Підрозділи 1-ї окремої танкової бригади ЗСУ провели зимові навчання зі стрільбами. ФОТОрепортаж
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сторінку бригади у фейсбук.
Метою батальйонно-тактичних навчань було вдосконалення практичних навичок в управлінні підрозділами батальйону під час підготовки та ведення наступу в різних умовах обстановки. Досягнення злагоджених та вмілих дій батальйону під час ведення наступального бою з ходу з висуванням з глибини.
Після розгортання в бойовий порядок за умовним сигналом здійснено забезпечення введення в бій головних сил та артилерії. З виходом на рубіж відбулася атака переднього краю умовного противника та знищення його вогневих позицій.
Силами розвідувальних підрозділів було виявлено та відбито напад диверсійно-розвідувальної групи умовного противника, що відвернуло увагу противника та дало змогу закріпитися на вигідному рубежі.












Слава США !!! Слава Україні !!!