Панахиду за упокій душі оперного співака, добровольця Василя Сліпака, що загинув на Донбасі, відслужили в одному з храмів Рима. ФОТОрепортаж
Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав громадський активіст, голова Християнського товариства українців в Італії, координатор оргкомітету "Євромайдан Рим" Олесь Городецький, передає Цензор.НЕТ.
"30 червня, в храмі св. Сергія і Вакха була відслужена панахида за упокій душі воїна Василя. Панахиду відслужили священики УГКЦ о. Дмитро Квич, о. Тарас Остафіїв і о. Августин. Після Богослужіння до присутніх звернувся побратим Василя Андрій Василик, який розповів про діяльність Василя в Парижі, поділився своїми спогадами про Василя і подякував батькам за Сина-Героя. Пам'ять про Василя Сліпака буде жити в наших серцях! Царство Небесне тобі, Василю!", - розповів він і опублікував фото з панахиди.
Він також зазначив, що збір коштів на організацію похорону і допомогу родині не проводився, оскільки брат Василя - Орест попросив замість цього допомогти медикам-добровольцям "Госпітальєрам": "Сім'я Василя вдячна за підтримку і просить утриматися від вінків і квітів, і замість цього відправити Ваші пожертвування "Госпітальєрам" (Зінкевич Яна Вадимівна, картки Приватбанку 5168755600722611 - грн, 4149497820413195-євро) "