10 931 42

160 українських туристів уже два дні не можуть вилетіти з Італії через проблеми з авіакомпанією. ФОТОрепортаж

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє "Думська".

Спочатку італійці скасували рейс з Одеси та інших міст у Рим, запропонувавши людям вилетіти рейсом, що залишився, Неаполь-Київ.

160 українських туристів уже два дні не можуть вилетіти з Італії через проблеми з авіакомпанією 01

"За браком альтернатив, люди переїжджають з усіх міст Італії до Неаполя, щоб таки вилетіти. Рейс мав полетіти вчора, 9 січня, о 15:00, потім о 17:00, потім о 21.00... У підсумку людей розвернули біля гейта, сказали збирати валізи, рейс скасовано. Довго вирішували з розселенням і хто буде за це платити", - пише про ситуацію одесит Володимир Біленький.

160 українських туристів уже два дні не можуть вилетіти з Італії через проблеми з авіакомпанією 02

Сьогодні вранці нещасливий рейс мав все-таки відбутися, однак знову був скасований. Зараз усі туристи відмовляються йти і перебувають у терміналі неапольського аеропорту.

160 українських туристів уже два дні не можуть вилетіти з Італії через проблеми з авіакомпанією 03

Нагадаємо, в жовтні цього року італійський лоукост Ernest Airlines заборгував аеропорту імені Сікорського кругленьку суму, тому диспетчерська служба не випускала літак "Ернеста" у зворотний рейс.

160 українських туристів уже два дні не можуть вилетіти з Італії через проблеми з авіакомпанією 04

А наприкінці грудня італійське агентство цивільної авіації ENAC (Ente Nazionale per l'Aviazione Civile) повідомило, що Ernest Airlines позбавляють ліцензії на авіаперевезення.

160 українських туристів уже два дні не можуть вилетіти з Італії через проблеми з авіакомпанією 05
Фото: сайт "Думська"

Топ коментарі
+23
Хотелось бы спросить уставших от войны и всё время вспоминающих Вторую мировую, когда надо лить на Порошенко, - Сколько народа в СССР уезжало на отдых в другие страны? Порошенко неправильно отражал агрессию?
показати весь коментар
10.01.2020 12:24 Відповісти
+20
Так це ж епоха зубожіння скінчилася, от розбагатівший народ і повалив на відпочинок за кордон.
показати весь коментар
10.01.2020 12:25 Відповісти
+12
Наконец то народ увидит хлеб, а то приходилось во вновь открытых магазинах Рошен покупать пирожные...
показати весь коментар
10.01.2020 12:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
самое время выступить спасителем всех украинцев игарьвалеричу !
показати весь коментар
10.01.2020 12:19 Відповісти
А все думают почему рюкзакова на работе нет?
показати весь коментар
10.01.2020 12:20 Відповісти
Пока они там отсыпаются в Италии, гривня рухнула.
показати весь коментар
10.01.2020 12:20 Відповісти
Це того Шо бабло зароблене не везуть?
показати весь коментар
10.01.2020 12:22 Відповісти
Шо, уже по 100?)))
показати весь коментар
10.01.2020 12:27 Відповісти
Курс близько 24 грн - долар.
показати весь коментар
10.01.2020 12:43 Відповісти
Там працюють.
показати весь коментар
10.01.2020 13:14 Відповісти
Ето ерунда для украинцеф. Зарплаты скоро по 4000$ будут.
показати весь коментар
10.01.2020 13:20 Відповісти
Вже б автобусом, чи потягом доїхали... Якого х** там на чемАЙданах спати?
показати весь коментар
10.01.2020 12:21 Відповісти
надурно ніхто не повезе...а кошти за авіабілети не повернуть...і по судам мало хто захоче бігати...і у деяких мало грошенят лишилось на додаткові витрати
показати весь коментар
10.01.2020 12:26 Відповісти
А чого за останні взагалі їздити? Нормальна людина завжди повинна мати запас про всяк випадок. Наприклад якби в мене не було резервних коштів я б не ризикнув їхати за кордон...
показати весь коментар
10.01.2020 12:28 Відповісти
так-так! Ви маєте рацію... але ж вони були впевнені що полетять...і тому можливо не розраховували на витрати на дорогу (білети ж є)....
я колись пересилав гроші зятю з дочкою, бо вони також "зависли" в аеропорту )))
показати весь коментар
10.01.2020 12:32 Відповісти
халявы ждут
показати весь коментар
10.01.2020 12:39 Відповісти
Ти хто,безродний
показати весь коментар
10.01.2020 13:19 Відповісти
а ты?
показати весь коментар
10.01.2020 13:53 Відповісти
Они уже заплатили за билет! Какая халява?!
показати весь коментар
10.01.2020 13:40 Відповісти
Літак дешевше.
З Ніаполя туда- сюда,за здалегідь 120 євро
Ну хто при справі....
показати весь коментар
10.01.2020 13:17 Відповісти
Хотелось бы спросить уставших от войны и всё время вспоминающих Вторую мировую, когда надо лить на Порошенко, - Сколько народа в СССР уезжало на отдых в другие страны? Порошенко неправильно отражал агрессию?
показати весь коментар
10.01.2020 12:24 Відповісти
Так це ж епоха зубожіння скінчилася, от розбагатівший народ і повалив на відпочинок за кордон.
показати весь коментар
10.01.2020 12:25 Відповісти
Наконец то народ увидит хлеб, а то приходилось во вновь открытых магазинах Рошен покупать пирожные...
показати весь коментар
10.01.2020 12:27 Відповісти
160 чол - це більша половина монобільшості.
показати весь коментар
10.01.2020 12:25 Відповісти
Какие же это туристы? Туристы - это в олимпийках, резиновых сапогах, с рюкзаками, палатками, консервами - на электричках передвигаются. А это жлобьё. Гавно нации.
показати весь коментар
10.01.2020 12:29 Відповісти
нельзя же так отчаянно завидовать
показати весь коментар
10.01.2020 12:40 Відповісти
Это не моя эстетика. В палитре эмоций по поводу прочитанного и увиденного много красок, но зависти нет - точно. Если вы только не имели ввиду зависть по отношению к туристам в резиновых сапогах? Тут - да. Возможно. Чуть-чуть. И по доброму.
показати весь коментар
10.01.2020 13:12 Відповісти
І не кажи.

Несе Ліоху,ой несе.
показати весь коментар
10.01.2020 13:21 Відповісти
Италия, не Оман. Так что все в порядке. Бубочка жизнью в Омане рисковал ради вас, а вы еще и не довольны, там, в Неаполе.
показати весь коментар
10.01.2020 12:38 Відповісти
😀😀😀👍
показати весь коментар
10.01.2020 13:57 Відповісти
наши люди в булочную на такси не ездят) Диамантовая рука
показати весь коментар
10.01.2020 12:38 Відповісти
Туристы или остарбайтеры ?
показати весь коментар
10.01.2020 12:44 Відповісти
Одно другого, кстати, не исключает. Многие ведь отправляются батрачить не только, чтоб заработать - а заработать + Европу увидеть. Чисто вопрос вкусовщины.
показати весь коментар
10.01.2020 13:15 Відповісти
Те не пох?
показати весь коментар
10.01.2020 13:26 Відповісти
шож теперь с Армани с распродажи делать???
показати весь коментар
10.01.2020 12:45 Відповісти
"ЛетайтесамалетамиАЄРАФЛОТА".Там рекламки пацакскої повно)))
показати весь коментар
10.01.2020 12:50 Відповісти
Дорослі нервують, а маленькі близнючки розважаються. Спочатку не могла зрозуміти, чому у дівчинки три ноги на фото. 😳
показати весь коментар
10.01.2020 12:54 Відповісти
Так вони ж з Ернестом хотіли зекономити - на що тепер нарікають?
Он в Ірані вісім десятків іноземців хотіли зекономити з МАУ...
показати весь коментар
10.01.2020 12:58 Відповісти
Ляпнув,так ляпнув.
показати весь коментар
10.01.2020 13:24 Відповісти
Нн конщюствуй.
показати весь коментар
10.01.2020 13:32 Відповісти
Ернест?
показати весь коментар
10.01.2020 14:04 Відповісти
Надо быть не туристом, надо быть эммигрантом. И не будет у вас этих проблем
показати весь коментар
10.01.2020 13:12 Відповісти
У тебя ,по-ходу все в ажуре?
показати весь коментар
10.01.2020 13:34 Відповісти
Затримано рейс.
Шо за кіпіш з цього приводу?
Пойло закінчилось?
показати весь коментар
10.01.2020 13:38 Відповісти
Дешева рибка - погана юшка.
показати весь коментар
10.01.2020 15:46 Відповісти