Росіяни обстріляли з "Граду" Степногірське на Запоріжжі: трьох людей поранено. ФОТОрепортаж

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє керівник Офісу Президента Андрій Єрмак повідомив у телеграмі.
"Запорізька область. росіяни обстріляли селище Степногірське з "Граду". Влучили по адмінбудівлі селищної ради", - написав Єрмак.
Унаслідок обстрілу постраждали дві жінки та один чоловік.
Сортувати:
Правила форума Рада форумчан
Игорь Бобровничий
показати весь коментар
15.07.2023 19:33 Відповісти Мені подобається 1 Посилання 


