Черговий ешелон із російською технікою прибув до Білорусі. ФОТОрепортаж
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Міністерство оборони Білорусі.
"Техніка прибуває "в рамках забезпечення військової безпеки Союзної держави", - йдеться в повідомленні.
За даними моніторингової групи "Беларускі Гаюн", до Білорусі перекинули щонайменше 50 одиниць техніки. Примітно, що на багатьох вантажівках є символ "Z".
"Ешелон складається з близько 43-х КамАЗів та Уралів, БАЗ-6306, 5 бензовозів, 2 зенітні установки ЗУ-23-2, польові кухні та бочки для води. На одній із машин помітили номери з 44-м регіоном РФ – це Західний військовий округ", - зазначають у моніторинговій групі.
Топ коментарі







Цікаво - а звірина наша буде розрізнять на смак "кацапа" від "бульбаша"?
Сидять два черв"яки в землі на Донбасі Один другого питає:
- Тату! От я одного не розумію: чим "російські патріоти" відрізняються від "єдинороссов" а ті - від "православных рассєян" чи НОДовців?
- Ой синку! Не мороч мені голову! На смак вони всі однакові!
Те ж саме і про Полісся можуть анекдот розказать - тільки додадуть білорусів
Тільки я чомусь майже впевнений що кацапи її невдовзі заберуть назад . Як забрали танки і арту добряче спустошивши склади білорашки .
Похизувались і доста .
Нащо автоцистерна для води свинособакам, що принципово ігнорують гігієну?
Чекаємо коли вони там добре підготуються і пійдуть на Україну вбивати?