Ремонт водопроводу "Горлівка-Торецьк" завершено, розпочато подачу води. ФОТОрепортаж
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє "Суспільне".
"Фахівці КП "Компанія "Вода Донбасу" завершили роботи о 13:15. Розпочато заповнення системи водогону під невеликим тиском, для недопущення нових поривів. Повне відновлення водопостачання очікується о 08:00 13 січня", - йдеться в повідомленні.
Фото - пресцентр ООС
Раніше повідомлялося, що на ділянці водогону "Горлівка-Торецьк" у сірій зоні виявлено 4 місця поривів. Із 4 січня без водопостачання залишається населення м. Торецьк, м. Залізне, смт Північне, смт Південне та частково смт Щербинівка. У "сірій зоні" працівникам КП "Компанія "Вода Донбасу" дозволено проводити роботи лише у світлий час доби в супроводі представників СММ ОБСЄ і піротехнічного розрахунку ДСНС України.
Сортувати:
Правила форума Рада форумчан
ПАРАБЕЛЛУМ 777
показати весь коментар
12.01.2021 14:58 Відповісти Мені подобається 0 Посилання Порохобандерівець
показати весь коментар
12.01.2021 15:06 Відповісти Мені подобається 0 Посилання Ex Donchanin
показати весь коментар
12.01.2021 15:15 Відповісти Мені подобається 0 Посилання 





