"Укроборонпром" передав українським десантникам новітні зразки протитанкових ракетних комплексів. ФОТОрепортаж
Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні на сайті Міноборони.
Для вмілого та ефективного користування даним озброєнням з воїнами-десантниками фахівці проводять теоретичні та практичні заняття зі спеціальної підготовки. Під час занять воїни вдосконалюють знання матеріальної частини озброєння та навички його застосування, виконують бойові стрільби.
Новітнє озброєння десантників виробляють вітчизняні підприємства держконцерну "Укроборонпром".Нові ракетні комплекси призначені для ураження танків та інших броньованих цілей, в тому числі оснащених сучасними засобами динамічного захисту. Окрім цього, ця зброя здатна вражати і вертольоти супротивника.
Комплекс оснащений напівавтоматичною системою наведення по лазерному променю. Також можливе і дистанційне керування ракетою по телевізійному каналу з закритої позиції.
Для вмілого та ефективного користування даним озброєнням з воїнами-десантниками фахівці проводять теоретичні та практичні заняття зі спеціальної підготовки. Під час занять воїни вдосконалюють знання матеріальної частини озброєння та навички його застосування, виконують бойові стрільби.
Новітнє озброєння десантників виробляють вітчизняні підприємства держконцерну "Укроборонпром".Нові ракетні комплекси призначені для ураження танків та інших броньованих цілей, в тому числі оснащених сучасними засобами динамічного захисту. Окрім цього, ця зброя здатна вражати і вертольоти супротивника.
Комплекс оснащений напівавтоматичною системою наведення по лазерному променю. Також можливе і дистанційне керування ракетою по телевізійному каналу з закритої позиції.
Топ коментарі






https://www.youtube.com/watch?v=Lm7l1UMIAz0&feature=youtu.be
"Комбат" має кращі характеристики, 7 км дії - такої немає ні у кого. "Комбат" зарізали. Як і ракети ПРО, що мали розроблятися у Львівському КБ.
ШО, ПУЛЕМЁТЫ "МАКСИМЫ", ТАЧАНКИ, ХРАНАТЫ, ТРЕХЛИНЕЙКИ, СНАЙПЕРСКИЕ "МОСИНЫ" И КАСКИ НАЧАЛА ПРОШЛОГО ВЕКА У ХЕНЕРАЛОВ КОНЧИЛИСЬ? ИЛИ ПЕРЕД ЭКСПЕРТАМИ-НАБЛЮДАТЕЛЯМИ НАТО ЗАСТЫДИЛИСЬ?
Конармейская тачанка, Все четыре колеса!(С)
Духом вы не выросли до Руси, а назвали себя Россией. Ордой были, Ордой и остались. В Орде и сгинете. Это я написал для москалей - наследников монголо-татарского ига. Но есть в Московии другие люди. Их мало, но они ЕСТЬ. И они не боятся своей истории. Они не воруют для себя ЧУЖУЮ историю. Варварами были многие страны. Но не многие из варваров стали предметом для подрожания, через столетия своего совершенствования. Московия НИКОГДА не совершенствовалась. Она всегда оставалась олицетворением варварства, невежества и грубой силы. Сегодня НИЧЕГО не изменилось. ЧУМА!!! И кто же к ней будет стремиться приближаться? Поэтому, ОЧЕНЬ хорошо, что в борьбе с этой ЧУМОЙ появляется новое и модефицированное оружие. Москаль должен знать, что он будет бит на каждом его варварском шагу. Слава Руси! Смерть москалям!
Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов побував на презентації новітньої військової техніки і озброєнь, що відбулася у Київському політехнічному інституті (КПІ). Враженнями від побаченого чиновник поділився на своєму офіційному сайті, повідомляє ONLINE.UА.
«Сьогодні побував у КПІ, де науковці презентували нову військову техніку і озброєння, розроблені інноваційно-виробничим Об'єднанням «Київська політехніка», - заявив Турчинов.
Також він повідомив, що на презентації, зокрема, йшлося:
- про промисловий випуск перших вітчизняних беспілотників;
- створення робототехніки для військових;
- розробку нової стрілецької зброї та ******** ***********;
- розробку технологій композиційної броні для засобів індивідуального захисту, елементів екіпірування та додаткового захисту бойових машин;
- налагоджування виробництва в Україні високотехнологічної продукції для військових, котру раніше виробляли лише в РФ.
ФОТОРЕПОРТАЖ http://wartime.org.ua/24511-turchinov-pokazav-novtnyu-**********-zbroyu-opublikovan-foto-vdeo.html
Глядиш и Донбасс освободим что бы был настоящий мир как там где этих нациков бандитов нет которые там что бы убивать все Украинское.
Давно пора, и не нужно ждать подачек от США.
http://uploads.ru/*****.png