11043 відвідувача онлайн

Окупанти атакували Нікопольський район з артилерії та дронами-камікадзе, по Криворізькому району завдали ракетного удару. ФОТОрепортаж

Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак, передає Цензор.НЕТ.

"6 артобстрілів та стільки ж ударів дронами-камікадзе – по Нікопольщині. Окупанти атакували райцентр, Червоногригорівську, Покровську сільську, Марганецьку громади.

На жаль, є постраждалі та руйнування в місті. За уточненою інформацією, загалом понівечені 19 приватних будинків. Зайнялася господарська споруда – пожежу рятувальники загасили", - йдеться в повідомленні.

Також у Нікопольському районі пошкоджень зазнали транспортне підприємство та енергетичний об’єкт.

Крім того, окупанти завдали ракетного удару по Криворізькому району. Ворог поцілив по території одного з підприємств. Без жертв. Наслідки уточнюються.

Нині в області триває повітряна тривога.

Окупанти атакували Нікопольський район з артилерії та дронами-камікадзе, по Криворізькому району завдали ракетного удару 01
Окупанти атакували Нікопольський район з артилерії та дронами-камікадзе, по Криворізькому району завдали ракетного удару 02
Окупанти атакували Нікопольський район з артилерії та дронами-камікадзе, по Криворізькому району завдали ракетного удару 03
Окупанти атакували Нікопольський район з артилерії та дронами-камікадзе, по Криворізькому району завдали ракетного удару 04
Окупанти атакували Нікопольський район з артилерії та дронами-камікадзе, по Криворізькому району завдали ракетного удару 05
Окупанти атакували Нікопольський район з артилерії та дронами-камікадзе, по Криворізькому району завдали ракетного удару 06
Окупанти атакували Нікопольський район з артилерії та дронами-камікадзе, по Криворізькому району завдали ракетного удару 07

Коментувати
Сортувати:
так вот они русскоязічное население защищают, *****
показати весь коментар
02.01.2024 18:56 Відповісти
не тільки рузькоязичних, але й самих рузьких

Уважаемые жители Воронежской области, сегодня зафиксирован аварийный сход нашего боеприпаса в Острогожском районе. Обошлось без пострадавших, но разрушения зафиксированы, предварительно, в семи домовладениях
- заявил губернатор Воронежской области Александр Гусев.

показати весь коментар
02.01.2024 19:21 Відповісти
піввулиці знесли:
https://topwar.ru/233506-vneshtatnyj-shod-aviacionnogo-**********-privel-k-povrezhdeniju-neskolkih-domov-v-voronezhskoj-oblasti.html
показати весь коментар
02.01.2024 19:30 Відповісти
Щось в Європі не так розуміють. Україні зброю другого сорту, списану за "древностью лет". А в цей час московія робить ******* техніку, використовуючи новітні технології через контрабанду за БАБЛО, яке отримують в обхід санкцій і офіційно. То хто переможе ? Хто буде наступати ? Про який контрнаступ йде розмова ? Висновки з літа минулого року ні в Європі, ні в НАТО не зробили. Знову. Дешево не вийде, якщо ворог багатий. Якщо ворог має населення більше ніж в країнах Європи окремо. Гуртом задавити можна. Іншого способу не видно !!!
показати весь коментар
02.01.2024 19:34 Відповісти