Заступник губернатора Миколаївщини Романчук з'явився на суд в Одесі. ФОТО
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє кореспондент "Громадського радіо" із зали суду.
Відповідаючи на запитання про самопочуття, Романчук повідомив, що почувається "дуже негативно", вранці тиск був 160, і він дуже хвилюється перед судом.
Адвокати Романчука кажуть, що їхній підзахисний почувається погано, але буде брати участь у розгляді справи. До суду вони подали клопотання про врахування його досягнень, зокрема, звання Героя України та низку нагород. Також адвокати наполягають, що Романчук потребує догляду в умовах стаціонару. Засідання триває.

Фото "Громадське радіо"
Напередодні Романчука із зали суду госпіталізували в лікарню через підвищений тиск. Учора ближче до вечора підозрюваного виписали з лікарні, і йому було вручено повістку до суду на 8 червня.
Адвокат чиновника Сергій Маркін запевняв, що підзахисний з'явиться на суд, а також заявив, що захист не буде заперечувати, якщо суд обере запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.
Раніше слідчі Слідчого управління військової прокуратури Південного регіону спільно з СБУ затримали першого заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації, Героя України, Миколу Романчука і ще трьох чиновників за одержання хабара в сумі $90 тис.
СБУ виявила під особняком Романчука тунелі, в яких були сейфи із золотими злитками, старовинними іконами, антикваріатом, столовим сріблом. У сейфах також зберігалася чорна бухгалтерія, яка доводить проведення корупційних оборудок, повідомили в прес-службі СБУ. За словами Миколи Романчука, він планував облаштувати тир у підземних ходах.
вот если бы безвиз, то хоть вчера накивав бы.