ДТП із пожежею сталася у Києві - загинула людина, дитину доправили до лікарні, - ДСНС. ФОТО
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє пресслужба ДСНС.
"До місця події було одразу направлено рятувальників з найближчих пожежно-рятувальних підрозділів.
По прибуттю до місця події, рятувальниками було встановлено, що внаслідок зіткнення двох легкових автомобілів, одна з автівок марки "Mitsubishi" загорілася. Рятувальники провели оперативне розгортання та приступили до гасіння. Під час ліквідації пожежі, вогнеборцями було виявлено тіло водія автівки. За допомогою гідравлічного інструменту, рятувальниками було деблоковано тіло загиблого", - відзначається у повідомленні.
Читайте на "Цензор.НЕТ": Рейсовий автобус потрапив у ДТП з легковиком на Львівщині - травмовано 7 осіб, - ДСНС. ФОТОрепортаж
О 14:38 пожежу було остаточно ліквідовано.
У повідомленні говориться: "Також, внаслідок зіткнення отримав забої хлопчик, який із сім’єю знаходився у другій автівці, марки "Subaru". Його разом із матір’ю було госпіталізовано до НДСЛ "ОХМАТДИТ". Для ліквідації було залучено 2 одиницю спеціальної техніки та 8 чоловік особового складу".


мальчику выздоровления.
Ідеальне дорожнє покриття.
Більшість автовласників на цій дорозі - гонщики.
Відустність будь-яких обмежень та відеофіксації швидкісного режиму.
Реально скажені швидкості у більшості авто на цій дорозі.
В Чапаївці стоїть камера на 80км/год і потім до Козина нема нічого. Нуль камер!
Які пости поліції на цій ділянці до санаторію? Якась маячня.
Там від Чапаївки до санаторію летять по 200-250км/год і так само до Чапаївки.