4077 відвідувачів онлайн
139 837 355

"Укроборонпром" передав українським десантникам новітні зразки протитанкових ракетних комплексів. ФОТОрепортаж

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні на сайті Міноборони.

Для вмілого
та ефективного користування даним озброєнням з воїнами-десантниками фахівці проводять теоретичні та практичні заняття зі спеціальної підготовки. Під час занять воїни вдосконалюють знання матеріальної частини озброєння та навички його застосування, виконують бойові стрільби.

Новітнє озброєння десантників виробляють вітчизняні підприємства держконцерну "Укроборонпром".Нові ракетні комплекси призначені для ураження танків та інших броньованих цілей, в тому числі оснащених сучасними засобами динамічного захисту. Окрім цього, ця зброя здатна вражати і вертольоти супротивника.

Комплекс оснащений напівавтоматичною системою наведення по лазерному променю. Також можливе і дистанційне керування ракетою по телевізійному каналу з закритої позиції.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Українські військові отримали першу партію мінометів "Молот", - "Укроборонпром". ФОТО

оружие птркоружие птркоружие птрк

оружие птркоружие птрк

Також читайте: З початку конфлікту США надали Україні допомоги на $265 млн. Постачання летальної зброї було б несвоєчасним, - Міноборони США
Топ коментарі
+175
Спасибо русским свиньям за возрождение украинского ВПК
показати весь коментар
07.03.2016 18:32 Відповісти
+78
это типа СТУГНА)
Которая будет ЖАРИТЬ заживо срусню в консервах Т-72 и Т-90))
показати весь коментар
07.03.2016 18:35 Відповісти
+67
Не промажьте в башню.
"Укроборонпром" передал украинским десантникам новейшие образцы противотанковых ракетных комплексов - Цензор.НЕТ 5898
показати весь коментар
07.03.2016 18:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
"Укроборонпром" передал украинским десантникам новейшие образцы противотанковых ракетных комплексов - Цензор.НЕТ 1375
показати весь коментар
07.03.2016 21:50 Відповісти
Грешно смеяться над убогими, особенно над ватниками, они за отечество, за царя батюшку страдают, пока он заморскими яствами обжирается и карманы вороваными миллиардами набивает.
показати весь коментар
08.03.2016 02:50 Відповісти
удивляет количество критиков из Московии, вам то какое дело, ваших то солдат там нет?
показати весь коментар
07.03.2016 21:56 Відповісти
БТР 3Е1 в действии:
https://www.youtube.com/watch?v=Lm7l1UMIAz0&feature=youtu.be
показати весь коментар
07.03.2016 22:05 Відповісти
Це не ******* покоління засобів ПТО. ******* засоби діють по принципу "вистрілив і забув". Лазерне, змішане наведення - це минуле покоління. Але хоча би таке. Нам потрібно тисяч п'ять таких установок для сепаратистів: проти тисячі танків і інше на БТРи та автомобілі. А для російської армії тисяч п'ятдесят. Але ********. Якщо будуть готові масово реактивні ударні протитанкові дрони, то тоді пропорційно менше.

"Комбат" має кращі характеристики, 7 км дії - такої немає ні у кого. "Комбат" зарізали. Як і ракети ПРО, що мали розроблятися у Львівському КБ.
показати весь коментар
07.03.2016 22:06 Відповісти
"Укроборонпром" передал украинским десантникам новейшие образцы противотанковых ракетных комплексов. ФОТОрепортаж

ШО, ПУЛЕМЁТЫ "МАКСИМЫ", ТАЧАНКИ, ХРАНАТЫ, ТРЕХЛИНЕЙКИ, СНАЙПЕРСКИЕ "МОСИНЫ" И КАСКИ НАЧАЛА ПРОШЛОГО ВЕКА У ХЕНЕРАЛОВ КОНЧИЛИСЬ? ИЛИ ПЕРЕД ЭКСПЕРТАМИ-НАБЛЮДАТЕЛЯМИ НАТО ЗАСТЫДИЛИСЬ?
показати весь коментар
07.03.2016 22:12 Відповісти
ЖГИ ватанские коробочки нах!!!
показати весь коментар
07.03.2016 22:19 Відповісти
Эх, тачанка-ростовчанка, Наша гордость и краса,
Конармейская тачанка, Все четыре колеса!(С)
"Укроборонпром" передал украинским десантникам новейшие образцы противотанковых ракетных комплексов - Цензор.НЕТ 5225
показати весь коментар
07.03.2016 22:19 Відповісти
Смерд кацапский .а ты знаешь сколько АП в прошлом году автомобилей купила.? а может ты знаешь где находится гаражи АП ?. Ублюдок путинский иди на х....й кацапстан тролить.
показати весь коментар
07.03.2016 22:22 Відповісти
ОЧЕНЬ хорошо! Что бы не появлялось новое и мдефицированное - ОЧЕНЬ хорошо. Пусть критикуют. Но пусть это фигачит рашистов. Пусть это наше новое или старое уступает по ТТД и ТТХ мировым стандартам. Но!!! Пусть ЭТО угичтожает силы врага. Пусть ЭТО отваливает в паРашу груз 200. А лучше - груз 200000000000.... ПаРашист должен знать и крепко усваивать, что, придя на землю Украины-Руси, оно получит свой дисконт на груз 200. Московит должен знать, что Украина-Русь больше НИКОГДА не подчинится монголо-татарской оккупации.

Духом вы не выросли до Руси, а назвали себя Россией. Ордой были, Ордой и остались. В Орде и сгинете. Это я написал для москалей - наследников монголо-татарского ига. Но есть в Московии другие люди. Их мало, но они ЕСТЬ. И они не боятся своей истории. Они не воруют для себя ЧУЖУЮ историю. Варварами были многие страны. Но не многие из варваров стали предметом для подрожания, через столетия своего совершенствования. Московия НИКОГДА не совершенствовалась. Она всегда оставалась олицетворением варварства, невежества и грубой силы. Сегодня НИЧЕГО не изменилось. ЧУМА!!! И кто же к ней будет стремиться приближаться? Поэтому, ОЧЕНЬ хорошо, что в борьбе с этой ЧУМОЙ появляется новое и модефицированное оружие. Москаль должен знать, что он будет бит на каждом его варварском шагу. Слава Руси! Смерть москалям!
показати весь коментар
07.03.2016 22:51 Відповісти
Досить теревенити про дух. Він у нас є і буде. А нам потрібні не англійські Максими 19 сторіччя, "каториє тожє убівают", не калаші, що сіють кулі по горизонту, не "староє, но модифіцірованноє", а ******* зброя. Але немає бажання у злочинної шахрайської банди вбивць, що захопили владу в Україні. Вже третій рік після початку війни, а у нас "передані перші 12 модифікованих мінометів з запобіжниками від випадкових пострілів", *****. Авіації кіт не валявся. Танків нових не побачиш навіть у тепловізори, котрих так і не постачають в армію жодного!!!, і з висоти дронів, котрі лише волонтери постачають, скільки можуть, а Оборонпром - одиниці.
показати весь коментар
07.03.2016 23:21 Відповісти
вот и аналог джавелинов.
показати весь коментар
08.03.2016 00:39 Відповісти
Турчинов показав новітню українську зброю
Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов побував на презентації новітньої військової техніки і озброєнь, що відбулася у Київському політехнічному інституті (КПІ). Враженнями від побаченого чиновник поділився на своєму офіційному сайті, повідомляє ONLINE.UА.
«Сьогодні побував у КПІ, де науковці презентували нову військову техніку і озброєння, розроблені інноваційно-виробничим Об'єднанням «Київська політехніка», - заявив Турчинов.
Також він повідомив, що на презентації, зокрема, йшлося:
- про промисловий випуск перших вітчизняних беспілотників;
- створення робототехніки для військових;
- розробку нової стрілецької зброї та ******** ***********;
- розробку технологій композиційної броні для засобів індивідуального захисту, елементів екіпірування та додаткового захисту бойових машин;
- налагоджування виробництва в Україні високотехнологічної продукції для військових, котру раніше виробляли лише в РФ.
ФОТОРЕПОРТАЖ http://wartime.org.ua/24511-turchinov-pokazav-novtnyu-**********-zbroyu-opublikovan-foto-vdeo.html
показати весь коментар
08.03.2016 01:39 Відповісти
Это хорошо, армия сильная это номер один. Так ни европа ни россия не будут условия ставить как поступать и каких бандитов легализовывать что бы они вечно тянули страну вниз .

Глядиш и Донбасс освободим что бы был настоящий мир как там где этих нациков бандитов нет которые там что бы убивать все Украинское.
показати весь коментар
08.03.2016 03:39 Відповісти
Сам приползет...!... - когда "рюзького мирка" нажрется...!...
показати весь коментар
08.03.2016 13:57 Відповісти
СКИФ? Тот что два года по выставкам носили и наконец то решили не экономить .....Смотри и скоро танки и БТР новые дадут ребятам на войну.
показати весь коментар
08.03.2016 05:20 Відповісти
Ну наконец то! Не прошло и два года или прошло?! Хорошо что путин тупит и любитель потянуть резину я бы на его месте розхерячил нас за три дня! С такими нашими правителями решалами и ворами это сделать элементарно.
показати весь коментар
08.03.2016 05:31 Відповісти
та в рот тебя
показати весь коментар
08.03.2016 06:08 Відповісти
ссср на помойке, отправляйся и ты туда. руцкий.
показати весь коментар
08.03.2016 07:16 Відповісти
...не так как рошен понты колотил вручая при тв реактивщикам их жэ грады?
показати весь коментар
08.03.2016 06:47 Відповісти
"производят отечественные предприятия"
Давно пора, и не нужно ждать подачек от США.
показати весь коментар
08.03.2016 08:50 Відповісти
Старый добрый Фагот на картинках. Принятый на вооружение в СССР 1970 году))) с тех пор модернизировался несколько раз... И кстати на фотках нечто валявшееся на складах а не выпущенное с завода. Умный поймет почему)))
показати весь коментар
08.03.2016 08:58 Відповісти
Гарний постріл, торба кацапо-фашистам! !!!смерть російсько-фашиським окупантам! ! ! ! 𑱁смерть ворогам України! ! ! !
показати весь коментар
08.03.2016 09:04 Відповісти
кацап не сможет даже выговорить слово СТУГНА
показати весь коментар
08.03.2016 10:33 Відповісти
молодцы
показати весь коментар
08.03.2016 09:37 Відповісти
Аби це не був PR ,як завжди і всі отримали вдосталь такої зброї.
показати весь коментар
08.03.2016 10:40 Відповісти
CCСР далеко не образец государственного устройства,но то как там кували щит победы надо нашим столоначальникам познакомится,достаточно прочитать воспоминания Ф,Устинова и авиоконструктора Н, Яковлева,а то так недолго и страну проухать вконец,да еще и какую страну!И таким ,,,,,, попала эта страна в руки,что сердце кровью обливается!
показати весь коментар
08.03.2016 10:53 Відповісти
Эти комплексы денно и нощно надо кувать на всех заводах в три смены !
показати весь коментар
08.03.2016 10:55 Відповісти
http://spec-naz.org/articles/analytics/rakety_protiv_broni_variant_ua_ptur_i_artilleriyskie_ur_rodom_iz_ukrainy_razrabotka_proizvodstvo_eks/ UA ПТУР и артиллерийские УР
показати весь коментар
08.03.2016 11:54 Відповісти
кто подскажет что за хрень ?
http://uploads.ru/*****.png "Укроборонпром" передал украинским десантникам новейшие образцы противотанковых ракетных комплексов - Цензор.НЕТ 4697
показати весь коментар
08.03.2016 17:37 Відповісти
https://censor.net/user/227725 а почему вы интегесуетесь ?
показати весь коментар
08.03.2016 17:45 Відповісти
интересно... уже подсказали , это "Клен-1".
показати весь коментар
08.03.2016 17:53 Відповісти
Добра зброя але про гiлляки теж не треба забувать.
показати весь коментар
08.03.2016 18:23 Відповісти
Сторінка 4 з 4