Захисник України Святослав Бурмака, брат співачки Марії Бурмаки, помер від серцевого нападу. ФОТО

Про це співачка сповістила у фейсбуці, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Учасник бойових дій. Служив в 43 Окремій Артилерійській Бригаді імені гетьмана Тараса Трясила. Був поранений і контужений, лікувався в військовому госпіталі. У квітні був комісований за станом здоров‘я. Не витримувала його психіка. Не витримало врешті і серце", - написала вона.

Марія Бурмака зазначила, що її братові було 43 роки.

Похорон відбудеться в суботу, 6 січня. Про його час та місце повідомлять пізніше.

Захисник України Святослав Бурмака, брат співачки Марії Бурмаки, помер від серцевого нападу 01

Топ коментарі
+76
Царство небесне герою......
показати весь коментар
04.01.2024 14:07 Відповісти
+52
Война догнала ...
Берегите тех,кто вернулся с войны
Мужчины ,как правило, мало говорят о ней
Загоняют переживания внутрь
А это опасно ..
показати весь коментар
04.01.2024 14:07 Відповісти
+43
Світла Памʼять Герою України та щирі співчуття його рідині 😪😪😪
показати весь коментар
04.01.2024 14:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Царство небесне герою......
показати весь коментар
04.01.2024 14:07 Відповісти
Война догнала ...
Берегите тех,кто вернулся с войны
Мужчины ,как правило, мало говорят о ней
Загоняют переживания внутрь
А это опасно ..
показати весь коментар
04.01.2024 14:07 Відповісти
Співчуття(((
показати весь коментар
04.01.2024 14:07 Відповісти
Світла Памʼять Герою України та щирі співчуття його рідині 😪😪😪
показати весь коментар
04.01.2024 14:08 Відповісти
🙏 Світла Пам'ять Герою !!!
показати весь коментар
04.01.2024 14:18 Відповісти
Вічна пам'ять герою - воїну!
Співчуття родині.
показати весь коментар
04.01.2024 14:18 Відповісти
43 роки це не вік для серцевого нападу....
помер від поранень на війні

R.I.P. Воїну !
Герою Слава !

співчуття дорогій Україні Марічці і всім рідним Героя
показати весь коментар
04.01.2024 14:22 Відповісти
По статистиці вже вік нападів зсунувся в сторону 40-50
показати весь коментар
04.01.2024 15:02 Відповісти
Вічна пам'ять.
показати весь коментар
04.01.2024 14:25 Відповісти
Земля тобі пухом
показати весь коментар
04.01.2024 14:25 Відповісти
40-50-60 это не для войны уже, особенно на фронте непосредственно...
Там организм не выдерживает, война дело молодых - лекарство против морщин.
Любую документалку о любой войне посмотрите, там молодежь геройствует.
А иначе санитарные потери и вот такие трагедии.
показати весь коментар
04.01.2024 14:39 Відповісти
а мне наоборот , молодежи жалко , молодеж еще не пожила , а старперы 40+ уже пожили . А вообще воевать в основном должны разной высокоточной современной техникой а не людьми
показати весь коментар
04.01.2024 17:01 Відповісти
Вопрос не как тебе или как мне или как кому-то, вопрос в том, что воюют люди-человеки уже 5000 лет. А воюют они именно так, как я написал, потому, что такова природа человека и её не обманешь. Даже за пультом современной техники должны сидеть молодые, у них лучше реакция, лучше обучаемость, меньше утомляемость и так далее.
И проблема не в том, кто сколько пожил, а в том как выиграть войну или хотя бы её не проиграть вдрызг.
показати весь коментар
04.01.2024 22:26 Відповісти
Горе
показати весь коментар
04.01.2024 14:54 Відповісти
показати весь коментар
04.01.2024 14:59 Відповісти
Прийми, Господи, світлу душу воїна Святослава до Царства Небесного, бо нема більшої любові на світі, як віддати життя за ближнього свого!
показати весь коментар
04.01.2024 15:02 Відповісти
Земля пухом Герою Співчуття рідним! Ще більше приводів "одягнуть голос у берці" Зараз так не вистачає "кобзарів" що кликали "до шаблі" Україну А "берці" для Маріїного голосу є Особисто знаю таку пісню що піднімає людей у бій Пісня - моя "власність" (подарована мені автором у 2015-му (у госпіталі) Автор вже покійний) І знаю голос Марії ЇЇ - ПОЧУЮТЬ! Особливо у виконанні Марії
показати весь коментар
04.01.2024 15:29 Відповісти
Вічна пам'ять і слава всім справжнім Героям України!
показати весь коментар
04.01.2024 15:35 Відповісти
Співчуття, Повага, Шана Родині!
С.У.М.🙏🙏🙏
показати весь коментар
04.01.2024 15:40 Відповісти
Царство Небесне...
Вічна пам'ять...
Слава Україні!!!
Героям слава!!!
Слава Нації!!!
Смерть ворогам!!!
показати весь коментар
04.01.2024 16:48 Відповісти
Слава, подяка і пошана Герою !

Співчуття Марійці, пам'ятаю її пісні ще з першої "Червоної Рути"
показати весь коментар
04.01.2024 17:13 Відповісти
У неї ще двоюрідний брат є - павленко. Працював містром молоді та спорту, а потім у ОПЗЖ перейшов. Що з ним, цікаво? Писали, що він нібито зараз на фронті, але чи правда це - невідомо....
показати весь коментар
04.01.2024 17:14 Відповісти
Павленко зкур@ився , але він не на фронті 😠
показати весь коментар
05.01.2024 21:34 Відповісти
Тримайтесь Маріє! за що? за оточення, небайдужих, іноді просто за стіл. це час треба просто пережити( Співчуваю. Хотів би з нову почути Ваш неймовірний спів, коли Ви зможете...
показати весь коментар
05.01.2024 23:14 Відповісти