Розрахунки РСЗО БМ-21 "Град" тренувалися нищити танки та окупантів на адмінкордоні з окупованим Кримом. ВІДЕО+ФОТОрепортаж
Як повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на командування ОС, бойові розрахунки реактивних систем залпового вогню БМ-21 "Град" виконали завдання щодо придушення та знищення вогневих засобів, броньованої техніки та живої сили умовного противника.
- Подібні тренування в угрупуванні військ, яке підпорядковане нашому Командуванню, відбуваються регулярно. Саме тому, військовослужбовці завжди демонструють високий рівень навченості та злагодженості, вчасно реагуючи на всі можливі загрози, - наголосив командувач ОС ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв.
Наприклад, цього разу реактивна батарея здійснила марш у район проведення тренувань, здійснила розгортання у бойовий порядок та виконала заходи щодо підготовки до стрільби та управління вогнем.
Під час навчань військовослужбовці використовували інформацію, що надавала артилерійська розвідка, яка вивчала місцевість та розкривала цілі для ураження, а також вказівки, отримані від операторів безпілотного літального апарату-розвідника.
- Кожного разу командири у навчання додають нові елементи та ввідні задля відпрацювання різних аспектів протидії ворогу. Командири ускладнюють задачу, навчаючи особовий склад діяти в умовах раптової зміни обстановки, - підкреслив командувач.
Слід зазначити, що тактичні навчання реактивної батареї мали на меті злагодження артилерійських підрозділів, вдосконалення польового вишколу особового складу, підвищення практичних навичок командирів в управлінні підрозділами.
- Результат каже сам за себе. Військовими вже досягнутий високий рівень злагодженості у виконанні поставлених завдань, - зазначив Наєв.




1. Это не учения. Это покатушки!
2. Ни единого выстрела! (даже из автоматика)
3. Наев нагло врет, что такие покатушки проводяться "регулярно". Последний раз подобные покатушки с РСЗО проводились 2 года назад. И PR служба МО видосик об этом, естественно, запилила.
4. Особенно впечатляют пустые стволы. Заряжать не надо тренироваться?
На кого рассчитаны эти убогие видосики? На школьников? На пенсионеров? Или чтобы орки от смеха полопались?
Вы, плять, или полноценные боевые учения снимайте (которых нет от слова "совсем") или вообще ничего не снимайте!