"У Росії нікому не вірю, не боюсь, не прошу ", - Гройсман виклав записку Савченко. ФОТО
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив глава Верховної Ради Володимир Гройсман на своїй сторінці в Facebook.
"Депутат Верховної Ради №1 - Надія Савченко. Одна українка проти всієї каральної російської машини. Ми і далі боротимемось, щоб витягнути тебе з їхніх пазурів", - написав він.
Також спікер виклав записку Савченко.
Топ коментарі


А це означає, що українці мають рішуче і впевненно сказати : ми помилились, Імпічмент Порошенку!
Доки при владi бариги, доки буде бiда та страждання.
Якщо з Надією Савченко що-небудь трапиться, то колючий дріт біля посольств і консульств РФ не допоможе.
У разі смерті української льотчиці Надії Савченко, яку в Росії судять за нібито причетність до вбивства російських журналістів на Донбасі, РФ очікують протести і погроми. Таку думку висловив російський блогер і фінансист Слава Рабінович на своїй сторінці в Facebook, передають http://patrioty.org.ua/ Патріоти України .
"В апреле 2015 года посольство РФ в Вашингтоне обнесли колючей проволокой. В декабре 2015 года телецентр "Останкино" в Москве обнесли колючей проволокой. Если с Надеждой Савченко что-нибудь случится, то колючая проволока у посольств и консульств РФ по всему миру не поможет. Я ни к чему не призываю. Просто я не говорю о том, что может случиться. Я говорю о том, что обязательно случится", - написав Рабінович [Зображення недоступне]
[Зображення недоступне]
Когда майдан превратился в музей из половых щелей повылазили тараканы,теперь выдающие себя за героев "робингудов".
- вспомни,что самолет взлетает против ветра. Генри Форд.