Київські патрульні зі стріляниною затримали ще одного п'яного водія. ФОТОрепортаж
Про це повідомляє пресс-служба патрульної поліції України, передає Цензор.НЕТ.
"Вранці патруль на вул. Саперно-Слобідській помітив чорну Honda Civic, яка стояла під шляхопроводом, порушуючи ПДР. Постукали у вікно. З машини вийшов чоловік з дуже помітними ознаками сп'яніння. Усвідомивши, що це поліцейські, він стрибнув за кермо і почав тікати, безліч разів створюючи загрозу життю інших учасників руху", - йдеться в повідомленні.


Погоня тривала до села Старі Безрадичі, де кілька патрульних екіпажів зігнали машину порушника з траси в бруд і прострелили два лівих колеса. Після цього водій забарикадувався в салоні і його довелося буквально витягувати з машини, розбивши бокове вікно. Патрульні склали на водія кілька адміністративних протоколів, а також написали заяву за опір.
"Вранці патруль на вул. Саперно-Слобідській помітив чорну Honda Civic, яка стояла під шляхопроводом, порушуючи ПДР. Постукали у вікно. З машини вийшов чоловік з дуже помітними ознаками сп'яніння. Усвідомивши, що це поліцейські, він стрибнув за кермо і почав тікати, безліч разів створюючи загрозу життю інших учасників руху", - йдеться в повідомленні.


Погоня тривала до села Старі Безрадичі, де кілька патрульних екіпажів зігнали машину порушника з траси в бруд і прострелили два лівих колеса. Після цього водій забарикадувався в салоні і його довелося буквально витягувати з машини, розбивши бокове вікно. Патрульні склали на водія кілька адміністративних протоколів, а також написали заяву за опір.
Топ коментарі
На этот раз профессиональнее сработали.
Вопрос только в том, почему на него не надели наручники и не посадили в каталажку, а всего лишь написали заявление?
А уже потом был бы суд.
Це падло повинні знати всі громадяни України.
Також хто воно і що воно.
(першоісточників скікі влізе.
...
Мы аж бегом бежим в Европу
(не затеряться бы в толпе)
Сменили Пшонку мы на «Шоку»
А букву «Я» на букву «Пе»
Мы все отчаянно просили -
«Ну, сделайте хоть что-нибудь!»
Ментов назвали, как в России
И, как в России, та же суть.
(читать стих: http://chtoikak.vsego.net/mediya-2/112-ukraine/820-evroint-igratsiya Евроинт...играция )
1). Менты,не прошедшие переатестацию.
2). Любители погонять после принятия дозы.
"...которая стояла под путепроводом, нарушая ПДД..." Источник:https://censor.net/p376995
мог бы просто сказать: - "за рулём был знакомый, ему стало плохо и он ушёл (забрала скорая). А я пьяный, не могу садиться за руль. Отведите машину на обочину, пока другой знакомый не приедет и не заберёт меня с машиной!" - ВСЁ! ничего бы не было! ну ещё аварийку бы включил...
https://petition.president.gov.ua/petition/18280
Но сколько же топовых комментариев не по теме - нужно всячески поддерживать словом полицейских в подобных случаях, что бы из-за ублюдка Харчевского и тех мразей, кто ему помогает, полицейские не начали боятся выполнять свои служебные обязанности.