До Вінниці прибули іноземні дипломати для вшанування пам'яті загиблих від ракетного удару. ФОТОрепортаж
Про це повідомляє міський голова Вінниці Сергій Моргунов, інформує Цензор.НЕТ.
За словами мера, на місце ракетного удару, де загинуло 24 людини, з квітами прийшли дипломати 17 країн Європи та представники Ізраїлю. Вони прибули до міста, щоб висловити співчуття вінничанам та побачили площу Перемоги, куди поцілила російська ракета в четвер, 14 липня.
"Засудження жахливого злочину Росії проти цивільного населення і готовність надати допомогу за потреби – головне, що почули сьогодні під час зустрічі. Винні у терористичному акті у Вінниці та військових злочинах в інших містах і селах України, зобов’язані понести покарання. І це – позиція усього демократичного світу", - зазначив міський голова.
Нагадаємо, що ракетний обстріл Вінниці відбувся вранці, коли в центрі міста було людяно. До лікарень звернулося за медичною допомогою багато містян. Там ще лишаються на лікуванні 67 осіб, серед них діти. Як повідомляли в міській адміністрації, 14 осіб досі в тяжкому стані, чотири людини - у критичному.



дипломаты не сунутся пока