Колишній боєць 30-ї бригади Олег Федорчук успішно прооперований в Ізраїлі, але перед клінікою залишається борг у розмірі $20 тис., - Фонд братів Кузьміних. ФОТО+ВІДЕО

Про це один із засновників фонду Сергій Кузьміних повідомив у коментарі Цензор.НЕТ.
Документи Олега Федорчука з докладним описом усіх діагнозів бійця спрямували в різні клініки. Спочатку відгукнулися чеські лікарі ортопедичного центру, але згодом, зробивши додаткові аналізи, відмовилися. Пояснили тим, що не можуть гарантувати стовідсотковий позитивний результат.

Читайте також: 22 українські військовослужбовці, поранені під час АТО, проходять лікування за кордоном, - Міноборони

Взяти Олега на лікування погодилися ізраїльські лікарі. Вони прописали повний курс оперативного втручання і лікування. Вартість лікування, за словами Сергія Кузьміних, становить майже 43 тисячі доларів.
Виліт з України до Ізраїлю запланували на 16 червня 2016 року. 4 липня 2016 року Олегу Федорчуку провели заплановану операцію. Лікарі кажуть, що операція вдала і в майбутньому, після інтенсивної реабілітації, Олег ходитиме.
"Але зараз перед клінікою залишається борг у розмірі 20 тисяч доларів, який необхідно закрити до двадцятих чисел липня 2016 року. Ми працюємо через медичний туризм, тому що тільки так могли привезти Олега на операцію з частковою попередньою оплатою рахунку", - говорить Сергій Кузьміних.

федорчук
федорчук
федорчук

Раніше Цензор.НЕТ уже писав про бійця. Олега Федорчука поранили в запеклих боях під Дебальцевим. Одну ногу йому відірвало вибухом, іншу - від вибухової хвилі вивернуло. Як наслідок - зламані кістки, розірвані м'язи і сухожилля. Від смерті на полі бою врятувало лише диво. Але далі бійцю випав довгий процес лікування, операцій і реабілітації, який триває до сьогодні.





Хочете допомогти?
Телефон для зв'язку з фондом 063 211-52-60
Карта ПриватБанку 4149 4378 5213 0671
Одержувач Кузьміних Сергій Володимирович (родичі Олега Федорчука просять перераховувати кошти на карту фонду)
Реквізити для юросіб


БФ "ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД БРАТІВ КУЗЬМІНИХ"
Код ЄДРПОУ 4 0 0 5 4 3 1 3
р/р 2 6 0 0 4 0 5 5 8 0 2 5 1 4
в Житомирському відділенні ПАТ "ПриватБанк"
МФО 3 1 1 7 4 4
Топ коментарі
+9
Здоровья Герою!А деньги с бюджета страны.
показати весь коментар
05.07.2016 18:38 Відповісти
+7
Хорошая отмазка от призыва помочь
показати весь коментар
05.07.2016 18:53 Відповісти
+6
Порошенко, бабло на отстраивание ОРДЛО есть, так вот, выдели сперва раненым ребятам..... им нужнее чем тем кто орал "ПутЯн введи...."
показати весь коментар
06.07.2016 00:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Здоровья Герою!А деньги с бюджета страны.
показати весь коментар
05.07.2016 18:38 Відповісти
Хорошая отмазка от призыва помочь
показати весь коментар
05.07.2016 18:53 Відповісти
В огороде бузына , а в Киеве дядька.
показати весь коментар
05.07.2016 18:55 Відповісти
а на сколько там шокладный бойцов страховал ни кто не подскажет?
показати весь коментар
05.07.2016 18:50 Відповісти
Интересуешься с целью пойти служить?
показати весь коментар
05.07.2016 18:58 Відповісти
служу уже давно,тебя душару в строй жду
показати весь коментар
05.07.2016 19:17 Відповісти
надо раскулачивать наверное. нет не кулаков, - офшорников. закрыть нах все офшоры. придумали для себя легальную схему воровства и ни гу гу и ни в ду ду... барыги. а эти мне говорят - та мы не их защищаем, мы свою семью защищаем. ну да, по ходу и этих пиявок. а они рады стараться - демократия в действии... и давай бабло за кордон выводить.
показати весь коментар
05.07.2016 19:02 Відповісти
а у кожному обласному місті укртрансбезпека отримала новеньку хюндаї соната. скільки воїнів можна вилікувати? за 26 сонат.
показати весь коментар
05.07.2016 19:34 Відповісти
Это полторы месячных зарплаты нового директора укрпочты.
показати весь коментар
05.07.2016 20:23 Відповісти
Бывший боец 30-й бригады Олег Федорчук успешно прооперирован в Израиле, но перед клиникой остается долг в размере $20 тыс., - Фонд братьев Кузьминых - Цензор.НЕТ 6761
показати весь коментар
05.07.2016 22:07 Відповісти
Порошенко, бабло на отстраивание ОРДЛО есть, так вот, выдели сперва раненым ребятам..... им нужнее чем тем кто орал "ПутЯн введи...."
показати весь коментар
06.07.2016 00:05 Відповісти