Співробітника поліції затримано в Одесі під час отримання 300 доларів хабара. ФОТО
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації Національної поліції.
Оперативники управління внутрішньої безпеки в Одеській області встановили, що оперуповноважений одного з відділів поліції Одеси разом із колегами в червні цього року брав участь в обшуку в приміщенні одного з підприємств міста. У зв'язку з нібито виявленими порушеннями працівник поліції почав вимагати в директора підприємства 300 доларів США.
Сьогодні, 5 липня, співробітники Управління внутрішньої безпеки спільно з представниками прокуратури затримали поліцейського в момент отримання ним неправомірної вигоди.


Речові докази - 300 доларів США - вилучено. Поліцейського затримано в порядку статті 208 КПК України та поміщено в ізолятор тимчасового утримання.
Топ коментарі
Интересно сколько поднял бабла челокек проверявший их на детекторе лжи ?
или афигеть, как классно?
кто мне объяснит?
а вообще - я полностью поддерживаю администрацию сайта, всех ватных троллей и лично дорогого Юрия Евгеньевича Бутусова по этому вопросу!
у тебя совершенно говенная работа - срать
ты не пробовал реализоваться как-то поинтересней?
попробуй - тебе понравится! как раз тебе по уму! а говноимперия подождет!
в вашей говноимперии цена жизни - дерьмо
ты береги себя!
ты случайно недавно не ронял портрет пуйла?
я - Гундяй Крестовоздвиженский
а олегов петровичей - как собак нерезанных
а вообще - я полностью поддерживаю администрацию сайта, всех ватных троллей и лично дорогого Юрия Евгеньевича Бутусова по этому вопросу!
==========================================================
Это называется ловля пешек для показухи борьбы с коррупцией.
А госчиновники в АП, Кабмине ........................... уже никто не ворует?