Окупанти двічі за день атакували Нікопольщину з артилерії та 11 разів дронами-камікадзе. ФОТОрепортаж
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак, передає Цензор.НЕТ.
"Тиша на Нікопольщині тривала недовго. Від самого ранку ворог гатив по району. Двічі обстрілював з артилерії та 11 разів бив дронами-камікадзе.
Під удар потрапили сам Нікополь та Марганецька громада.
Пошкоджені 3 багатоповерхівки та 10 приватних будинків. Понівечені 3 господарські споруди, 4 авто та газогін.
Люди вціліли", - йдеться в повідомленні.
Сортувати:
Правила форума Рада форумчан






