Росіяни постійно збивають БПЛА, тому вони потрібні на передовій, як вода, - волонтер Толмачова просить українців про допомогу на спецтехніку. ВІДЕО+ФОТОрепортаж
Про це на своїй сторінці в фейсбук написала волонтер Юлія Толмачова, повідомляє Цензор.НЕТ.
"Будь ласка, репост. Це дуже важливо. Дякую за підтримку всім небайдужим людям. Звіти всі написала за чергову поїздку на фронт.
Але війна триває і їхати треба знову. Думаю, що ми разом, як завжди, зможемо швидко зібрати все необхідне для повноцінної роботи наших захисників", - сподівається волонтер.
Нашим хлопцям дуже потрібно:
Все це потрібно для різних підрозділів: розвідки, снайперів, аеророзвідки
"Не кажіть, що держава має все забезпечувати, вона дає все, що може на даний момент, а все інше ми повинні зробити. Інакше наші діти і внуки нам не пробачать байдужості", - підкреслила Толмачова.
Карта приват - 5168742209101801 -Толмачова Юлія
ВІЙНА ТРИВАЄ!
Для юридичних осіб-БФ "Всесвіт за майбутнє"
ЄДРПО 37019766
р/р UA883077700000026008010018248
АТ "А - Банк"
Для валютних переказів:
Money gram або Western Union for #Yuliyа #Tolmachova
Толмачова Юлія - 0677834814
"Дякую всім, хто не втомився. Дякую за вашу небайдужість! Дякую кожному, хто продовжує допомагати від початку війни. Копійка до копійки - з маленьких струмочків починається будь-яка потужна річка. Ваші гроші підуть на добру справу. Вірю, що ми зможемо", - резюмувала волонтер.




Якщо "штатські" мають змогу передавати військовим для використання електронні "іграшки" це відкриває великі можливості для шпіонажу та диверсій.
Але їм набагато легше "начинити" якусь електронну іграшку і підсунути її через волонтерів.
Їм довіряють в армії більше ніж мо.
это для остатков добрбатов, которые еще там присутствуют...
на фото командир ДУК ПС «Правого сектору» Да Вінчі..
Пускай ЗЕ и компания вмести с зебилами и покупает
у них война давно закончилась
не верите ? 1+1 так говорит
подкупленныотфильтрованные Её Величеством Мафией((Особенно поразила критическая нужда украинских ВСУ в двух планках пикттини...
А пару розовых айфонов никому не надо?
Их РЭБами сажают через пять минут полета.
Деньги надо вкладывать в производство собственных коптеров с защищенными каналами связи.
Это очень дорого для роисси
Рашка имеет очень хорошие системы РЭБ.
И можешь пойти на ИнформНапалм - там фоток этих систем РЭБ с Донбасса полным полно.
І так по кожній позиції зі списку.
Скільки буде продовжуватись цей ідіотизм? Його наслідком є не що інше, як додаткові смерті українських військовослужбовців.