5078 відвідувачів онлайн
14 557 26

Зсув піску в кар'єрі на Рівненщині: рятувальники знайшли тіло другої дитини. ФОТОрепортаж

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу рівненського управління ДСНС.

"О 19:05 було знайдено тіло другого хлопчика 2008 року народження без ознак життя", - йдеться в повідомленні.

Зсув піску в карєрі на Рівненщині: рятувальники знайшли тіло другої дитини 01

Зсув піску в карєрі на Рівненщині: рятувальники знайшли тіло другої дитини 02
Зсув піску в карєрі на Рівненщині: рятувальники знайшли тіло другої дитини 03

Зсув піску в карєрі на Рівненщині: рятувальники знайшли тіло другої дитини 04
Зсув піску в карєрі на Рівненщині: рятувальники знайшли тіло другої дитини 05
Фото: rv.dsns.gov.ua

Нагадаємо, 17 липня поблизу села Ясногірка Сарнинський району на території піщаного кар'єру стався зсув піску (глибина кар'єру близько 5 м), внаслідок чого засипало двох дітей. Одного з них дістали місцеві жителі. Його госпіталізовано.

Топ коментарі
+1
кому належить кар'єр,поліція вже відкрила справу про загибель людини на небезпечному об'єкті?
показати весь коментар
18.07.2019 00:01 Відповісти
+1
взрослые смещали откос?
показати весь коментар
18.07.2019 00:01 Відповісти
+1
все вокруг сделано взрослыми и им от ответственности за свои действия перед детьми не отвертеться...быть им вечно виноватыми и печальными...
показати весь коментар
18.07.2019 00:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
слова "оползєнь" на ЦН явно не чули...
показати весь коментар
17.07.2019 23:32 Відповісти
А ТЫ ЯВНО НЕ В КУРСЕ ЧТО ЕСТЬ ОПОЛЗЕНЬ, А ЕСТЬ СДВИГ. И ЕСТЬ РАЗНИЦА
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B4%D0%B2%D0%B8%D0%B3_(%D0%B3%D0%B5%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%8F)
показати весь коментар
17.07.2019 23:34 Відповісти
зсув - переклали дослівно...а, навпаки, було б - оповзень)
показати весь коментар
17.07.2019 23:38 Відповісти
Это смещение откоса карьера... печально что дети погибают от действий взрослых.
показати весь коментар
17.07.2019 23:51 Відповісти
взрослые смещали откос?
показати весь коментар
18.07.2019 00:01 Відповісти
Нет, взрослые сделали этот откос... смещение грунтов на откосах естественный процесс, за детьми следить нужно чтобы не играли в таких местах.
показати весь коментар
18.07.2019 00:05 Відповісти
все вокруг сделано взрослыми и им от ответственности за свои действия перед детьми не отвертеться...быть им вечно виноватыми и печальными...
показати весь коментар
18.07.2019 00:10 Відповісти
Бурштини далися взнаки. Можливо, що ця копальня була справою рук хлопчикових батьків, або односельців.
показати весь коментар
18.07.2019 06:46 Відповісти
всяке може бути...може й окопи рили, траншеї, тунелі, ходи...не так легко, як у снігу, зате не так холодно
показати весь коментар
18.07.2019 09:49 Відповісти
ну, развє єслі по фазє...
показати весь коментар
17.07.2019 23:38 Відповісти
Плять! Охрана карьера водку жрала?
показати весь коментар
17.07.2019 23:49 Відповісти
напевне там немає охорони. навіщо охорона на кар'єрі?
показати весь коментар
18.07.2019 09:27 Відповісти
И кто ответит за все это ?
показати весь коментар
17.07.2019 23:50 Відповісти
кому належить кар'єр,поліція вже відкрила справу про загибель людини на небезпечному об'єкті?
показати весь коментар
18.07.2019 00:01 Відповісти
Що там робили діти ?
У них батьки є ?
показати весь коментар
18.07.2019 02:31 Відповісти
треба відловити і закопати одного бурштинокопача...
показати весь коментар
18.07.2019 06:36 Відповісти
Татка загиблих хлопчиків, який накопав собі бурштинове щастя?
показати весь коментар
18.07.2019 06:49 Відповісти
А теперь на нары того, чей это карьер
показати весь коментар
18.07.2019 07:15 Відповісти
буває людину вбиває газ. власником газу за конституцією є народ. кого в такому випадку на нари? власника? ))
а власник ставка несе відповідальність, коли хтось втонув у ставку?
а якщо з вікна вашої квартири на 12 поверсі хтось випаде - ви несете відповідальність, як власник квартири?
власник кар'єра може нести відповідальність тільки у випадку, якщо смерть відбулася на кар'єрі внаслідок порушення техніки безпеки при виконанні робіт, що могло статися з робітниками під час робочої зміни. охороняти кар'єр від дурнів - не обов'язок власника.
показати весь коментар
18.07.2019 09:34 Відповісти
Тобі з такобю логікою треба по списку ЄС в дпутати. Закони творити.
показати весь коментар
18.07.2019 22:07 Відповісти
дякую, але мені це не цікаво. у депутатів надто низька зарплата, щоб туди йшли чесні професіонали, як і взагалі у будь-яких держслужбовців
показати весь коментар
18.07.2019 22:52 Відповісти
Блін. То чому ти таку дурню пишеш? Звичайно, що кар'єр мусить бути закритий. І власника треба за цю бездіяльність посадити. Тим більше, що він викачав міліони звідтам .
показати весь коментар
18.07.2019 23:02 Відповісти
за яку саме бездіяльність його мусять посадити? і при чому тут до смерті дитини скільки власник (а це може бути і комунальна власність, або державна) звідти "викачав"? і що таке "закриття кар'єру"? припустимо він і був закритий. а може відкритий. яке це має значення? чи ти хотів, щоб кар'єр оточили бетонним парканом і охороняли периметр? а ліс, море, гори не треба оточити парканом? там теж з них хтось мільйони викачує, а хтось може там вбитись і хто за це буде нести відповідальність?
показати весь коментар
19.07.2019 09:38 Відповісти
відповідальність за трагічну смерть 11-річної дитини в даному випадку несуть її батьки. а зе-єлекторату аби "власників кар'єрів" на нари садити...
показати весь коментар
18.07.2019 09:39 Відповісти
Цікаво, як в Німеччині вчиняють з закритими кар'єрами? Чи можна там викопати на кілька міліонів піску, а потім просто зібрати техгніку та піти? І чому погань мусорська досі не знайшла власника та не порушила справу? По всім насрати на селянських дітей. То реальність.
показати весь коментар
18.07.2019 22:06 Відповісти