17 932 30

Черговий ешелон із російською технікою прибув до Білорусі. ФОТОрепортаж

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Міністерство оборони Білорусі.

"Техніка прибуває "в рамках забезпечення військової безпеки Союзної держави", - йдеться в повідомленні. 

За даними моніторингової групи "Беларускі Гаюн", до Білорусі перекинули щонайменше 50 одиниць техніки. Примітно, що на багатьох вантажівках є символ "Z".

"Ешелон складається з близько 43-х КамАЗів та Уралів, БАЗ-6306, 5 бензовозів, 2 зенітні установки ЗУ-23-2, польові кухні та бочки для води. На одній із машин помітили номери з 44-м регіоном РФ – це Західний військовий округ", - зазначають у моніторинговій групі. 

Черговий ешелон із російською технікою прибув до Білорусі 01
Черговий ешелон із російською технікою прибув до Білорусі 02
Черговий ешелон із російською технікою прибув до Білорусі 03
Черговий ешелон із російською технікою прибув до Білорусі 04
Черговий ешелон із російською технікою прибув до Білорусі 05
Черговий ешелон із російською технікою прибув до Білорусі 06
Черговий ешелон із російською технікою прибув до Білорусі 07

Топ коментарі
+35
белорсы проснулись в рассеи 24 Февраля
показати весь коментар
06.01.2023 12:05 Відповісти
+23
Окупація вже давно там..... відколи російський омон розганяв демонстрантів, переодітий в білоруську форму
показати весь коментар
06.01.2023 12:10 Відповісти
+20
а ми на них дивитись будем чи може вже час jоbнути?
показати весь коментар
06.01.2023 12:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
тиха окупація. Скоро білоруси прокинуться в росіі
показати весь коментар
06.01.2023 12:02 Відповісти
белорсы проснулись в рассеи 24 Февраля
показати весь коментар
06.01.2023 12:05 Відповісти
Окупація вже давно там..... відколи російський омон розганяв демонстрантів, переодітий в білоруську форму
показати весь коментар
06.01.2023 12:10 Відповісти
а ми на них дивитись будем чи може вже час jоbнути?
показати весь коментар
06.01.2023 12:02 Відповісти
Може приїдеш в Україну і покажеш як ******* в армії....
показати весь коментар
06.01.2023 12:11 Відповісти
Та нашим сцикотно навіть плюнути в сторону Білорусі! Бо тоді розгнівається Путін
показати весь коментар
07.01.2023 21:34 Відповісти
"хитрозроблені" бульбосраки таки випросять ... *** з лівою різьбою...
показати весь коментар
06.01.2023 12:03 Відповісти
Урали і камази.налякали їжака голою сракою
показати весь коментар
06.01.2023 12:06 Відповісти
Білоруський федеральний округ
показати весь коментар
06.01.2023 12:06 Відповісти
Буданов з Даніловим про це знають? Сарказм. )
показати весь коментар
06.01.2023 12:08 Відповісти
Главное, что знает сожитель буданова- гогилашвили!
показати весь коментар
06.01.2023 12:10 Відповісти
так обдристович обзовонив усіх і попередив, ще рік тому, казав нічого страшного і всяке таке інше.
показати весь коментар
06.01.2023 12:46 Відповісти
Картошку вазіть нєчам...
показати весь коментар
06.01.2023 12:12 Відповісти
А бульбаші притихли як миші під віником.
показати весь коментар
06.01.2023 12:13 Відповісти
Нема zіганутим покою.
показати весь коментар
06.01.2023 12:23 Відповісти
Ех, влаштувати б їм там феєрверки! Але ж асфальт на таке не здатен...
показати весь коментар
06.01.2023 12:23 Відповісти
Радует, что это не танки, а просто грузовики. Бронетехники уже меньше у рашистов осталось
показати весь коментар
06.01.2023 12:24 Відповісти
В основному "м'ясовози"...
показати весь коментар
06.01.2023 12:39 Відповісти
скотовози
показати весь коментар
06.01.2023 18:07 Відповісти
Вони у ті "грузовики" планують завантажить білоруське "бидло" і повезти не завоювання "исканна бяларускава Палесья"! Ми ще їхній металолом березневий вивезти не встигли а вовки з лисицями ще не схудли від обжерства їхніми "асвабадителями" а вони вже новий металолом готують!
Цікаво - а звірина наша буде розрізнять на смак "кацапа" від "бульбаша"?

Сидять два черв"яки в землі на Донбасі Один другого питає:
- Тату! От я одного не розумію: чим "російські патріоти" відрізняються від "єдинороссов" а ті - від "православных рассєян" чи НОДовців?
- Ой синку! Не мороч мені голову! На смак вони всі однакові!
Те ж саме і про Полісся можуть анекдот розказать - тільки додадуть білорусів
показати весь коментар
06.01.2023 12:43 Відповісти
Усатый таракан собственноручно затягивает удавку на шее сябров и всей страны.
показати весь коментар
06.01.2023 12:56 Відповісти
Какие на#р сябрьі? Там биоболото, которое будет платить репарации вместе северньім биоболотом.
показати весь коментар
07.01.2023 05:40 Відповісти
Одні лиш чмобіковози.. нічого надзвичайного..
показати весь коментар
06.01.2023 14:02 Відповісти
А фотки як з виставки .. . Фотограф постарався .. Дивіться мовляв - укропи , скільки в нас техніки ,, і бійтеся ..
Тільки я чомусь майже впевнений що кацапи її невдовзі заберуть назад . Як забрали танки і арту добряче спустошивши склади білорашки .
Похизувались і доста .
показати весь коментар
06.01.2023 14:53 Відповісти
Навіщо їм забирати назад, якщо в Білорусі вона в безпеці і обслуговується вчасно
показати весь коментар
07.01.2023 21:37 Відповісти
Побачене жахає!
Нащо автоцистерна для води свинособакам, що принципово ігнорують гігієну?
показати весь коментар
06.01.2023 15:58 Відповісти
Вторгнення з білорусі таки можливе ....
показати весь коментар
06.01.2023 18:07 Відповісти
Ну-ну, і де там місцеві "знамениті партизани"? Така ж ватотолпа серліїв, як параштанці. А вояки вже від фак ю погранця цілу "ноту протесту" родили. Тьху на них!
показати весь коментар
07.01.2023 07:46 Відповісти
Новенькі, тільки з конвейєра! Ох, буде Гойда найближчим часом! Чистіть кулемети, панове
показати весь коментар
07.01.2023 21:36 Відповісти
Чому не б'ємо ворога на їхній території?
Чекаємо коли вони там добре підготуються і пійдуть на Україну вбивати?
показати весь коментар
08.01.2023 08:44 Відповісти