8017 відвідувачів онлайн

Супутниковий моніторинг показав, що в більшості водойм окупованого Криму рівень води опустився нижче за "мертвий об'єм". ФОТО

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Одеської філії НЦУВКЗ, досліджувався стан Сімферопольського, Альмінського, Партизанського, Аянського, Загорського та Бахчисарайського водосховищ. Аналіз проводився за фото, які були зроблені 16 лютого 2020 року і 6 січня 2021 року.

Згідно з даними моніторингу, площа об'єктів за останній рік "суттєво зменшилася".

"Проведений аналіз результатів супутникового моніторингу змін площі дзеркал вод водосховищ у південній частині АР Крим свідчить, що у більшості водоймищ рівень води знизився нижче за "мертвий об’єм" (тобто менше 30% від початкового об’єму). Зниження наповненості водоймищ несе загрозу екологічному балансу (загибель фауни, заростання водоймищ травою та чагарником, загроза небезпеці гідротехнічних споруджень тощо)", - йдеться в повідомленні.

Супутниковий моніторинг показав, що в більшості водойм окупованого Криму рівень води опустився нижче за мертвий обєм 01

Топ коментарі
+13
Супутниковий моніторинг показав, що в більшості водойм окупованого Криму рівень води опустився нижче за "мертвий об'єм" - Цензор.НЕТ 520
показати весь коментар
25.01.2021 15:49 Відповісти
+12
Пусть мочу пьют(с)
показати весь коментар
25.01.2021 15:38 Відповісти
+12
Все можливо, я буду пишатись нарешті , що ти особисто з Гриценком підеш захищати Україну від *****.
показати весь коментар
25.01.2021 15:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Айяяяяяй! Шо дєлать,шо дєлать, ума нє прілажу!
показати весь коментар
25.01.2021 15:36 Відповісти
Це означає що путін піде у наступ на Нову Каховку, звідки йде водний канал в Крим.
показати весь коментар
25.01.2021 15:38 Відповісти
Все можливо, я буду пишатись нарешті , що ти особисто з Гриценком підеш захищати Україну від *****.
показати весь коментар
25.01.2021 15:40 Відповісти
Ага, то він і з цензора всім тут буде керувать... "Вдруг слабым манием руки на русских двинул он полки..." (с)
показати весь коментар
25.01.2021 16:03 Відповісти
Не дуже допоможе. Щоб відновити канал та водопостачання потрібно декілька років. Це за умови, що воєнні дії не знищать інфраструктуру каналу: електропідстанції, насосні станції, водозабір з Дніпра, тощо.
показати весь коментар
25.01.2021 19:04 Відповісти
Свою частину каналу по Криму путін вже відремонтував, отже лишиться відновити тільки ту частину яка йде до Нової Каховки, а російські раби-війскові будуть цілодобово штукатурити цей канал навіть взимку і воду пустять вже за кілька тижнів.
показати весь коментар
25.01.2021 19:13 Відповісти
Відремонтувати замало, Канал повинен бути заповнений водою що найменше пів року, треба вирівняти гідрогеологічний режим каналу та навколишніх грунтів. Ідеально герметичний канал зробити неможливо і вода з нього буде уходити в сухі грунти.
А звідки інфа, що росія канал відремонтувала? Доречі. Канал не забезпечує водою південу частину Криму, тільки північну та частково центральну. Криму також не щастить з кліматов, який для них став сухішим.
показати весь коментар
25.01.2021 19:21 Відповісти
Супутниковий моніторинг показав, що в більшості водойм окупованого Криму рівень води опустився нижче за "мертвий об'єм" - Цензор.НЕТ 520
показати весь коментар
25.01.2021 15:49 Відповісти
Пусть мочу пьют(с)
показати весь коментар
25.01.2021 15:38 Відповісти
"Мочу пусть пьють" (с)
показати весь коментар
25.01.2021 15:39 Відповісти
Блин, у нас на Оболони уже сутки воды вообще нет!
показати весь коментар
25.01.2021 15:41 Відповісти
Хіба дощь не йде? )))
показати весь коментар
25.01.2021 19:05 Відповісти
Засыпать те лужи камнями, чтоб глаза не малыши и все дела.
показати весь коментар
25.01.2021 15:42 Відповісти
А зачем постоянно эту новость подавать, пусть они там хоть в верблюдов превращаются.
Писать по перекрытия дорог в Украине из за цен на энергоносители слабо ?
показати весь коментар
25.01.2021 15:42 Відповісти
_Затем, дурачок, что из этой новости вытекают чрезвычайно важные следствия. Угроза, понимаешь, тормоз?
показати весь коментар
25.01.2021 15:51 Відповісти
Это новость для отвлечения таких Баранов как ты от тех проблем которые внутри страны.
Ну а так как ты общаешься с людьми, понятно какое ты дерьмо в жизни )))
показати весь коментар
25.01.2021 16:19 Відповісти
во імя росії
при Україні вода була.
показати весь коментар
25.01.2021 15:45 Відповісти
скоро на странице NASA можно будет найти инфу типо "была ли жизнь в крыму? один из спутников, обнаружил в крымской пустыне камней присутствие следов водяного пара, а также следы древних водоемов. планируется высадка в район одного из предполагаемых в прошлом озёр "крымохода" типо "персеверанс" для исследования этого района на наличие следов жизни в прошлой истории этого района" )))
показати весь коментар
25.01.2021 15:45 Відповісти
Канал - це тільки частина проблеми. Останні роки в Криму посуха, води не вистачає з кліматичних причин теж.
показати весь коментар
25.01.2021 19:13 Відповісти
ниже дна
показати весь коментар
25.01.2021 15:47 Відповісти
Супутниковий моніторинг показав, що в більшості водойм окупованого Криму рівень води опустився нижче за "мертвий об'єм" - Цензор.НЕТ 8323
показати весь коментар
25.01.2021 15:47 Відповісти
Та им там пох - замок-то в геленжике )) А там военная база главное есть. Собственно этот Крым наверное этому параноику только и нужен был чтоб замое в геленжике охранять )
показати весь коментар
25.01.2021 15:48 Відповісти
Предлагаю продавать воду в бутылках.По две бутылки на человека.Гражданам сохранившим украинские паспорта - три бутылки со скидкой 50 %.
показати весь коментар
25.01.2021 15:49 Відповісти
Супутниковий моніторинг показав, що в більшості водойм окупованого Криму рівень води опустився нижче за "мертвий об'єм" - Цензор.НЕТ 2836
показати весь коментар
25.01.2021 15:50 Відповісти
На юге Украины тоже проблемы с водой, особенно летом. Что поделаешь-против природы не попрёшь-засуха.
показати весь коментар
25.01.2021 16:01 Відповісти
и шо??
показати весь коментар
25.01.2021 16:06 Відповісти
А то что нечего крысчанам продавать воду, даже в бутылках-самим надо
показати весь коментар
25.01.2021 16:22 Відповісти
Северному Крыму по ходу писец будет,мертвая зона.
показати весь коментар
25.01.2021 16:33 Відповісти
Вообще похрен , что там у крысчан . Татары думаю выстоят , вода для них меньшая из проблем .
показати весь коментар
25.01.2021 16:35 Відповісти
Не прикрывайтесь одним Крымом. Это глобальная проблема всей планеты.
показати весь коментар
25.01.2021 17:54 Відповісти
По СКК подавалась вода для промышленности и с/х Крыма. А воды естественного стока в Крыму, с запасом для населения! А как там оккупант делит воду?... поровну или по справедливости - нас это не волнует, это его проблемы.
показати весь коментар
25.01.2021 20:59 Відповісти
До тепер дивуюсь, як кримчани в той страшний 14-й не могли доперти своїм скудним розумом, що пилять під собою не просто гілку, а вирубують увесь сад.
показати весь коментар
26.01.2021 00:46 Відповісти
Знайома (з інету) лікарка з Севастополя ще тоді заявила: в окупації не бачу майбутнього. За її ж словами колеги, що були ніби друзями стали зразу мразями. Її, російськомовну, звинуватили у фашизмі. Вона доробила термін контракту і виїхала у Вінницю до чоловікої родини. Навіть я (!) у 2014 не побачив всіх "переваг" кримнашу. Бо воду і електрику не зразу вирубили. І проблеми з громадянством не зразу були очевидні (крмчанам не продають в кредит навіть мобіли - прописка ж на українській території).
показати весь коментар
26.01.2021 16:55 Відповісти