Окупанти атакували Нікопольський район з артилерії та дронами-камікадзе, по Криворізькому району завдали ракетного удару. ФОТОрепортаж
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак, передає Цензор.НЕТ.
"6 артобстрілів та стільки ж ударів дронами-камікадзе – по Нікопольщині. Окупанти атакували райцентр, Червоногригорівську, Покровську сільську, Марганецьку громади.
На жаль, є постраждалі та руйнування в місті. За уточненою інформацією, загалом понівечені 19 приватних будинків. Зайнялася господарська споруда – пожежу рятувальники загасили", - йдеться в повідомленні.
Також у Нікопольському районі пошкоджень зазнали транспортне підприємство та енергетичний об’єкт.
Крім того, окупанти завдали ракетного удару по Криворізькому району. Ворог поцілив по території одного з підприємств. Без жертв. Наслідки уточнюються.
Нині в області триває повітряна тривога.







Уважаемые жители Воронежской области, сегодня зафиксирован аварийный сход нашего боеприпаса в Острогожском районе. Обошлось без пострадавших, но разрушения зафиксированы, предварительно, в семи домовладениях
- заявил губернатор Воронежской области Александр Гусев.
https://topwar.ru/233506-vneshtatnyj-shod-aviacionnogo-**********-privel-k-povrezhdeniju-neskolkih-domov-v-voronezhskoj-oblasti.html