56 Відповісти
бабам на права нужно сдавать 2 года !
показати весь коментар
13.07.2019 12:13 Відповісти
Ну не надо так. Есть тетки ездят хорошо и аккуратно, можно в пример ставить мужикам. Тут просто проблема конкретного человека и его персональной глупости.
показати весь коментар
13.07.2019 12:27 Відповісти
100% Пару раз продвозили женщины таксистки. Получал удовольствие в плане комфорта от вождения и общения
показати весь коментар
13.07.2019 17:08 Відповісти
Пункт призначення -дерево... частина.... прям як у кіно...
показати весь коментар
13.07.2019 12:16 Відповісти
Она же не просто так говорила, что умеет.
Так расхерачить Е-класс надо уметь.
Но и столбы поставлены умело.
показати весь коментар
13.07.2019 12:17 Відповісти
злобний, заздрісний скот радіє смерті дівчини
показати весь коментар
13.07.2019 12:18 Відповісти
Люди просто радіють, що на дорогах стало трохи безпечніше.
показати весь коментар
13.07.2019 12:45 Відповісти
Харків, Зайцева. Неодноразово порушувала ПДР, все сходило з рук. Скільки людей вона вбила, нагадати?
показати весь коментар
13.07.2019 12:58 Відповісти
Люди радіють, що скот за кермом вже нікого не вб'є.
Нема чому заздрити.
показати весь коментар
13.07.2019 13:03 Відповісти
Я, вважаючи на знак, що на першому фото, не радію, ні. Це інше почуття."Слава Богу! Пронесло..." Десь так.
показати весь коментар
13.07.2019 14:58 Відповісти
Они бы и пересажали всех с удовольствием. Мелкие ничтожные людишки, никтогда не державшие в руках сумму больше своего месячного заработка.
показати весь коментар
13.07.2019 18:49 Відповісти
чому тут заздрити?
скот радіє, що лишився живим, а міг би бути реикнарнований, через "вміння" неадекватної дурепи...
показати весь коментар
15.07.2019 12:29 Відповісти
Если девушка едет на дорогой иномарке,то сразу понятно что не мозгами она его заработала,а тем местом откуда мы все появились на свет.
показати весь коментар
13.07.2019 12:22 Відповісти
что за бред?!?! девушка может быть девственницей, но при этом на 16 летие получить в подарок от папы дорогую машину. что тут такого?
показати весь коментар
13.07.2019 17:17 Відповісти
Этой машине на польских номерах цена 3 копейки и то в базарный день
показати весь коментар
13.07.2019 18:43 Відповісти
А к чему здесь подарок к 16 ти летию, когда права выдают в 18 лет, так что не надо ерунду пороть.
показати весь коментар
13.07.2019 22:41 Відповісти
чтобы понять, к чему я сказал о подарке к 16 летию, нужно просто поднять свои тупые глазки и посмотреть на тот пост, на который я ответил. или у тебя мозг отсутствует, чтобы это понять?
показати весь коментар
13.07.2019 23:10 Відповісти
разве мерсы мнуться не знал..этож элитное авто 20 подушек..как танк..та фейк...
показати весь коментар
13.07.2019 12:23 Відповісти
У Львові 21-річна дівчина на Mercedes, намагаючись втекти з місця ДТП, врізалася в дерево і загинула - Цензор.НЕТ 6765
показати весь коментар
13.07.2019 12:40 Відповісти
Приехала ***** , на том свете бухать уже не сможет. Бог прибрал неадекватку чтобы никого не убила.
показати весь коментар
13.07.2019 12:45 Відповісти
так за нею гнались?
показати весь коментар
13.07.2019 12:46 Відповісти
главное что люди не погибли ! и на том спасибо !
показати весь коментар
13.07.2019 12:56 Відповісти
А могла б,як Зайцева людей вбити.
показати весь коментар
13.07.2019 13:07 Відповісти
Хто шукає пригод на свою задницю, обов"язково знаходить. Так і мій племінник, Царство йому небесне, не послухався щирих порад.
показати весь коментар
13.07.2019 13:16 Відповісти
Катит мужик по городу км 30-40
. Прямо в лоб вылетает тачка, а за рулем никого! Он малость растерялся. Ба-бах! Сидит, головой крутит. А из тачки вылазит подруга: "Ой, извините, у меня помада упала!" А если, серьёзно, мне навстречу вылетила одна: в одной руке помада, в другой - мобила. Чем она рулила?
показати весь коментар
13.07.2019 13:22 Відповісти
Я как-то видел чувака на BMW, который одной рукой держал телефон, а другой усиленно ковырялся в носу и ехал в городе , примерно, 60-70 км\ч...
показати весь коментар
13.07.2019 13:39 Відповісти
https://youtu.be/9c4BJH7VIpY Серія, в якій повністю розкрито тему недоречних занять за кермом... та їх фатальних наслідків
показати весь коментар
13.07.2019 14:11 Відповісти
С места первого ДТП женщина скрылась со словами: "Я умею ездить, смотри как"

...
Дідько, це ж просто класика чорного гумору!
Ще Задорнов озвучував зі сцени (коли був іще живий):
Останній запис з чорної скриньки літака - "Смари, как я умею летать!..."
показати весь коментар
13.07.2019 13:41 Відповісти
Мгновенная карма.
показати весь коментар
13.07.2019 13:43 Відповісти
есть подозрение по дискам и оставшимся элементам бампера что это AMG E55
в лупатом кузове это уже классика
жалко авто
показати весь коментар
13.07.2019 14:41 Відповісти
Обычный 211й
показати весь коментар
13.07.2019 15:35 Відповісти
Обычный 210
показати весь коментар
13.07.2019 18:38 Відповісти
Не знаю какая должна быть скорость что бы так мерса развалить явно больше 100 летела
показати весь коментар
13.07.2019 18:41 Відповісти
я заснул в 2008 C300 шел где-то 120 проснулся от удара, смог отстегнуть ремень, и вылез из груды железа
у народа челюсти отвисли кричали не двигайся но переломов не было и скорая отпустила домой
показати весь коментар
13.07.2019 23:03 Відповісти
спати треба вчпсно, а не бігти попереду життя
показати весь коментар
15.07.2019 12:25 Відповісти
вчасно
показати весь коментар
15.07.2019 12:26 Відповісти
ну может 210 в обвесе
и цвет этот был доступен только как Designo
показати весь коментар
13.07.2019 22:57 Відповісти
авто жалко, а вот ту дуру совсем нет, что искала то и нашла.
показати весь коментар
13.07.2019 22:46 Відповісти
Ну а чо? Скрьілась ведь
показати весь коментар
13.07.2019 15:17 Відповісти
Да, не достать дуру.
показати весь коментар
13.07.2019 16:32 Відповісти
Може,щось в роботі нашої патрульної поліціі треба переглянути?..Не тупо гнатись,стріляючи у всі сторони,а делікатно заганяти і затримувати без смертельних гонок...
показати весь коментар
13.07.2019 17:10 Відповісти
дебил, расскажи как деликатно загонять пьяного, или под наркотой неадеквата, который едет 100 км и каждую секунду может сбить человека или создать ДТП со смертельным исходом?
показати весь коментар
13.07.2019 17:23 Відповісти
Заблокувати його миттєво і без попередження,дебіл...Або дочекатись поки не зупиниться в пробці,дебіл...Ви,дебіли,дивитись на роботу баклажанів як на сафарі,і не дійде до вас,що можете опинитись на місці жертви...
показати весь коментар
13.07.2019 18:23 Відповісти
ну да весь мир гоняется, и в США ив Европе, один ты Дебил рекомендуешь заблокувать миттево, а че не дочекатись пока до пробки собьет человека 3-4 включая тебя дебила, и твою маму что такого дебила родила
что бы дебил заблокувать миттево, его надо догнать....
показати весь коментар
13.07.2019 18:41 Відповісти
Добре що люди не постраждали .
показати весь коментар
13.07.2019 18:31 Відповісти
Да и фиг с ней, хорошо что сама убилась, чем меньше таких на дороге тем безопаснее для остальных, и да я не удивлен что на бляхе, ведь они себя безнаказанными чувствуют
показати весь коментар
13.07.2019 18:51 Відповісти
наприседала , насосала и УБИЛАСЬ ((((( есть только МИГ , между прошлым и будущем.....((((
показати весь коментар
13.07.2019 20:10 Відповісти
При обслуживании абонентов ЛВС есть такой термин "самовосстановление сервиса"...а в данном случае самоустранение особоопасного элемента))))))
показати весь коментар
13.07.2019 22:26 Відповісти
Мерин такой раздолбанный, словно его поезд переехал. С какой же скоростью она валила? И какой опыт вождения может быть у 21-летней девушки?
показати весь коментар
13.07.2019 22:52 Відповісти
На одну дуру меньше стало, всё закономерно.
показати весь коментар
13.07.2019 22:54 Відповісти
Пьяный ( обкуренный, обколотый) за рулем - потенциальный убийца! Хорошо, что только самоубийцей оказалась! В 21 год девушке употреблять алкоголь в неадекватных количествах дано не каждой!
показати весь коментар
14.07.2019 09:53 Відповісти
Дерево свершило правосудие .Гораздо справедливее, чем наши продажные суды. Жаль не нашлось такого дерева для убийцы Зайцевой
У Львові 21-річна дівчина на Mercedes, намагаючись втекти з місця ДТП, врізалася в дерево і загинула - Цензор.НЕТ 5774
показати весь коментар
14.07.2019 10:19 Відповісти
дякуєм опорі ЛЕП
показати весь коментар
15.07.2019 12:23 Відповісти
Сторінка 2 з 2