Кинув у кухню гранату, зачинив двері і втік: у гуртожитку Одеси пролунав вибух, троє постраждалих. ВІДЕО+ФОТОрепортаж
Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні пресслужби Малиновського відділу поліції в м.Одесі.
"Попередньо встановлено, що троє мешканців гуртожитку вживали алкогольні напої на кухні загального користування. Згодом до чоловіків напросився ще один сусід, з яким у тих час від часу виникали побутові непорозуміння. Під час хмільного застілля між чоловіками знову виник конфлікт і непроханий гість покинув компанію, але не надовго. За кілька хвилин 38-річний чоловік повернувся із гранатою в руках. Кинувши вибухівку в кухню, зловмисник зачинив за собою двері та втік", - сказано в повідомленні.
Зараз на місці події працюють слідчо-оперативна група Малиновського відділу поліції, вибухотехніки і кінологи з собаками.
Також правоохоронці вживають заходів щодо встановлення місця знаходження та затримання підозрюваного. Вирішується питання про кваліфікацію події.







Твою ж мать! Во, урод!
Может, четвертому не налили или задолбали всмерть своим поведением? Но решение проблемы для Одессы новенькое. До сих пор только сплошные пожары были.
Светишься кацап, да в открытую даже)))
Ещё лукагитлера назови "батькой", всё с тобой ясно, сам открылся, ага...
Перша. Людину після вживання алкоголю тягне в сон.
Друка. Людина стає дурною і робить дурні вчинки.
Третє. Людина скаженіє і вчиняє кримінальні злочини.
Висновок;
"Хто п*є, тому наливайте, хто не п*є, тому не давайте"...
Порок и буйство плоти дикой -
Вот смысл безумства бытия...
Вот это смешно так смешно.
просто там заложен жесткий принцип адекватности защиты нападению- т.е. степень угрозы жизни и здоровью от нападающего не может быть превышена защищающимся...- тонкая грань на розсуд суду...
пример- у тебя украли, ..или набили торец- а ты мачканул нах- превысил явно, будешь сидеть...(((
Хоть бы и вся общага взорвалась, люди бы не пострадали.
І з вірогідністю 100% - ти знайдеш привід(або створиш) для її використання.
Результат на лицо.
Между прочим, ничего противозаконного алкаш не совершил. Во всяком случае, если начнёте вспоминать 263 статью - там ссылаются на закон об оружии, которого нету, следовательно, на пустое место. Таким образом, законы не нарушены.