По самі ескалатори: ґрунтові води в окупованому Донецьку затопили торговий центр, що належав сину Януковича. ВІДЕО+ФОТО
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це інформує "Остров" із посиланням на прес-службу так званого "МНС" донецьких терористів.
Зазначається, що загальна площа на момент затоплення приміщень становить 4500 кв. метрів, обсяг підтоплення - 3200 кв. метрів, рівень води - до 1,2 м.
Раніше в YouTube з'явилося відео, на якому видно наслідки підтоплення будівлі. Автор відео переконаний, що йдеться про шахтні води, які виходять на поверхню.
З таким висновком згоден також блогер Денис Казанський.
"Нижні поверхи торгового центру "Північний" у Донецьку затопило ґрунтовими водами. Як і попереджали раніше, варварське затоплення шахт рано чи пізно мало призвести до таких наслідків", - зазначив він у себе в Telegram.
Бізнес-центр "Північний" раніше належав і був побудований групою "МАКО" Олександра Януковича - сина президента-втікача Віктора Януковича.


Среди дня людей не души на улице
И сарай в стиле ампир.
то Саша стоматолог вирішив басейн собі створити
Донецьк більше не столиця Донбасу
Сепарські гондолєри на підході
піпнаєш прямо з другого поверху, потім тебе підіймає ескалатр і знову пірнаєш
та й інтер'єр не гірший турецького готелю 5 зірок
можна відкривати зону відпочинку
________________
Не потрібний Лугандон Україні. Лугандони ніякої користі Україні не приносили, лише шкоду. Цей Лугандон був дотаційний і наскрізь корумпований, хоч і з розвинутою промисловістю. Совковою промисловістю. Але Україна все одно від гандонів не відмовляється. Бо це її діти, хоч і дегенерати. І цих дегенератів взяли у заручники віковічні вороги-росіяни і знущаються з них. Як може Мати бути байдужою до своєї дитини, хоч воно і дегенерат?