Росіянин написав у паспорті "Путін х#йло", тільки б не виганяли з України, - Держприкордонслужба. ФОТО
Про це повідомили у Державній прикордонній службі, інформує Цензор.НЕТ.
Чоловік перевищив термін перебування в Україні. Коли його виявили прикордонники, розповів, що не хоче повертатися до РФ.
У своєму закордонному паспорті він намалював прапор України з написом "Україна понад усе" та написав "Путін х#йло".
Прикордонники передали чоловіка для подальшої перевірки співробітникам Національної поліції.
Топ коментарі

.. Ну , не знаю що й сказати .. Я його розумію .. Я б теж в ту клоаку не поїхав би ні за які гроші .
Точно відомо, що він бажає у будь який спосіб лишитися в Україні!
Може це ворог?
В нас і так вистачає цієї нечисті, щоб ще одного тут поселити
взрослый нормальный и адекватный делал бы это как-то по другому)))
кацап...шо с него взять?
Брехливіших закацапів істот не існує: може все що завгодно збрехати.
Не треба витрачати час та ресурси, щоб перевіряти це кацапське лайно.
А тепер виходить що в нього немає документів він не громадянин України а російські документи зіпсовані
Але відновлення документів коштує дорого і звісно Україна як і будь-яка інша країна не зробить документи безоплатними
А цей громадянин в Україні не працює зіпсував документи продовжити термін не зможе і відновити документи мабуть теж не зможе
І яким чином цей рашист думає залишитись в Україні?
Щоб отримати політичний притулок треба довести що ви політичний біженець
Або треба мати житло на основі якого можна продовжувати термін свого перебування
Не треба хвилюватися, таке лайно і без підтримки не ZZдохне.
Військовий стан норм міграційного законодавства не скасовує. Тут не бездіяльність української влади, а особиста олігофренія орка.
То чи потрібна Україні така мразота?
Если не хочет человек иметь российское гражданство, давайте украинское после детектора лжи. Два месяца!!!!