Вночі рашисти атакували Дніпропетровщину, влучили у підприємство, пошкоджена ЛЕП. ФОТОрепортаж
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак, інформує Цензор.НЕТ
Рашисти вночі атакували Дніпропетровщину "шахедами". Сили ППО знищили 5 БпЛА у Дніпровському, Синельниківському, Новомосковському та Кам'янському районах
"У Дніпрі ворожий БпЛА поцілив по одному з підприємств. Там сталося займання. Протягом години пожежники приборкали вогонь.
1500 родин у П'ятихатській громаді Кам'янського району залишалися без світла. Через безпілотник окупантів, який зачепився за лінію електропередач. Фахівці оперативно виїхали на місце. Заживили оселі", - зазначив Лисак.
Понад десяток снарядів окупанти випустили по Нікополю, пошкоджені гімназія та 13 приватних будинків. Побиті 2 гаражі, газогони і електромережі.
Сортувати:
Правила форума Рада форумчан




