На Полтавщині засуджено до 15 років в'язниці сімох учасників НЗФ РФ, - Офіс генпрокурора. ФОТО
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Офісу генпрокурора.
Вироками суду всім їм призначено покарання у виді 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Прокуратурою доведено, що наприкінці лютого 2022 року чоловіки вступили до так званої "народної міліції ДНР" та служили в різних відділеннях мотострілецького батальйону на посадах командира відділення, кулеметника, гранатометника, помічника гранатометника та стрільців. Їм видали камуфляжну форму зразка збройних сил РФ і зброю.
"Приїхавши на територію Сумської області у складі незаконного збройного формування, вони виконували накази командирів російської армії, облаштовували блокпости, на яких забезпечували контрольно-пропускні функції - перевіряли документи, речі, транспортні засоби людей", - йдеться у повідомленні.
Досудове розслідування у кримінальних провадженнях здійснювалося Управлінням Служби безпеки України в Полтавській області за процесуального керівництва Полтавської обласної прокуратури.
