Бандитів, які вкрали діамант за 300 тис. доларів, судитимуть на Київщині. ФОТО
Про це повідомляє поліція Київщини, інформує Цензор.НЕТ.
За даними поліції, бандитів було п'ятеро. Чотирьох затримали в квітні, ще один я в розшуку.
"За місцем проживання зловмисників правоохоронці провели санкціоновані обшуки і вилучили ряд речових доказів, зокрема, номерні знаки автомобілів, мобільні телефони, рації, балаклави, а також вогнепальну зброю, вибухові речовини. Також поліцейські вилучили автомобілі Skoda і Mazda, на яких пересувалися зловмисники", - сказано в повідомленні.
Розслідування цієї справи вже завершено, обвинувальний акт направили до суду.
Фігурантів звинувачують у розбої, викраденні людини, бандитизмі та незаконному поводженні зі зброєю. Їм загрожує до 15 років за ґратами з конфіскацією майна.
Топ коментарі



Меня болше волнуют ******** которые не выплачивают достойную зарплату...
меня интересуют ворюги которые воруют мои деньги необоснованно подняв тарифы и цены на продукты
1. разбойники не гемологи. Они работали по наводке.
2. кто-то отслеживал перемещение алмаза.
3. виноват - заказчик. Выяснили кто он?