Правоохоронці передали ЗСУ гелікоптер та літак, якими користувалася родина Медведчука. ФОТО
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляють у Офісі Генерального прокурора.
" За клопотанням Офісу Генерального прокурора судом накладено арешт на гелікоптер та літак, якими користувалася родина народного депутата України Віктора Медведчука. Наразі правоохоронцями вилучено це майно та передано у користування Збройним Силам України. Досудове розслідування за процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора у кримінальному провадженні за фактами зловживання владою або службовим становищем та заволодіння майном (ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 364, ч. 3 ст. 191 КК України) здійснюється слідчими Головного слідчого управління Нацполіції за оперативного супроводу Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України", - йдеться у повідомленні.
Раніше за клопотанням прокурорів було накладено арешт на комплекс "Ведмежа діброва" та інші активи, кінцевим бенефіціаром яких є дружина народного депутата України Оксана Марченко, який наразі є підозрюваним у держзраді.





Я ще розумію гелікоптер, але бізнес джет для ВСУ...!?
Краще продайте його, а виручені гроші скеруйте на потреби ВСУ.
Ну... чтобы проникнуться.
ПРОПОНУЮ!
А давайте на час війни віддамо усі новенькі поліцейські джипи і мікроавтобуси ЗСУ, а поліцейським віддамо військові "буханки" і волонтери будуть забезпечувати не армію беушками, а поліцію.
У нас же війна, то, мабуть так правильніше буде.
Бо навіщо нам поліція, коли військові не зможуть захистити країну?
Хто і коли бачив поліцейського на УАЗ-469, чи на "буханці"? Смішно, так?
Чому ж тоді ми бачимо наших воїнів на цих "шедеврах" радянського автопрому?
Чи сидіти під кущем у "глибокому тилу" з трукамом в руках замість автомата під час війни поліціянтам обов'язково у авто із кондиціонерами?
Ну, якщо ми за свої податки так гарно переоснастили поліцію, але не встигли з ЗСУ, а тут війна, то що нам заважає зараз зробити такий "ченж"?
Чи мені одному здається, що патрульний на аутлендері з кондиціонерчиком і солдат на 50-річному уазику то якось не правильно?
Чи перевезення особового складу поліції новенькими івеко, рено і фордами, а ЗСУ на ГАЗ-53 і ГАЗ-66 це нормально?
То, може, пора нам визначитись із пріоритетами?
Р.S. А волонтери, гадаю, з радістю закамуфлюють увесь поліцейський автопарк для ЗСУ.
згорнути коментар
а ще конфіскувати в користь ЗСУ незадекларовані статки депутатів суддів податківців та інших дармоїдів.