Дуже багато важкопоранених: Волонтерка Юсупова просить допомоги для воїнів у шпиталі та на фронті. ФОТОрепортаж
Про це у Facebook повідомила волонтерка Наталія Юсупова, інформує Цензор.НЕТ.
"В прифронтовий шпиталь терміново потрібні апарати АЗФ, які рятують ноги та руки нашим бійцям. Важкопоранених дуже багато, лікарі оперують цілодобово без відпочинку. Рахунок на 60 апаратів - 150 тис. грн. Дуже прошу допомогти, поранення дуже жахливі.
Також штурмовому підрозділу дуже потрібні:
Планшети - 43 тис. грн
Зарядні станції - 60 тис. грн
І дрони, дуже потрібні дрони", - йдеться в повідомленні.
У новому році Юсупова оплатила та відправила на фронт зарядні станції - 50 тис. грн, три дрони Мавік 3 - 225 тис. грн, тепловізор - 57 тис. грн, одяг для поранених - 23 700 грн та хімічні грілки.
Реквізити для допомоги:
PayPal - [email protected]
Приват - 5168752017223390
Монобанк - 5375411504293973 / UA753220010000026204306753142
Посилання на Банку
https://send.monobank.ua/jar/62bAtM3t8z
Номер картки Банки
5375 4112 0025 4253











Поки не буде порушено справи щодо того, як і з чиєї провини дані про діяльність і місцезнаходження секретного виробництва ракет та іншого важливого обладнання потрапили у відкритий доступ, розмови про переможну перемогу варто припинити. Перемагати ворога, коли його кроти за твоєю спиною - марна справа. Коли твій воротар грає проти тебе, не важливо скільки ти забʼєш, він все одно пропустить більше.
Можливо, їх уже і в Україні немає?? Жодної допомоги пораненим у шпиталі, одні волонтери та небайдужі Українці допомагають, як можуть!!
Міністру МОЗ та керівнику ДержРезерву, теж заціпило щодо допомоги!!
Західні Партнери, уже надіслали >650 партій цієї допомоги, єрмак на контролі від ОПУ!
Пильнуймо Україну!
Смерть кацапам та злодіям!
Санітари, тут в хворого загострення! Несіть сорочку. А краще щось тяжке, щоб не мучилось тварюка.