11179 відвідувачів онлайн
7 627 23

Двоє чоловіків провалилися під лід під час риболовлі та потонули на Закарпатті, - ДСНС. ФОТО

Про це 19 січня о 12:36 повідомив у Службу порятунку третій рибалка, який перебував біля берега водойми і бачив, як його товариші, які рибалили на середині озера, пішли під воду, пише Цензор.НЕТ із посиланням на сайт ДСНС.

Чоловік намагався допомогти товаришам, але не зміг. Тіла з води витягли водолази Хустського водолазно-рятувального відділення і рятувальники 12-ї державної пожежно-рятувальної частини Берегового.

"Причину смерті і деталі справи з'ясовують правоохоронці. Рятувальники попереджають, що лід на водоймах Закарпаття ще не дуже міцний, тому виходити на нього вкрай небезпечно", - йдеться в повідомленні.

Двоє чоловіків провалилися під лід під час риболовлі та потонули на Закарпатті, - ДСНС 01
Двоє чоловіків провалилися під лід під час риболовлі та потонули на Закарпатті, - ДСНС 02
Фото: dsns.gov.ua

Топ коментарі
+9
Там і льоду немає.
показати весь коментар
19.01.2020 22:10 Відповісти
+6
Двое мужчин провалились под лед во время рыбалки и утонули на Закарпатье, - ГСЧС - Цензор.НЕТ 545

показати весь коментар
19.01.2020 22:02 Відповісти
+6
Навіть на світлинах видно, що крига там "міцна", так...
Сер Чарльз премію не дає (бо однією з умов є унікальність та феєричність, а тут все банально).
Але самовистругування довбограїв він цілком схвалює.

Двоє чоловіків провалилися під лід під час риболовлі та потонули на Закарпатті, - ДСНС - Цензор.НЕТ 4247
показати весь коментар
19.01.2020 22:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Двое мужчин провалились под лед во время рыбалки и утонули на Закарпатье, - ГСЧС - Цензор.НЕТ 2274

показати весь коментар
19.01.2020 21:59 Відповісти
Двое мужчин провалились под лед во время рыбалки и утонули на Закарпатье, - ГСЧС - Цензор.НЕТ 545

показати весь коментар
19.01.2020 22:02 Відповісти
Ой-ой-ой! Ну за шо ви Іггі разом з цим віником. Я цього не переживу.
Це ж жива ходяча легенда! Доречі, треба подивитись скільки років цьому легендарному торчку.
показати весь коментар
19.01.2020 22:41 Відповісти
Двоє чоловіків провалилися під лід під час риболовлі та потонули на Закарпатті, - ДСНС - Цензор.НЕТ 9729
показати весь коментар
19.01.2020 22:50 Відповісти
72 роки Іггі Попу! А він ще як живий та у кіно знімається. Нещодавно дивилась документальний фільм Джима Джармуша про цю легенду. Вони друзі у житті.
показати весь коментар
19.01.2020 22:46 Відповісти
Там і льоду немає.
показати весь коментар
19.01.2020 22:10 Відповісти
Навіть на світлинах видно, що крига там "міцна", так...
Сер Чарльз премію не дає (бо однією з умов є унікальність та феєричність, а тут все банально).
Але самовистругування довбограїв він цілком схвалює.

Двоє чоловіків провалилися під лід під час риболовлі та потонули на Закарпатті, - ДСНС - Цензор.НЕТ 4247
показати весь коментар
19.01.2020 22:32 Відповісти
випили зайвого і поперли рибалити...
показати весь коментар
19.01.2020 22:35 Відповісти
не далеко от берега... - обидно...
остался от них только раскладной стульчик...
а взяли с собой хотя бы пару досок остались бы живы..
показати весь коментар
19.01.2020 22:11 Відповісти
Дебилы *** ...
показати весь коментар
19.01.2020 22:21 Відповісти
Можна вічно спостерігати за тим, як тореадори корчаться на рогах биків, як ахотнікі відстрілюють одне оного і голодні рибалки релаксують в ополонках, занурившись по шию.
показати весь коментар
19.01.2020 22:23 Відповісти
Естественный круговорот. То рыба кормит рыбаков, то рыбаки рыбу.
показати весь коментар
20.01.2020 00:12 Відповісти
Двоє чоловіків провалилися під лід під час риболовлі та потонули на Закарпатті, - ДСНС - Цензор.НЕТ 7836
показати весь коментар
19.01.2020 22:28 Відповісти
я бы сказал лепая...
показати весь коментар
19.01.2020 23:00 Відповісти
Второе фото - отпад: "Суровые закарпатские рыбаки рыбачат на "живца".
показати весь коментар
19.01.2020 22:40 Відповісти
Тре' було їм новорічний феєрверк туди забульбенити:

Двоє чоловіків провалилися під лід під час риболовлі та потонули на Закарпатті, - ДСНС - Цензор.НЕТ 6710
показати весь коментар
19.01.2020 23:00 Відповісти
це трагедія для рідних і близьких співчуваю
показати весь коментар
19.01.2020 22:42 Відповісти
Эта трагедия - трагедия системы образования. Не научили учителя на какой лёд идти можно...
Вот если бы клоун сдержал свое обещание - 4000$ педагогам, то охват знаниями из области физики,природоведения и ОБЖ коснулся бы и этих рыбаков.
показати весь коментар
19.01.2020 23:32 Відповісти
В ледяной воде долго продержаца невозможно, смысл вобще было идти на середину там судя по фотке водоём маленький, с берега можно до середины докинуть..
показати весь коментар
19.01.2020 23:33 Відповісти
- Каждый год одна и та же история.
- История одна и та же. А вот люди разные!
показати весь коментар
20.01.2020 00:09 Відповісти
не там и не так ловили. рыба быват тянет к себе. такая чешуйная месть за своих собратьев. которых губят и ловяки, и енкология всякая. короче, всяческие гомо с сапиенсами.
показати весь коментар
20.01.2020 01:11 Відповісти
В холодной воде тонуть хорошо.
показати весь коментар
20.01.2020 05:34 Відповісти
А ну ка проверить все ставки на предмет толщины льда! За месяц в турборежиме! И сразу перестанут тонуть! Пожаров уже нет и самолеты не падают
показати весь коментар
21.01.2020 01:39 Відповісти