Автомобіль врізався в будівлю жіночої консультації у Львівській області, троє загиблих. ФОТОрепортаж
Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сайт ДСНС у Львівській області.
"7 липня о 5:44 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення, що в м. Золочів по вул. Шухевича, 17 водій легкового автомобіля "BYD" в'їхав у будівлю жіночої консультації. Унаслідок ДТП 3 людини загинули: водій і два пасажири, серед них вагітна жінка", - йдеться в повідомленні.
Для надання допомоги на місце події залучалися рятувальники ДСНС, які за допомогою механізованого інструменту провели роботи з деблокування загиблих з автомобіля.
За даними Нацполіції Львівської області, водій автомобіля "БАД", 28-річний житель міста Павлоград Дніпропетровської області, за попередніми даними, рухаючись на великій швидкості, в'їхав у будівлю Золочівської поліклініки, через що на місці події від отриманих травм загинули водій і двоє пасажирів іномарки -16-річний юнак і 17-річна дівчина - жителі Золочівського району.




Топ коментарі
Расп...здяй сидел в кабине. (С)