12 випадків порушення кордону за добу зафіксовано на Закарпатті, - Держприкордонслужба. ФОТОрепортаж
Про це повідомляє Держприкордонслужба, передає Цензор.НЕТ.
"Двоє чоловіків, жителів Закарпаття та Київщини, обрали для досягнення мети – потрапити до Румунії – гірську ділянку. Ще один українець готувався долати Тису, про що свідчили гермомішок зі змінним одягом, особистими речами та документами, до того ж одягнений він був у гідрокостюм. Решту правопорушників прикордонники зупинили поблизу кордону з Угорщиною", - йдеться в повідомленні.
Стосовно затриманих складено протоколи про адмінправопорушення, справи розглядатиме суд.
Топ коментарі





А скільки "не зафіксовано"?
А відволікаючі отримають свої гроші за відволікання. Цих грошей вистачить і штраф заплатити і пізніше купити білий квиток. Всі задоволені
*******
Чому було? Він шо, - всьо? При попиткє к бєгству?
Мабуть, легше ловити людей по кущах, ніж боротися з інформаційною причиною