Поліція Кривого Рогу звільнила двох викрадених підлітків, яких утримували і катували в підвалі гаража. ВІДЕО+ФОТО
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Дніпропетровської області, передає Цензор.НЕТ.
Повідомлення про зникнення двох друзів у Кривому Розі надійшло в поліцію ввечері 19 липня.
Під час оперативно-розшукових заходів поліцейські встановили, що до зникнення двох дев'ятикласників можуть бути причетні троє місцевих жителів. У гаражному кооперативі в Покровському районі правоохоронці виявили гараж, в якому, ймовірно, й утримували хлопців. Потрапивши всередину, правоохоронці виявили в підвальному приміщенні виснажених підлітків. Їх доставили в лікарню з численними тілесними ушкодженнями.
Як встановили поліцейські, підлітків викрали в суботу ввечері. Зловмисники одягли їм на голову пакети та посадили в багажник автомобіля "БМВ", вивезли в лісосмугу, де стали бити і катувати. Побитих підлітків привезли в гараж одного з підозрюваних і закрили в підвалі. З місця події вилучено біту, ножі і травматичний пістолет.
За підозрою в нападі на підлітків поліцейські затримали 36-річного чоловіка. Зараз він дає свідчення у відділенні поліції. Тривають заходи із затримання ще двох підозрюваних. За тортури і незаконне позбавлення волі двох підлітків поліція відкрила кримінальні провадження у ч. 3. ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч. 2 ст. 187 (розбій) та ст. 127 (катування) Кримінального кодексу України.


а поліція молодці, коли юзік за них взявся впритул...може й кривбас до вищої ліги витягне
может подростки изнасиловали дочку одного из этих мужиков, или украли что то серьезное, или избили бабушку какую нибудь...
в коллективных маньяков я не верю...
ну за выкуп может быть еще...
Не вірю що просто так!