Український боєць Назар Крупка загинув у зоні АТО, - Ірина Геращенко. ФОТОрепортаж
Про це народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Ірина Геращенко повідомила на своїй сторінці в соціальній мережі "Фейсбук", передає Цензор.НЕТ.
"Прийшли страшні новини з рідної Черкащини... Точніше, з фронту. 11 березня на Донбасі загинув чудовий хлопець, класний юрист, Велике Серце Назар Крупка. Ми познайомилися в 2012 році, він очолював Золотоніський осередок "УДАРу", був моїм позаштатним помічником у минулому скликанні парламенту. Він дуже багато допомагав у вирішенні проблем простих людей. Ми разом, тоді в опозиції, відстоювали лікарні в селищах Пальмірі і Домантове, коли їх збиралися закрити. Ми разом пробивалися в Черкаське СІЗО до автомайданівців і в судах захищали побитих і затриманих на Черкаському Майдані громадян", - написала Ірина Геращенко.
Дивіться



Депутат зазначає, що Назар був усміхненим, емоційним, щирим, правдолюбом і правдорубом.
"Говорила з мамою Назара, пані Тамарою. Немає слів передати її горе. Вклоняюся світлій пам'яті Назара. Деталі прощання з Назаром ще не відомі, зараз ці моменти і час узгоджуються з родиною. Прошу всіх, хто знав Назара - вшанувати Його світлу пам'ять", - додала Геращенко.
"Прийшли страшні новини з рідної Черкащини... Точніше, з фронту. 11 березня на Донбасі загинув чудовий хлопець, класний юрист, Велике Серце Назар Крупка. Ми познайомилися в 2012 році, він очолював Золотоніський осередок "УДАРу", був моїм позаштатним помічником у минулому скликанні парламенту. Він дуже багато допомагав у вирішенні проблем простих людей. Ми разом, тоді в опозиції, відстоювали лікарні в селищах Пальмірі і Домантове, коли їх збиралися закрити. Ми разом пробивалися в Черкаське СІЗО до автомайданівців і в судах захищали побитих і затриманих на Черкаському Майдані громадян", - написала Ірина Геращенко.
Дивіться



Депутат зазначає, що Назар був усміхненим, емоційним, щирим, правдолюбом і правдорубом.
"Говорила з мамою Назара, пані Тамарою. Немає слів передати її горе. Вклоняюся світлій пам'яті Назара. Деталі прощання з Назаром ще не відомі, зараз ці моменти і час узгоджуються з родиною. Прошу всіх, хто знав Назара - вшанувати Його світлу пам'ять", - додала Геращенко.
Топ коментарі
Запомни девочка, критика Порошенко за бездействия, никак не означает одобрения действий путина.
Как то у нас так сложилось, что для Украины путин как погодное явление, которое никак нельзя исправить, но которому можно противодействовать. Так вот наш президент Порошенко явлению путин не только не противодействует, но еще и активно способствует.
Особилово вимкни інтернет, щоби ти не писав свої фігню.
А Герою вічна пам'ять! Одним ангелом на небі стало більше.
и где справедливость? а ведь мог быть если не генеральным прокурором
то где то рядом ... мы так за год всех лучших людей потеряем, один шлак останется и паразиты(
слов нет( реально уходят лучшие(
ШОБ ТЫ СРАНЬ ШОКОЛАДНАЯ СДОХ !!!!!! ИЗ-ЗА ТВОЕЙ ТРУСОСТИ ГИБНУТ ЛУЧШИЕ СЫНЫ УКРАИНЫ !
===========================
Подякуй Новінському - путінському агенту! І тут Геращенко піариться на крові! Нічого, Бог все бачить!
Мина противника оказалась быстрей .
Я бы жизнь отдал за то что бы такое слово,на обелиске,как "НЕИЗВЕСТНЫЙ" ни где больше не появлялось.
Вечная память Герою, пусть земля будет пухом и прости нас, соболезнования родным, близким и друзьям
..........
Господи, прийми в обійми твої душу Героя.
Співчуваю мамі, рідним та близьким Назара.... І плачу разом з ними.
Оригинал взят у http://petrdub.livejournal.com/profile
http://ic.pics.livejournal.com/petrdub/73568930/186194/186194_600.jpg
Никогда рассеянец(кацапо-ордынец) не будет украинцу братом. И вот почему:
Геополитика забудется. США пропадет, Путин и Порошенко умрет, мы с вами так-же умрем и поддадимся огню, а возможно нас сожрут черви, как говорится по-православному… Но никогда, ни один украинец не должен забывать истину! На нас напали рашисты! Они напали на нас гибридной войной, но все же…ВОЙНОЙ! Они убили тысячи наших сыновей, они оставили без крыши над головой около миллиона человек! Они оставили тысячи детей без отца.
Геополитика забудется. Путин умрет, Порошенко умрет, но не стоит забывать, что именно кацапо-орда, рашисты убивали наших сыновей!
Автор: Андрей Проскурин