Житомирські податківці припинили схему розкрадання нафти з нафтопроводу "Дружба". ФОТОрепортаж
Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби.
Встановлено, що відкачування нафти проводилася методом нелегального врізування на полігоні поблизу Новограда-Волинського. На місці врізування виявлено спеціальну гумову посудину, в якій містилося 60 кубометрів нафти, готової до перекачування в автоцистерну.
Крім того, на автодорозі Київ - Чоп був зупинений автомобіль DAF з цистерною, в якій згідно з документацією перевозилося 40 кубічних метрів нафтопродуктів, як з'ясувалося, вкрадених з вищевказаного нафтопроводу. Згідно з наданими документами, нафта відвантажувалася в Рівному і далі перевозилася до Харкова.
Наразі нафта вилучена. Проводяться слідчі дії.
Встановлено, що відкачування нафти проводилася методом нелегального врізування на полігоні поблизу Новограда-Волинського. На місці врізування виявлено спеціальну гумову посудину, в якій містилося 60 кубометрів нафти, готової до перекачування в автоцистерну.
Крім того, на автодорозі Київ - Чоп був зупинений автомобіль DAF з цистерною, в якій згідно з документацією перевозилося 40 кубічних метрів нафтопродуктів, як з'ясувалося, вкрадених з вищевказаного нафтопроводу. Згідно з наданими документами, нафта відвантажувалася в Рівному і далі перевозилася до Харкова.
Наразі нафта вилучена. Проводяться слідчі дії.
Топ коментарі




Может даже кто-то из фигурантов даже тут все гланды проорал про липецкую фабрику.
У меня вот тут бизнес-план родился. Нужно просверлить скважину в хранилище российского "Проминвестбанка" и сразу качать бабло, чтобы с нефтью не возиться. Сплошной профит.