З квітня газ для населення може подорожчати на третину, з травня - удвічі, - "Сегодня". ІНФОГРАФіКА
Як повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на "Сегодня", прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що для того, щоб розрахувати вартість газу для населення, необхідно вартість імпортного газу (на цей момент близько 200 доларів) помножити на курс долара (25,5 грн за курсом НБУ на 11 березня) і додати 4% спеціального збору та 20% податку на додану вартість (ПДВ). До отриманої суми додається вартість транспортування (895,8 грн). В результаті тисяча кубометрів газу буде коштувати 7219 грн., а 75% від цієї суми (мінімальна вартість газу для українців) - 5 414 грн.
За квітень, відповідно до формули, українцям доведеться за 200 кубометрів (соціальна норма споживання газу на місяць) заплатити замість 720 грн - 1 082. А вже в травні такий же обсяг "блакитного палива" обійдеться в 1 442 грн.
При цьому глава Національної комісії з регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) Дмитро Вовк прогнозує з 1 квітня підвищення мінімального тарифу на газ для населення і теплокомуненерго на 53% (до 5 500 грн). Водночас повний тариф, за його словами, знизиться на 10% (приблизно до 6 470 грн). "Я думаю, що верхня ціна незначно впаде, відсотків до 10, а нижня виросте до 5 500 грн. З ПДВ", - сказав чиновник.

Як пояснили в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості, рішення про те, за скільки продавати газ українцям, ще не прийняли. Наразі тривають активні обговорення, в тому числі і з представниками МВФ. "Питання тарифів на газ регулюється постановою Кабінету Міністрів. Поки такої постанови немає. Зараз говорити рано", - зазначила прес-секретар відомства Ганна Дудка.
Глава "Укргазвидобування" Олег Прохоренко впевнений, що високий тариф на газ для населення дасть змогу збільшити видобуток газу в Україні. "За рахунок вирівнювання цін на наш газ з ціною імпорту ми зможемо поступово збільшувати інвестиції в зростання видобутку. У кінцевому підсумку це нам дасть великий видобуток нашого українського газу, і тоді ми станемо набагато менш залежні від імпорту", - заявив чиновник.
За прогнозами НАК "Нафтогаз України", з квітня 2015 року по квітень 2016 року українці використовують 21,3 мільярда кубометрів газу (на приготування їжі, підігрів води та опалення). Як раніше заявляв Яценюк, Україна видобуває близько 20 мільярдів кубометрів газу щорічно, при цьому близько 7 мільярдів видобувають приватні компанії і тільки 12,8 - державні. Приватні компанії продають газ за ринковою ціною, а державна "Укргазвидобування" - по 1 590 грн за тисячу кубометрів.
Ще у 2015 році Україна підписала з МВФ меморандум, згідно з яким ціна на газ для населення має зрости на 285%. У документі говориться, що з 1 квітня українці повинні купувати газ за ціною, яка не нижче, ніж 75% від світової вартості. А вже в квітні 2017 року населення платитиме за газ за світовими цінами. З жовтня 2015 року по квітень 2016 року в Україні діє "соціальний" тариф на газ - 3 600 за тисячу кубометрів. Однак у травні всім доведеться платити за повним тарифом - 7188 грн. Соціальна норма споживання газу на місяць становить близько 200 кубометрів (720 грн за "соціальним" тарифом і 1 440 грн за повним тарифом).
За квітень, відповідно до формули, українцям доведеться за 200 кубометрів (соціальна норма споживання газу на місяць) заплатити замість 720 грн - 1 082. А вже в травні такий же обсяг "блакитного палива" обійдеться в 1 442 грн.
При цьому глава Національної комісії з регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) Дмитро Вовк прогнозує з 1 квітня підвищення мінімального тарифу на газ для населення і теплокомуненерго на 53% (до 5 500 грн). Водночас повний тариф, за його словами, знизиться на 10% (приблизно до 6 470 грн). "Я думаю, що верхня ціна незначно впаде, відсотків до 10, а нижня виросте до 5 500 грн. З ПДВ", - сказав чиновник.

Як пояснили в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості, рішення про те, за скільки продавати газ українцям, ще не прийняли. Наразі тривають активні обговорення, в тому числі і з представниками МВФ. "Питання тарифів на газ регулюється постановою Кабінету Міністрів. Поки такої постанови немає. Зараз говорити рано", - зазначила прес-секретар відомства Ганна Дудка.
Глава "Укргазвидобування" Олег Прохоренко впевнений, що високий тариф на газ для населення дасть змогу збільшити видобуток газу в Україні. "За рахунок вирівнювання цін на наш газ з ціною імпорту ми зможемо поступово збільшувати інвестиції в зростання видобутку. У кінцевому підсумку це нам дасть великий видобуток нашого українського газу, і тоді ми станемо набагато менш залежні від імпорту", - заявив чиновник.
За прогнозами НАК "Нафтогаз України", з квітня 2015 року по квітень 2016 року українці використовують 21,3 мільярда кубометрів газу (на приготування їжі, підігрів води та опалення). Як раніше заявляв Яценюк, Україна видобуває близько 20 мільярдів кубометрів газу щорічно, при цьому близько 7 мільярдів видобувають приватні компанії і тільки 12,8 - державні. Приватні компанії продають газ за ринковою ціною, а державна "Укргазвидобування" - по 1 590 грн за тисячу кубометрів.
Ще у 2015 році Україна підписала з МВФ меморандум, згідно з яким ціна на газ для населення має зрости на 285%. У документі говориться, що з 1 квітня українці повинні купувати газ за ціною, яка не нижче, ніж 75% від світової вартості. А вже в квітні 2017 року населення платитиме за газ за світовими цінами. З жовтня 2015 року по квітень 2016 року в Україні діє "соціальний" тариф на газ - 3 600 за тисячу кубометрів. Однак у травні всім доведеться платити за повним тарифом - 7188 грн. Соціальна норма споживання газу на місяць становить близько 200 кубометрів (720 грн за "соціальним" тарифом і 1 440 грн за повним тарифом).
Топ коментарі
А предыдущий эмир выплачивал по $18 000 USD на каждого родившегося саудовца !
Так в Саудовской Аравии Салман ибн Абдул-Азиз аль-Сауд, отец известной http://ofigenno.cc/zhizn-sovremennoy-princessy модницы Дины Абдулазиз аль-Сауд, сел на трон в январе 2015 года после смерти своего единокровного брата
издал указ, который поставил на уши не только жителей страны, но и весь мир.
В нём говорится о денежном вознаграждении государственным служащим, пенсионерам, студентам в размере двухмесячной выплаты на общую сумму в $30 миллиардов долларов.
А у них Европа уже лет 40 , как продали верблюдов и пересели на https://www.google.com.ua/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=5&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjzsuzRn7vLAhVqJ5oKHVyfCMoQFggrMAQ&url=https%3A%2F%2Fru.wikipedia.org%2Fwiki%2FFerrari&usg=AFQjCNEobfAGP1DylOUuYw9nPG0Gz5H2CA Ferrari - Википедия!!
https://www.google.com.ua/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=5&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjzsuzRn7vLAhVqJ5oKHVyfCMoQFggrMAQ&url=https%3A%2F%2Fru.wikipedia.org%2Fwiki%2FFerrari&usg=AFQjCNEobfAGP1DylOUuYw9nPG0Gz5H2CA Дина Абдулазиз аль-Сауд, принцесса Саудовской Аравии !
Дина замужем за саудовским принцем Абдулазизом бин Насер бин Абдулазиз аль-Саудом.
:Женщины в Украине должны выглядеть не хуже этой мусульманки.
Одна напасть в С.Аравии - там нет гешефтников !
пока не сметут всю шоблу или лучше заставить их прекратить жрать такими количествами и начать работать на благо страны мы будем в полной заднице.
Бесполезно их расстраливать, вещать, единственный эффективный способ это только заставить их работать на благо людей, остальное приведет к полному колапсу всей страны. Уже сейчас людям просто не чем платить за коммуналку.
с апреля 2017 года будут мировые цены...с такой логикой мы далеко продвинемся...прокормим олигархов и станем нищими втройне.По моему ,если у нас цены мировые соответственно должна быть и мировая зарплата - МИРОВАЯ ЗАРПЛАТА !!!
Нетрудно догадаться кому это пойдет.
"И своя у каждого музыка, свои песенки, выбор свой". Е. Евтушенко.
А люди... да кому какое дело!
Вначале грабежа народ терпел.
Так где предел? - а нет уже предела!
Кусок последний забирают в долг.
И до трусов на людях рвут карманы.
В пустых карманах точно будет толк.
Да что вы, в самом деле, как бараны!?(читать: http://chtoikak.vsego.net/mediya-2/112-ukraine/983-a-net-uzhe-predela - а нет уже предела! )
"Или украинцы сдохнут или мы"
Каким образом , официально покупая реверсный газ из Европы ровно за 200$ ,населению его продают по 7200грн?!!
200$ х 27грн.= 5400грн!
Короче Сеня с олигархами охренели в корень!
Что думаете легко за год лярд капусты нарубить?!
Кто это делает - КЛАНЫ. Им пренадлежит вся Украина. Причем они все эти заводы, шахты, скважины, облэнерго, трубопроводы и пр. не создавали. Они это прихватизировали.
Единственный политик, кто пытался у них это забрать - Тимошенко. Назвала она это мягко - РЕПРИВАТИЗАЦИЯ. Это была бы смерть КЛАНАМ. Но вы этого не хотите. Уже дважды вы "прокатывали" Тимошенко с этой ее основной идей, на президентских выборах. Глядя на это, никто из остальных политиков даже не пытается затронуть эту тему.
Вы сами себя обрекаете на нищету. Пока до украинцев не дойдет, что само существование КЛАНОВ это синонимиы: нищеты и грабежа, ничего у вас не поменяется. Скорей всего при этом поколении этого не произойдет.
Тут на сайте хватает умных, адекватных людей живущих в Украине. Ребята мой вам совет: бегите с Украины, не на обум конечно, узнайте где можно легализоваться, какую работу сможете найти. Кто помоложе осваивайте IT технологии - пока сможете работать в аутсорсинге. Но цель должна быть четкая - уехать. Пусть любители Януоковичей и Порошенко, Партии Регионов и Народного Фронта сами живут в созднанном и одобренном ими Аду.
В Украине 19 миллиардеров долларовых !
Не много ли этой эгиты нажралось за 25 лет на Гражданах Украины ?
Українська журналістика в дії