Ділянка шляху Н-23, що веде з Дніпропетровщини в Запоріжжі, повністю відремонтували. ФОТОрепортаж
Про це повідомила Служба автодоріг у Запорізькій області, передає Цензор.НЕТ.
Зазначається, що в ході президентської програми "Велике будівництво" ремонт стартував на початку Мерта. Крім нового полотна, підрядники вже облаштували перехрестя, встановили бордюри і дорожні знаки.
"Зараз на автодорозі завершують нанесення дорожньої розмітки. За проєктом поточного середнього ремонту на всій протяжності дороги (в межах Запорізької області) наноситься розмітка холодним пластиком", - йдеться в повідомленні.
Після завершення цих робіт, ділянку автодороги Н-23 (км 272 + 849 - 282 + 880) буде введений в експлуатацію.
Ця дорога є однією з пріоритетних для розвитку інфраструктури регіону. Її загальна протяжність в межах Запорізької області - 10 км.
Нагадаємо, раніше координатор "Великого будівництва", заступник голови Офісу Президента Кирило Тимошенко заявив, що в рамках президентської програми буде відновлена вся мережа державних автодоріг. Таким чином, понад 20 тисяч км доріг між містами відновлять до кінця 2023 року.



Такнками розбили проїхати не можна
Где дорожные знаки на перекрестке?