Троє п'яних напали на патрульних у Славуті: поліцейський мусив застосувати зброю. ФОТОрепортаж
Як повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Головне управління Нацполіціі в Хмельницькій області, співробітники поліції везли з медичного огляду водія, затриманого за керування автомобілем у нетверезому стані. Раптом на перехресті патрульну машину підрізав джип Mitsubishi Pajero. З нього вийшли троє чоловіків, один з яких відкрив водійські двері. Він спробував витягти поліцейського з-за керма, супроводжуючи свої дії грубою лайкою та обуренням з приводу того, чому патрульна машина їхала з проблисковими маячками.
Поліцейський через відчинені двері зробив попереджувальний постріл у землю (вистрілити в повітря було неможливо). Куля вирвала шматок асфальту, який пошкодив зловмисникові ногу.
Потерпілому в місцевій лікарні надали медичну допомогу без шпиталізації. Після цього всім трьом запропонували здати аналіз на вміст алкоголю в крові. Двоє з них відмовилися, а у третього цей показник склав 1,7 проміле.
Відносно чоловіків відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 345 Кримінального кодексу України (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу).
(Фото Головного управління Нацполіціі в Хмельницькій області)



------------
Что значит - отказались? ну и порядочки у нас...
Потому фрмально по закону претензии только к тому бухому придурку.
Опять же, формально те двое ничего не знали и подумали что он пошел дорогу у патрульного спросить.
Хрен с ними, у одного бухого проблем больше- у нас с вами меньше)
Из него вышли трое мужчин, один из которых открыл водительскую дверь
------------------------
Вот если бы они все втроем дверь открывали... Да?
Это если написанное - правда...
Це ти в Шепетівку ,Ізяслав чи Нетішин переїхав?
І після цього СЛАВУТУ називаєш "захолуст"єм" ? )))
Просто не влучив.)
Как по эту сторону границы, так и по ту...