Водія маршрутки в Києві, який відмовився везти ветерана АТО, буде звільнено за статтею, - Олексій Гриценко. ФОТО
Як передає Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.
Гриценко зазначив: "АТОвці зібралися провчити водія маршрутки, який вчора не пустив їхати хлопця з посвідченням.
Результат: керівництво запевнило, що водія буде звільнено за статтею".
Топ коментарі


Питання в одному - є державна компенсація за пільговиків чи немає.
Какой процент денег от перевозчиков идёт в черную?
Про монетизацию льгот в общественном транспорте говорят, а воз и ныне там. Если бы все в транспорте платили - проблемы бы на уровне "отказался везти" не существовало вообще.
ибо работают без билетов.
Водитель просто должен заплатить, скажем миллион гривен по иску в качестве компенсации будет нормально. А вот увольнять не надо, пусть работает. Но при такой выплате, больше никогда и никакому водителю маршрутки даже в голову не придет мысль выгнать или не пустить пассажира имеющего право на проезд.
Хто надає пільги? Влада. Хто надає послуги? Перевізник, податки якого влада використовує для утримання пільговиків. Отже влада або нездатна організувати систему пільг, в частині відшкодування пільг надавачам послуг, або влада це робить свідомо. Владі коштів платників податків на свою зарплату вистачає, а відшкодувати надавачам послуг, користувачів яких влада зробила пільговиками, не хоче.